Aktywista LGBT oznaczył tabliczkę wjazdową do Nowej Dęby

100
Autor zdjęcia: Bart Staszewski, Źródło: Facebook

Aktywista LGBT Bart Staszewski oznakował tabliczkę wjazdową do Nowej Dęby. Na witaczu zawiesił słynne ostrzeżenie: „Stera wolna od LBGT” w języku angielskim, francuskim i rosyjskim. Poniżej treść wpisu Barta Staszewskiego zamieszczonego na portalu społecznościowym Facebook.

„Przedstawiam wam kolejne zdjęcie ze strefy wolnej od LGBT, to Nowa Dęba.
W lipcu 2019 r. radni Nowej Dęby przegłosowali uchwałę przeciwko „ideologii ruchów LGBT”.
Radni mówią, że boją się „wrogich i agresywnych” ideologi. Ta deklaracja jest formą samoobrony przed nienawiścią i agresją nosicieli takiej ideologii, mówili podczas sesji rady miasta Ta deklaracja jest skierowana przeciwko ideologii, która promuje na przykład postulaty adopcji dzieci przez pary homoseksualne czy ideologii, która promuje szereg innych dewiacji, dodawali podczas głosowania.

Powołano się na biblijny zapis, że Bóg, tworząc człowieka, stworzył mężczyznę i niewiastę. „Oczywiste prawdy o naturze człowieka i jego płciowości ustępują nachalnej propagandzie lewicowych demoralizatorów (spadkobierców ideologii bolszewickiej), których jedynym celem jest zniszczenie instytucji małżeństwa i rodziny, a przez to doprowadzenie do całkowitego przeorientowania stosunków i relacji społecznych. Celowi temu, prócz kłamstw i manipulacji, służy również stosowanie terroru politycznej poprawności, cenzurowanie Pisma Świętego, wyrzucanie z pracy osób broniących tradycyjnych wartości, oraz polityczne procesy pod zarzutem tzw. mowy nienawiści. Pod hasłami tolerancji i pokoju aktywiści LGBT profanują święte dla katolików symbole, szydzą z sakramentów – zwłaszcza z Najświętszej Ofiary – promując w ten sposób antycywilizację” – przeczytał przedstawiciel komisji oświaty. Uchwała została przyjęta bez słowa sprzeciwu. I są efekty – Fermoy w hrabstwie Cork po 14 latach zakończyło umowę o partnerstwie z podkarpacką gminą. Bo gmina ogłosiła się strefą.

MSZ Norwegii wyraził jasne stanowisko, że zablokuje fundusze norweskie do polskich miejscowości, które ogłosiły się strefami wolnymi od LGBT. W gminie miał powstać ośrodek penitencjarny za 67 mln zł gdzie duża część inwestycji mila być dotowana z tych funduszy, miało powstać mnóstwo miejsc pracy. Teraz ten projekt jest zagrożony a radni o milczą o tym. Głupota i homofobia radnych ma wysoką cenę.

Miasto bardzo chętnie korzystało z tych funduszy a teraz furtka się zamyka. Fundusze norweskie (podobnie jak unijne) są nośnikiem pewnych wartości – takich jak np. równe traktowanie i niedyskryminacja. Nie zgadzając się na to, nie musimy z nich korzystać. Proste jak drut. Finansujcie się sami.

Obrzydliwa uchwała istnieje, ma się dobrze. Czas płynie jakby dalej. Pieniędzy mniej. Mimo utracenia partnerstwa, mimo wyroków sądów i groź Wstyd wam i hańba radni!”

 

Autor zdjęcia: Bart Staszewski, Źródło: Facebook

100 KOMENTARZE

 1. Rozumiem że po pierwsze z powodu obrzydzenia gminą ND ten cały bart nawet nie wjechał do niej. Po drugie jak nie ominął tej gminy tylko jechał jej ulicami to czy zauważył hordy ludzi z widłami i pochodniami czychajacych na życie homosie tylko obrażają innych w imię tzw tolerancji. A środki norweskie czy sie to homosiom podoba czy nie i tak będą.

