Konkurs „Bezpieczne wakacje” rozstrzygnięty

0

Jury konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017” dla dzieci i młodzieży, wyłoniło zwycięzców. Do konkursu wpłynęło łącznie 129 prac plastycznych ze szkół podstawowych z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Wyróżnione prace wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu – życzymy powodzenia naszym laureatom!

W Świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje 2017”, który jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania dzieci i młodzieży. Główny cel konkursu, to edukowanie i uwrażliwianie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Na konkurs „Bezpieczne Wakacje 2017” do KMP Tarnobrzeg wpłynęło ogółem 129 prac z 14 szkół. Z nadesłanych prac komisja po wzięciu pod uwagę podstawowych kryteriów ich oceny tj. zgodności tematu pracy z tematyką konkursową, wartości artystycznej, oryginalności podejścia do tematu, postanowiła przyznać miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Powiat Tarnobrzeski

Kategoria wiekowa 6-9 lat:

I miejsce – Anna Sęk, SP 2 Nowa Dęba, lat 8

II miejsce – Martyna Piechota, SP Skopanie, lat 9

III miejsce – Gabriella Kaptur, SP 2 Nowa Dęba, lat 8

 

Kategoria wiekowa 10-12 lat:

I miejsce – Przemysław Tłusty, SP Cygany, lat 12

II miejsce – Karol Wąsik, SP 2 Nowa Dęba, lat 12

III miejsce – Julia Biało, SP Dąbrowica, lat 10

 

Kategoria wiekowa 13-15 lat:

I miejsce – Katarzyna Pawełek, SP Skopanie, lat 15

II miejsce – Oliwia Grębowiec, SP Cygany, lat 13.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here