Wypadek drogowy w Jadachach na drodze krajowej nr 9

4

3 osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia się fiata seicento i hyundaia. Do wypadku doszło w miniony piątek na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy w powiecie tarnobrzeskim.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia 2023 po godz. 11, na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba.

Wstępnie ustalono, że 45-letni kierowca fiata seicento, jadąc od Nowej Dęby w kierunku Tarnobrzega, widząc jadący przed nim pojazd, który gwałtownie hamował, zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwka hyundaiem.

W wyniku zdarzenia drogowego do szpitala trafiło troje uczestników, 45-letni kierowca fiata, 58-letnia kobieta kierująca hyundaiem i jej 31-letni pasażer. Do godziny 13.40, droga była zablokowana w obu kierunkach.

Policjanci ustalili, że osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe.

/Policja

4 KOMENTARZE

  1. Żeby innym tak się chciało coś robić dla swojej miejscowosci jak jemu byłoby super. Jadachy mają radnego robotnego. Są inni radni bezradni.

  2. Wysil się trochę redachtorze i nie przepisuj bezwiednie innych gazet. Zrób artykuł ze zdjęciami na temat tej sławetnej ulycy od Lidla na Poręby w kierunku wschodnim, gdzie jest za wąska jezdnia, za szeroki chodnik i głęboki rów. Jest to wizytówka tych radnych z tego rejonu, chyba Skiminy czy jakoś tak. Będzie to ostrzeżenie dla kierowców, aby zaliczając ten trakt, liczyli się z niebezpieczeństwem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here