Nowy komendant poligonu Dęba

17
Fot.: Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba

W dniu 28.01.2021r. podczas uroczystego apelu w obecności zaproszonych gości, żołnierzy i pracowników, Komendant Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych – Dęba   im. płk. Jana SZYPOWSKIEGO „Leśnika” w Nowej Dębie ppłk Bogdan WÓJCIK  na postawie rozkazu Dowódcy Generalnego RSZ nr 3218 z dnia 11 grudnia 2020r. przekazał obowiązki komendanta mjr Franciszkowi ZAGAJA. Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych reprezentował Inspektor Szkolenia DGRSZ gen. dyw. Marek SOKŁOWSKI. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym uroczystość była przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego.

17 KOMENTARZE

  1. No dobra, ale co z tego wyniknie dla zwykłego mieszkańca wioski Nowa Dęba, że taki huczny „artykuł” na ten temat ?

    • A o czym innym pisać, jak tutaj się nic nie dzieje ciekawego…? Jak masz jakiś interesujący temat to napisz artykuł, a myślę , że nie będzie problemu, aby się ukazał na tym portalu;)

    • nie wiem jak teraz, ale kiedyś i tak nie pili szklankami jak wojskowi z głównej armii..

    • dla ciebie – Pana Tuska, pisiorze zasmarkany. Jak dobrze podpytasz babcię, to ci może powie którego ruskiego 'wyzwalającego’ Polskę jesteś potomkiem… Chyba że cię obrzezali za młodu, to pytać już nie musisz…

  2. Czyli nikt z zewnątrz. Mjr Zagaja to swój chłop w OSPWL, wygląda na to że mogą być czystki, a później może coś ruszy z kopyta lub zostawią nas samych z tym poligonem bo przecież Trampek przegrał a długopis Duduś tak się z nim dogadywał, teraz Bajden zostawi swoją armię w Niemczech (całe miasta żyją dzięki żołnierzom amerykańskim) i u nas będzie klops.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here