  • No i wlasnie to jest dzisiejsza „inteligencja” w ND. Hetero to ty moze, „duze moze” i jestes ale do normalnosci to brakuje ci baaardzo wiele. Moze rusz dupe spoza tej gminy, kraju w ogóle i pozwiedzaj, mózg sie przewietrzy, zacznie postrzegac cos wiecej niz koniec swojego fiutka. Hetero nie znaczy myslacy i ty to tylko potwierdzasz :)

 2. Brawo. Tematy zastępcze zawsze w cenie. Gmina się sypie, wszystko stoi, ale jakiś winny zawsze musi być. Beka.

  • Anonim, lepiej księdzu niż komuniście tak jak w twoim przypadku. Ksiądz też człowiek. Zero podatku dochodowego, mogę składać kasę, zmieniać auta i mieć panienki jakie chcę. Ty poza krzykiem nic nie możesz i musisz z tym żyć, czerwony bobie.

  • Pit-19a, chodzicie do kościółka, dajecie na tacę, kasę odkładam. Wy za mnie płacicie, Prawi i Sprawiedliwi bliźni. Mordy wyparte sloganami, a do pierwszego nie starcza i kolejny kredyt bierzesz w skoku czy kasie stewczyka? Buahaha.

  • Rozumiem ze rasizmem nie jest wyzywanie ludzi wierzących w Boga i ludzi którzy mówią że gej z gejem nie będą mieć dziecka, czy ludzi wychowanych na wartościach chrześcijańskich przekazanych im przez rodziców i dziadków, ludzi konserwatywnych nie wierzących w 56 płci. Tych ludzi trzeba od homofobow I czarownic wyzywać. Normalnym teraz ma być na siłę krzewienie homoseksualizmu i promocja lgbtqxyz wraz z innymi dewiacjami. Dokąd zmierzasz świecie.

 3. Bart Staszewski, a kto to jest?
  Dziś na insta i FB modne jest podpinanie tej wlepy przez ,,naszych”, że niby jakiś przekaz dla świata, pokazanie swojego poglądu. IDĄ ŚWIĘTA, czy bedzie kovid czy nie będzie święta się odbędą. Premier wyraźnie powiedział żeby NIE PODRÓŻOWAĆ między miastami! NIE PODRÓŻOWAĆ!!! Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dzisiaj się wstydzicie Nowej Dęby. zostaniecie tam gdzie jesteście i nie wrócicie do domów. Mam nadzieję, że powiecie rodzicom, babciom, dziadkom jako wytłumaczenie -,,no sory, wstydzę się…”. Mam nadzieję, że będzie wam wstyd i święta spędzicie w miastach przyjaznym LGBT.
  Wielu z was pewnie mój apel będzie miało w dupie, więc proszę was. Jak już przyjedziecie do naszego pięknego miasta i będziecie chcieli się tym pochwalić w relacjach… zaraz jak pochwalić się??? Przecież jest wam wstyd!!! ZAKAZ CHWALENIA SIĘ PRZYJAZDAMI DO DĘBUNI. Jest wam wstyd!!! CZY NIE???
  Apel do wszystkich, którzy wstydzą się dzisiaj Nowej Dęby… Wyp….dalać i nie wracać!!!

  • na szczęście nie wszyscy w tej gminie są tacy jak Ty człowieku…
   pamiętaj, że nie używanie rozumu to nie grzech wręcz przeciwnie to pochwała dla Stwórcy

 4. Ot obłudna i hipokratyczna „katolicka” gmina Nowa Dęba.
  Latać do kościoła w tę i nazad, nic z tego nie rozumieć, nie znać Ewangelii, pałać nienawiścią do sąsiadów, w swoich czterech ścianach tworzyć patologie, plotkować, obmawiać, potępiać, nie szanować nikogo, tylko siebie i tych sobie podobnych a w kolejną niedzielę to samo… Tacy to obrońcy wiary, Boga, Kościoła i rodziny…
  przykre
  Trzeba się modlić o nawrócenie

