Zaproszenie na koncert: Lubera Żaneta i Robert Nie-Bo Duet

8
Lubera Żaneta i Robert Nie-Bo Duet

Rozalin – Muzeum Opowieści (Rozalin 194) 

Niedziela, 18 października, godz. 18:00

To muzyczny zespół Roberta Lubery, który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną…jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych…chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących  z zespołem w trakcie koncertów i nagrań…to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością.

Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami …Maciej Maleńczuk, Piotr Nalepa (Piotr Nalepa Breakout Tour) Maciej Balcar, Ewelina Flinta, Krzysztof Zalewski, Paweł Kukiz, Artur Gadowski, Kasia Kowalska Ewa Bem i Żaneta Lubera.

Żaneta Lubera – półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami na szerokim polu gatunków muzycznych. Występowała min. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Podczas koncertu usłyszymy piosenki autorskie Roberta ze wszystkich autorskich projektów (sagittarius the end nie-bo) oraz piosenki Żanety z jej autorskiej płyty, oczywiście nie zabraknie także piosenek z voice of poland i tribute too breakout…

Bilety w cenie: 20/30zł

Wydarzenie Fb

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda że nie na sali widowiskowej w SOK – więcej osób by mogło uczestniczyć w bezpiecznych warunkach! Ale Krystiankowi nie po drodze z takimi akcjami, woli organizować inne, wrażenia artystyczne zupełnie odmienne

  2. On tak wrzeszczy na co dzień, można oszaleć

    kur…a, ludzie, z daleka od artystów, mówię Wam

    ta pandemia może trochę wyczyści społeczeństwo z grafomanów, rąbniętych modelek, itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here