Zimowa Gala Art Dance

5

Już po raz XXIV tancerze Art Dance pod opieką instruktorów przygotowują zimową galę nawiązującą do kultowego już filmu pt. „Kevin sam w domu”. W tym widowisku, które będziemy przedstawiać w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie weźmie udział około 250 tancerzy począwszy od tych „maluczkich” po tych już bardzo, bardzo dorosłych.

Każdy tancerz w grupie chce pokazać to co przygotował w tak krótkim okresie, ponieważ sezon taneczny 2018/ 2019 rozpoczęliśmy od X 2018. Przyjdźcie, zobaczcie, oceńcie i zapiszcie się do nas czy dla samej przyjemności tańczenia czy też dla pokazania i zachęcenia innych swoimi umiejętnościami. U nas ostatnie chwile przygotowań, czekamy na Was z niecierpliwością. Bilety w cenie 5 zł. do nabycia w kasie kina od 22 stycznia 2019 r.

Zapraszamy na gale taneczne w dniach:
31 stycznia 2019 r. – godz. 16:30 i 18:30
3 lutego 2019 r. – godz. 15:00
4 lutego 2019 r. – godz. 17:00

5 KOMENTARZE

  1. Można powiedzieć, że TANIEC to Moje drugie imię. Zwłaszcza taniec polityczny. Rewia na sesji, tango na komisji, walczyk na wręczaniu medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Tańcem param się od zawsze i nie mylę kroków bez względu na system polityczny w jakim przychodzi Mnie radośnie pląsać. Wyczuwam nawet najmniejsze zmiany politycznych taktów i w mig kolebocę się we właściwej sekwencji. Największym moim osiągnięciem jest assemblé dzięki, któremu dumnie zasiadam tam gdzie zasiadam. Młodym adeptom politycznego tańca przesyłam film instruktażowy. Damian, zamiast chodzić na siłownie ćwicz ten myk: https://youtu.be/HOvP9o0Pf9k?t=60

  2. Wypisz-wymaluj w calej rozciaglosci Mirek Leszkowski! I jeszcze burmistrzem chce zostac. Pozdrawiam autora!przedni humor i wnikliwa obserwacja,brawo :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here