  • Niestety wiele osób nie rozumie, że katolicki NIE równa się z poglądami głoszonymi w radio Maryja i tv TRWAM przez niejakiego „ojca” Tadeusza.
   Lata propagandy, manipulacji, ogłupiania ludzi i wykorzystywania Boga i Ewangelii w swoich niecnych celach doprowadziły do tego, że dziś więcej osób zna niestety taką wiarę katolicką i niestety z takiego źródła. Odbiorcy nie znają Ewangelii, nauczania papieża, zwłaszcza niewygodnego polskim biskupom papieża Franciszka, tylko tezy i poglądy ojca Rydzyka i wygodną dla niego interpelację Pisma Św., która wydaje im się słuszna i prawa, bo wpleciona jest w pomiędzy znane formy pobożności, modlitwy, obrazy i dźwięki… On osiągnął już poziom ekspercki w manipulowaniu zwykle, biednymi i prostymi ludźmi, którym na sercu naprawdę leży Chrystus. To to niszczy Kościół, dzieli Polaków, każe izolować jednych od drugich, sądzić i oceniać kto jest lepszy a kto gorszy… pozbawia ludzi otwartości i zaufania. Przykre jest to, że sami na to pozwoliliśmy i hojnie wspomagaliśmy finansowo, indywidualnie i z budżetu takie działanie.
   Św. Hieronim, doktor kościoła mówił: „Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa”

  • #Korona , no gratuluje tak rozległej i dogłębnej analizy mediów o.Rydzyka.Nie będę go tu bronić, nie mam ani wiedzy ani takiej potrzeby , jednak napisze tak : nie masz najmniejszego pojęcia człowieku jak wielka rolę odgrywają jego media w życiu starych , samotnych , często opuszczonych ludzi ( może kiedyś też będziesz ich łaknął bowiem punkt widzenia zależy itd.) to po pierwsze. A po drugie podejrzewam , że skoro tak doskonale znasz ich przesłanie , ukryte zamiary , manipulacje etc to musisz je namiętnie słuchać i oglądać , no bo skąd byś tyle wiedział o nich posiadł …człowieku.

 5. Nowa Dęba na kolejnej liście zniesławionych miasteczek . Niby nic się nie zmieniło po przyjęciu uchwały anty LGBT ale tak prawdę mówiąc czy potrzebna była specjalna sesja rady gminy żeby taki absurd przegłosować ?? Widać, że nasi rajcy chcieli wyjść przed szereg i wyszli tylko co zmieniło się dzięki temu ?? Ani nie ma więcej pieniędzy rządowych , ani nie widzę większego bezpieczeństwa nic poprostu nic czyli kolejna kretyńska uchwała

  • To samo się działo w Niemczech kiedy stopniowo, krok po kroku, pozwalano sobie na coraz większą dyskryminacje mniejszości żydowskiej

 6. Ten gej z LPGT to nie pracuje, a ma kasę aby objeżdżać Polskę i robić takie pe.da.lskie jaja. Autorytet dla lewackich głupków.

 7. czyli że co ? jak złapią pedzia czy lesbę to co im zrobią ? Wyrzucą z miasta na furmance pełnej gnoju? A może publicznie rozstrzelają przez powieszenie? A może spalą na stosie na Plantach na tamtejszym wzgórku Łordona, w imię katolickiej miłości bliźniego….

  • Bolek, jesteś jeszcze jeden z tych „prawdziwych polaków’ pedziów co nie ma nic do powiedzenia , a chce by zaistnieć, i się czepia innych „czy to miał być przecinek czy kropka…” Typowe dla elektoratu i członków obecnej , tzw władzy. Ze wskazaniem na słowo – członek….

 8. Kiedyś to wszyscy się chwalili, że są z Nowej Dęby, małe miasteczko a było w paru obszarach w czołówce kraju, np. w siatkówce pań. A teraz ? Poczucie frustracji i niedowierzania, że ktoś w imię pseudokonserwatywnych „wartości” odmawia innym ludziom prawa bycia sobą albo neguje prawo kobiet do zdrowia reprodukcyjnego , to są elementarne prawa ludzkie..

