Zderzenie tirów w Tarnowskiej Woli

24

24-04-2013

Kierowcy jadący drogą krajową nr 9 między Nową Dębą a Nagnajowem muszą się liczyć z utrudnieniami. Trwa usuwanie skutków kolizji z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. W związku z tym, po godz. 10 ruch na tym odcinku DK 9 będzie chwilowo wstrzymywany.

Dziś nad ranem, przed godz. 4 w Tarnowskiej Woli w powiecie tarnobrzeskim doszło do kolizji dwóch tirów. Jak ustalili policjanci, w trakcie wykonywania manewru wymijania jeden z pojazdów przewrócił się na jezdnię. W zdarzeniu udział brała ciężarowa scania przewożąca trociny oraz volvo przewożące cement. Kierowcy byli trzeźwi.

W związku z pracami nad usuwaniem skutków zdarzenia i przeładowaniem pojazdów od godz. 10 ruch na tym odcinku DK 9 będzie co kwadrans wstrzymywany.

POLICJA

24 KOMENTARZE

 1. a jednak kolego manewru wymijania dwa pojazdy jadące w przeciwnych kierunkach wymijają się a jadące w tym samym kierunku wyprzedzają się !

 2. [quote]Kierowcy byli trzeźwi.[/quote]
  [b]Ja widać wykładnia powstawania wypadków niezmienna od czasów PRL. Nieważne ze komuś brakło wyobraźni, ważne że nie byli na bani [/b]

 3. Dzisiejsza pełnia i wypadek w Tarnowskiej to znaki od niebios, że Gmina Nowa Dęba pod rządami Ordona idzie w złą stronę.
  Pozdrawiam
  Wróż Dawid

 4. w Tarnowskiej nie wolno się wyprzedzać, nie wolno łamać przepisów – to jest dopiero wieś policyjna naszpikowana fotopstrykami, i policją pod kościołem ;d zamiast w Dębie koło szkoły postawić fotoradar bo tam na prawdę jest niebezpiecznie to postawią w Tarnowskiej… no tak Ordon musi dbać o swoje podwórko ;]

 5. [size=32]ZALOZYC PROGI ZWALNIAJACE SKORO PODWOJNE CIAGLE NIC NIE DAJA ANI RADARY ANI WYSEPKI PROGI ZWALNIAJACE CO 10 METROW[/size]

 6. Wszyscy wiedzą co to TIR. To pan i władca naszych dziurawych dróg. Trąbiący i migający światłami na każdego kto śmie mu przeszkadzać w zarobieniu kasy. Ulubione zajęcie-jazda na zderzaku poprzedzającej osobówki.

 7. Widać, że każdy ma pojęcie o czym mówi. śmieszni jesteście. Używacie oznaczń i terminów o których pojęcia zielonego nie macie :) Wpiszcie w wikipedii to się dowiecie :) Co to jest TIR i jakę pełni rolę :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here