Zaproszenie do udziału w II sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie

17

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w II sesji Rady Miejskiej VIII kadencji  w dniu 29 listopada 2018 r. o godz. 1600 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba

Informacja o posiedzeniu komisji stałych:

Lp. Komisja Data i godzina posiedzenia
1. Wspólne posiedzenie komisji:

Budżetowej,

Gospodarki Przestrzennej,Inwestycji, Ochrony Środowiska i Rolnictwa oraz

Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia, Spraw Satutuwych i Społecznych

28 listopada 2018

godz. 16.00

Posiedzenia komisji odbywają się w sali narad UMiG ( Ip. sala 104)

17 KOMENTARZE

 1. Tak z ciekawości. Jak doszło do tego, że wójt w Nowej Dębie zarabia prawie tyle co premier, prezydent, włodarz Krakowa, Rzeszowa itd? Skąd taka łupieżcza praktyka ?

 2. proponuję nową nazwe jak w pewnym filmie wojennym…tylko 12 zamienic na 10

  po dzisiejszej sesji….będąc mieszkańcem Nowej Dęby od urodzenia) jest mi wstyd za was 10 radnych, tak sprzedanych chłopców nie widziałem….
  Damian / sprzedałeś się za stanowsko, masz teraz najwyższe stanowisko wśród marionetek w radzie,a co powiesz jako prezes mks jak pis każe ci sprzedać mecz….
  Seru / ty sie nie sprzedałeś, ty sie oddałeś w całości, napewno twój syn o ktorym mówiłeś będzie z ciebie dumny.
  Cyganie vice z pis u/ właśnie powiedziałeś na czym polega polityka pis, p…oniżyć i s. widzisz…pis może wyjść ze wsi..ale wieś nie wyjdzie z pisu….
  nowy młody cukierkowy hubert….myslałem, ze chociaz troche masz niezależności i poczucia własnej wartości i jaja, ale jaja ubiłeś jak piankę do bezy, nie masz nic ale jesteś żołnieżem.
  Tomek / z czasem niektórzy nabierają własnej wartości, własnego zdania, mają swoje przekonania i honor…niestety nie ty, upadasz pod czyjeś nogi, straciłeś poważanie wsród wielu znajomych, wypicie z tobą piwa to nie to co kiedys
  pani H / zawsze mówiła pani że po chrześcijańsku, ale co tam słowa teraz ma pani nowego B…a, dobrze będzie w niedzielę w kościele popatrzeć na przed siebie ?
  nowi radni/ cóż sie dziwić bezradnośc i bezosobowość was sparaliżowała ale jak większość sie sprzedała to co mieliście biedni zrobić, lizusostwo, brak honoru to cechy pożądane w waszym klubie….dobrze będzie nie musicie sie wysilać, podnosić drżące rączki jak sąsiedzi.
  paweł/zwyciezca, nie masz honoru i politycznej odwagi wiec nic nie straciłes, nizej juz nie upadniesz.
  ogólnie państwo 10 ….popatrzcie burmistrzowi i ludziom w oczy, juz nie bijcie sie ale chociaż dotknijcie w piers ale ostrożnie bo zaboli, bez honoru..wstydzę sie was..
  brawo dla tych, którzy potrafili wykrzesać honor, obronić, normalnie zapytać o ludzkie uzasadnienie, po prostu >o co po ludzku chodzi<,
  kiedys jeden z was chciał powierzyc gmine ricie…..to będzie najlepsza patronka teraz dla naszej rady z pa…….j 10 tki….

  • Powiedzisles to tak jak przyslowiowa swinia oderwana od koryta . Popieram tak trzymać chlopaki nie dawac sie. Brawoooo pozdrawiam rozgoryczonych koniec dojenia.

  • Kto napisał „przemówienie” Tomusiowi???
   Tomek, przypomniał mi się taki dowcip: Przychodzi Dyrektor zakładu do lekarza i mówi, że nie może się załatwić, lekarz każe zdjąć spodnie i pokazać tyłek po czym stwierdza, że pacjent nie ma odbytu. Dyrektor odpowiada, no patrz Pan, zalizali, zalizali.

  • Ty chyba jesteś chory, i to bardzo. Brawo Nowa Rado.
   Według mnie to i tak kupę kasy dostał. Zadłużenie ogromne to i nie ma za co wynagradzać. Jaka praca taka płaca.

 3. Komentarz do ,, łot ja,, Śmiech na sali mały człowieku widać że żal dupę ściska ktoś wygrał -pewnie nie ty i stąd te wylewne wymiociny które śmiem twierdzić w 80 % jak nie w 100%to bzdura. Już miesiąc po wyborach trzeba się pogodzić że koryta nie ma a Ordon nic z tym nie zrobi. Hejtujesz żeby ktoś zrezygnował to takie obrzydliwe. Nikt nie zrezygnuje a bać się jest o co z kolejnego stołka spadniesz. Tego się boisz????? Ja kibicuję chłopakom i za 5 lat ich rozpoczęciem a jakimi byli radnymi pewnie powiedzą mieszkańcy którzy zwracali się o pomoc. Ordonowi to się śmiali z ludzi.

 4. Panie Burmistrzu, nic się nie stało, to tylko karma wraca. A tak naprawdę to nie jest zle wynagrodzenie, przecież jest Pan takim samym człowiekiem ja my a my mamy jeszcze mniej.Da się żyć. Naprawdę.

 5. Biedaczysko ten nasz gBurmistrz – nie dała mu ta rada wysokiej kasy. Tak się chłop tym przejął, że od rana już w kolejce w przychodni siedział :) haha
  A tak w wogole to bardzo dobrze, że rada myśli o zadłużeniu. Skoro biorąc tyle kredytów, żeby zbić elektorat do głosowania w wyborach, gBurmistrz zablokował radę do tworzenia nowych inwestycji, to i oni mu zablokowali wysoką pensję i chwała im za to. Z tych pieniędzy, których mu nie dali, można zrobić wiele rzeczy a przede wszystkim w 5 lat obniżyć zadłużenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here