  • HHee, HHee…nie wiem czy wiesz, że jeszcze kiedyś Nowa Dęba miała w Polsce ksywę „Kolumbia”. To były fajne czasy!

 9. Z tego co sie orientuję to uchwala lpg byla przeciw ideologii w szkołach , Przedszkolach itp. A nie przeciwko homosiom . Czy sie mylę??

  • Nie mylisz się. Była przeciwko lewackiemu praniu mózgów że jest 164 płcie. I będąc skrupulatnym to nie była to ani uchwała ani ustawa jak piszą niektórzy a tylko i wyłącznie deklaracja.

 10. Dziś uchwalili że dęba 'wolna’ od cyklistów, jutro uchwalą że nakaz całowania księdza w rękę, koniecznie na kolanach….. Kiedyś to była NOWA DĘBA, dzisiaj ona zmarniała do malutkiej dęby…..

 11. TYLKO WTRĄCE ŻE: Z psychologicznego punktu widzenia, w społeczeństwie zdarza się że największymi i najbardziej zatwardziałymi homofobami są Ci, którzy głęboko skrywają własne homoseksualne preferencje i za wszelką cenę próbują w ten sposób udowadniać sobie i innym że jest inaczej, często niszczą drugiego człowieka (nawet podobnego do siebie) stosując szeroko rozumianą przemoc słowną i cielesną, próbując w ten sposób dowartościować siebie i podnieść, chociaż na chwilę swoją niską samoocenę. Tym bardziej jeśli osoba z lękiem homofobicznym, obierze za cel wyimaginowaną wojnę w obronie wiary, rodziny etc. Wtedy staje się ona zdolna do czynów, wręcz skrajnych, które według niej są głęboko usprawiedliwione. Taka postawa niechęci, może prowadzić do prześladowań i dyskryminacji osób nieheteroseksualnych oraz głoszenia innym poglądów uzasadniających owe działania. Jeśli trafią one na poddany grunt i znajdą zwolenników mogą przyczynić się do wytworzenia się grup ekstremistycznych, podążających ślepo za ideologią wykluczenia, a niekiedy osiągając ekstremum, do prób wyniszczenia, a więc działań podobnych do tych znanych z ideologi nazizmu niemieckiego wobec Żydów.

  • czyli pani Radna z alfredówki która była największym sprzymierzeńcem i pomyslodwcą tej deklaracji może mieć takie właśnie ukryte skłonności które opisujesz ??????

  • Tak, to fakt, w wielu badaniach wychodzi, że wyższy od standardowego odsetek osób o niestandardowej orientacji seksualnej jest w grupach takich jak: kibice piłki nożnej, aktywiści anty-lgbt, osoby o poglądach nacjonalistycznych.

   Część z powyższych to efekt błędnego koła: przez brak szacunku, czy nawet jawną wrogość społeczeństwa do osób LGBT, część osób o niższej samoocenie ukrywa swoje preferencje seksualne, albo wręcz wmawia sobie inne. Żeby siebie i innych przekonać o tym, że jest się osobą hetero utożsamia się z grupami, które wydają się potwierdzać ten zmyślony wizerunek.
   Słowem: jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej o poglądach nacjonalistycznych i głoszący hasła anty-lgbt, to istnieje całkiem duża szansa, że jest LGBT.

  • Radna z Alfredówki? pewnie to dobry człowiek
   Ale za dużo Rydzyka, TVP, konserwatyzmu i sądu, za mało Miłosierdzia i wiary, że Bóg Jest także w tych odrzuconych osobach i od On zawsze działa w świecie na wielu płaszczyznach zmian, po ludzku często nieakceptowalnych….
   JESTEM – to jego imię
   piosenka z dedykacją dla radnej:

   1. On szedł w spiekocie dnia i szarym pyle dróg,
   A idąc uczył kochać i przebaczać.
   On z celnikami jadł, On nie znał, kto to wróg,
   Pochylał się nad tymi, którzy płaczą.

