Znamy chętnych na wykonanie obwodnicy dla Nowej Dęby

10

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie, otworzyła oferty w przetargu na wykonanie Studium Korytarzowego (SK), Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego, oraz Materiałów do wniosku o wydanie Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn. Budowa obwodnicy Nowej Dęby w ciągu drogi krajowej DK9.

Zamawiający zarezerwował na wykonanie przedmiotu zamówienia kwotę 1,8 mlna złotych brutto. Wszystkie z pięciu ofert jakie wpłynęły opiewają na znacznie wyższą kwotę i wahają się w przedziale od 2,3 do 3,6 mlna złotych brutto.

Nie zapadła jeszcze oficjalna decyzja ani o powtórzeniu przetargu ani o zwiększeniu kwoty na to zadanie.

 

 

10 KOMENTARZE

  • Aby zobaczyc plan trzeba umiec czytac rysunki,a tak prostym jezykiem to bedzie biegla troche Lasem troche Polem i do przodu

 1. Ha ha ha.. Po pięknych marzeniach obudzili się z ręką w nocniku gdy dowiedzieli sie ile minimum kasy trzeba wydać na drogę, i że za „bóg zapłać” tego sie nie da zrobić…. A miało być tak pięknie i wszystko miało być gwarantowane przez ekipę rządową, o czym zapewniali jej wysłannicy do lokalnych włodarzy…. Brawo wy !

  • „Gwarancję” to masz na „śmierć i…podatki”, jak powiedział jeden amerykański prezydent (heeeheee). Ale słuszna Uwaga, to niezłe pole do oddania „bubla”

  • A jaki ma być okres gwarancji na dokumentację? Papiery mają ubezpieczyć?

   Czytajcie że zrozumieniem. Widzę też że już się niektórzy cieszą że są jakieś problemy, ach ale radość dla Was, czerpiecie z tego niesamowita satysfakcję moc marudzić na forum jak to wszyscy głupi i debile a wy anonimowi komentujący macie racje, ile trzeba mieć jadu w sobie.
   Praktycznie wszystkie wieksze inwestycje są teraz niedoszacowane i opóźnione więc nie ma co przeżywać.

 2. #Maruda. Niestety dokumentację też można „popsuć” – a za naniesione później poprawki nie objęte zapisami gwarancyjnymi ponownie zapłacić! Wszystko zależy od zapisów przetargowych – a w tym kraju nie takie „wałki” już miały miejsce

  • Oczywiście że można popsuć, ale nigdy nie ma na dokumentację gwarancji, ktoś to akceptuje i w tym momencie plan się sam nie zepsuje, nie zmieni więc jak miała by wyglądać gwarancja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here