80 LAT DEZAMETU za nami

2

W dniu 7-go września br. miały miejsce uroczystości związane z jubileuszem 80-lecia istnienia Zakładów Metalowych DEZAMET.

Obchody rozpoczęły się w południe mszą świętą w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego  w Nowej Dębie. Nabożeństwo odprawił ksiądz biskup Krzysztof Nitkiewicz. O godzinie 14.00  w Samorządowym Ośrodku Kultury odbyła się część oficjalna wydarzenia. Głos zabrali m.im. Prezes Zarządu Tomasz Wawrzkowicz, Wojewoda Podkarpacki – Ewa Leniart, Parlamentarzyści – Janina Sagatowska i Zbigniew Chmielowiec, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego – Ewa Draus, a także Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Spółki – Dariusz Fajkowski. Medalami za zasługi dla obronności kraju nagrodzonych zostało 51 pracowników, a zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć film o Spółce.

O godzinie 16.00 na placu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Nowej Dębie rozpoczął się Piknik Rodzinno – Firmowy. W programie pikniku były koncerty i występy lokalnych artystów, animacje i wesołe miasteczko dla wszystkich dzieci, wspólne budowanie mapy COP z 20 000  szt. klocków LEGO oraz występ gwiazdy wieczoru – Jacka Cygana wraz z zespołem. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie jubileuszu.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here