   Ref.: Mój Mistrzu, przede mną droga,
   Którą przebyć muszę tak, jak Ty.
   Mój Mistrzu, wokoło ludzie,
   Których kochać trzeba, tak jak Ty.
   Mój Mistrzu, niełatwo cudzy ciężar
   Wziąć w ramiona, tak jak Ty.
   Mój Mistrzu, poniosę wszystko,
   Jeśli będziesz ze mną zawsze Ty.

   2. On przyjął wdowi grosz i Magdaleny łzy,
   Bo wiedział, co to kochać i przebaczać.
   I późną nocą On do Nikodema rzekł:
   Że prawdy trzeba pragnąć, trzeba szukać.

   3. Idziemy w skwarze dnia i w szarym pyle dróg,
   A On nas uczy kochać i przebaczać.
   I z celnikami siąść, zapomnieć, kto to wróg,
   Pochylać się nad tymi, którzy płaczą.

 12. Poprzez tę uchwałę radni zeszmacili gminę i wystawili ją na pośmiewisko w kraju.
  Może zorganizujecie specjalną sesję wyjazdową w tym miejscu i publicznie odkręcicie tą tablicę by nikt z naszej gminy nie szydził.

  • Wyborco PO, wykształciuchu. Nie nauczyli cię POprawnie odmieniać. Tą tablicą, tę tablicę. Zrozumiałeś? To wiedza z POdstawówki.

  • Spotkajmy się twarzą w twarz, czerwona zarazo skundlona. Coś nie pasuje? Apostazja baranie i chowany będziesz w plastikowym worku w przydroznym rowie albo na wysypisku śmieci, a nie na cmentarzu. No, ale tylko stękać potrafisz w necie. Każdego od ciebie obgadam z ambony :) No i nie usprawiedliwiaj swojej matki, czerwieńcu.

  • jestem księdzem, kretynie ateiści i apostaci też są chowani na cmentarzach. Tyle, że bez udziału czarownika lubującego się w gwałceniu dzieci.

 13. Za komuny też były takie uchwały np. w sprawie wojny w Korei i wojny Izraela z Egiptem.
  Mentalnie bardzo blisko.
  Kiedyś był zły Izrael i zła Korea (ta południowa), teraz są źli ci z LGBT.
  Wskazywanie ideologicznych wrogów to nasza narodowa tradycja.

 14. Cóż, pomyśleć tylko, że jeszcze 30 lat temu ulubionym miejscem dla pe.de..ra.stów były szalety miejskie. Teraz brylują w internecie i robią sobie lans, gdzie się tylko da, nawet w podstawówkach.

 15. Wiele osób wyzywa od Pedałów, Homosiów, dewiantów itp. a czy odpowiedziałeś sobie homofobie na pytanie kim tacy ludzie są? prócz tego że mają inną orientację są przede wszystkim ludźmi, są lekarzami, nauczycielami, politykami, wykładowcami, sportowcami, dużo by wymieniać ale w każdym zawodzie jest jakiś procent osób LGBT którzy wykonują przeróżne zawody, zło czai się ale w Kościele w jedwabnych sutannach pedofile które gwałcą dzieci, zło to Jan Paweł II który ukrywał i chronił Pedofilów, nie szukajcie zła w osobach LGBT bo to ludzie tacy jak wy, gdy się śmiejesz albo krzyczysz, Homoś, pedał, ciota, dewiant, pamiętaj że czasem jest tak że zwykły Hetero nie dorównuje osobie LGBT wiele takich ludzi (LGBT) to osoby zamożne, eleganckie, zadbane przy których nie jeden Hetero by się zawstydził. skąd ludzie w was tyle nienawiści? dziś gnoicie śmiejecie się a potem w niedziele śpiewacie w Kościele robicie znak krzyża i udajecie że jesteście uczciwi i tolerancyjni, szanujecie każdego człowieka, ale tak nie jest. ludzie przestańcie wierzyć w PiS i księży, to że województwo Podkarpackie to ciemnogród wiadomo nie od dziś. nie bądźcie obłudni i zamroczeni klechami i PiS-owskimi kaczorami. myślcie, śmiejecie się z LGBT ale słuchacie piosenek które nagrali osoby LGBT, oglądacie filmy w których grają osoby LGBT, kupujecie w sklepach które wspierają osoby LGBT, kupujecie w sklepach którymi właściciele są osobami LGBT, niewiedza ludzi w takich wsiach jak Nowa dęba jest wielka.

