Zaproszenie na III Nowodębskie Forum Młodzieży

10

29-11-2012

10 KOMENTARZE

  1. ale mydlenie oczu…poraz kolejny spedy ze szkół, lekcje przepadają, a nauczyciele mają kolejny papier wykazywania sie do awansu zawodowego, e-mki do prraacy!!!

  2. W Majdanie Królewskim by takie cuś nie przeszło. Tam Pan Wójt, notabene wysokiej klasy fachowiec, nałożył nauczycielom tzw."krótkie lejce" inaczej "pulicki". A u nas wszędzie się to rozpleniło jak jemioła na osice.

  3. Mnie kiedyś wzięto to jakiejś młodzieżowej rady miasta. Pic na wodę, fotomontaż. Niech młodzież w końcu zacznie chodzić na realne obrady rady i niech sobie zobaczy, co to jest ( myślę, że nawet jeden raz im wystarczy ).

    Tu nie chodzi o aż tak bardzo o "kolejny papier wykazywania się do awansu zawodowego ( chociaż na pewno w jakimś stopniu ). Myślę, że tu chodzi o wyciągnięcie szmalu z jakiegoś projektu poprzez ustawienie odpłatnej funkcji "kierownika projektu" – stary numer.

  4. Na czym polega ta WYSOKIEJ KLASY FACHOWOŚĆ WÓJTA z Majdanu królewskiego ??? Podejrzewam, że głównie na dewaluowaniu zawodu nauczyciela , bo o niczym innym nie słyszałem. Kto może szuka pracy w Dębie , lub w ogóle emigruje z tej pięknej gminy.Taka fachowość to żadna sztuka, trzeba mieć tylko odpowiedni charakter………… no i rzecz jasna, oddanych współpracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here