Śmiertelny wypadek w Tarnowskiej Woli

2

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 9, w Tarnowskiej Woli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem seicento, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki Scania, a następnie wjechał do rowu i się zapalił. Kierowca zginął na miejscu wypadku.

Dziś przed godz. 12, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Tarnowskiej Woli, w gminie Nowa Dęba. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fiatem seicento, jadąc od Nowej Dęby w kierunku Tarnobrzega, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, uderzył w pojazd ciężarowy marki Scania, a następnie wjechał do rowu i się zapalił. Kierujący seicento zginął na miejscu wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe, zabezpieczają ślady i ustalają świadków zdarzenia.

Na miejscu pracują służby ratownicze. Na chwilę obecną, droga w tym miejscu jest zablokowana w obu kierunkach. Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

/Policja

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here