IX Przegląd Talentów w Zespole Szkół Nr 1 w Nowej Dębie

4

15 marca 2018 r. w ZS Nr 1 w Nowej Dębie odbył się Przegląd Talentów,  który corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły oraz okolicznych Gimnazjów. Podczas finałowej gali, na scenie w Samorządowym Ośrodku Kultury  zaprezentowanych zostało 10 występów. Jury miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców gdyż, wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów na artystycznej scenie. Zwycięzcami Przeglądu Talentów zostali uczniowie klasy drugiej Bartosz Trela, Andrzej Mazurek i Piotr Nowak,  którzy wykonali skecz kabaretowy. Drugie miejsce zajęła Joanna Dwojak z klasy pierwszej, Asia przedstawiła film, w którym mogliśmy podziwiać jej wielką pasję –  jeździectwo konne.  Trzecie miejsce zdobyły wokalistki  Monika Tęcza i Barbara Trela – uczennice Gimnazjum w Majdanie Królewskim. Nagrody zostaną wręczone podczas Dnia Otwartego w szkole  tj. 24 kwietnia br., i wtedy też będziemy mogli jeszcze raz zobaczyć  naszych finalistów.    Laureatom serdecznie gratulujemy, a my pamiętajmy, że w każdym drzemie jakiś talent, czasami może tylko jeszcze nie odkryty, zapraszamy zatem już dziś do kolejnej,  jubileuszowej edycji w przyszłym rok.
A. Dzióba, M. Sączawa

Zdjęcia: Filip Szałaj 

4 KOMENTARZE

 1. Zespół szkół. Zespół placówek itp. Kiedy w Nowej Dębie odrodzi się jedno konkretne Liceum na wysokim poziomie. Gdzie młodzież będzie dumna z tego że chodzi w mundurku z tarczą publicznej szkoły. Takie szkoły istnieją w innych miastach. A u nas co? Zło konieczne. Niech ktoś z powiatu zacznie o tym myśleć.

  • Droga Pani, niech się Pani nie dziwi że jest jak jest, skoro radnymi zostają wciąż te same osoby, a ludzie nie wyciągają żadnych wniosków.

   Niektóre twarze nie zmieniły się od kilkunastu lat, a ludzie jak owieczki idą i wciąż głosują na to samo.

   Z drugiej strony, nie dziwię się, że przyzwoici i uczciwi ludzie nie startują w wyborach, bo pomyje jakie wylewa się później na nich po czasie zostawiają smród na wiele lat.

   Pozdrawiam!

  • No niech zacznie. Mundurek, tarcza i wybitny pedagog Adolf G. z pejczem przekonywaczem.

 2. Jeszcze kilka lat i do tej szkoły nie będzie miał kto chodzić. Rodzice chcą posyłać dzieci do najlepszych szkół. A tu poziom nie rośnie. Ale gdyby było to półprywatne liceum to co innego… Ciekawe specjalizacje i dodatkowe zajęcia. A tu nawet parkingu brak pod szkołą. Bezpiecznego miejsca dla maluchów wysadzanych z aut pod przedszkolem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here