 16. Tak to byli wszyscy za a jak publicznie się do tego przyznać to już wstyd? Nie popieram ale gościu powiesił znak który stwierdza oczywistą oczywistość. Gdzie jesteście dumni piewcy uchwały?

  • W szypowskim to mieszka teraz Damianek,zachowanie jego wskazuje iż został właścicielem tego obiektu,chodzi po sali jak paw i jak jego guru kłania się wchodzacym ludziom.

 17. O co ta afera? ND wolna od LPG i jak tak zarządzili to sami powinni taką tabliczkę zamocować , i niech sobie pod nią robi zdjęcia kto chce. Tolerancja tolerancją ale wszystko ma swoje granice. ***** *** A na końcu to nie są śnieżynki

  • Płakał też w TVN i Polsat. Pokazał nawet duży palec. A dzisiaj okazało się, że przez niego tarcza będzie później, bo zablokował w senacie. POdziękujcie mu przedsiębiorcy.

  • Że też pisdeusze przez te ponad pięć lat rządzęnia, uwłaszczenia wszelkich trybunałów, prokuratur i sądów nie są w stanie go skazać. Co za banda nieudaczników. Buahaha.

  • Gdyby pis nie blokował gospodarki to nie potrzebne byłyby jakieś tarcze. To tylko iluzja pomocy. Gastronomia, kluby, siłownie i inne stoją ponad miesiąc, w tym czasie wzrosła ilość zakażeń, ale biorąc pod uwagę fakt, że te branże były zawieszone to wynika jasno, że transmisja nie wynikała z ich działalności, ale i tak zamiast otworzyć te branże to lepiej otworzyć centra handlowe zachodniego kapitału, bo po co pomagać rodzimym przedsiębiorcom ich nie dusząc, zamykając na miesiące, nie?

 18. do dymisji Burmistrz i jego zaściankowe zaplecze skoro tworzą enklawy tylko dla wybranych wg swojej miary
  Jaką miarą sądzisz taką będziesz sądzony…
  Na innych nakładają ciężary, których sami nie potrafiliby udzwignąć gdyby byli w takiej sytuacji jak osoby innej orientacji.
  Oni nie mieli na to wpływu, to nie kwestia wyboru, to nie kara Boża… tacy po prostu są i nie jest im z tym łatwo

  • Kiss – zamiast pisać idiotyzmy lipiej idź do szkoły. Czas nauczyć się myśleć, a co ważniejsze – nie dawać się ogłupiać.
   Po pierwsze – w demokracji rządzi większość a nie mniejszość. Jeśli większość zadecyduje że w Nowej Dębie nie sprzedaje się alkoholu, to sorry pijaczki – nie będzie się go sprzedawało.
   Co – nagle demokracja ci nie pasuje?

   Po drugie – nikt w Dębie nie dyskryminuje lesbijek. Ani gejów. Ani transwestytów. Ani biseksualitów czyli tych którzy nie wiedzą kim są.
   Czy widziałeś by ktoś nie dawał im pracy? Nie wpuszczał do sklepu? Do restsuracji? Wyganiał z miasta? Widziałeś?
   A w Niemczech i Stanach tak się właśnie dzieje w różnych miejscach.
   Ta deklaracja nie jest dyskryminacją tylko samoobroną by bez zgody WIĘKSZOŚCI nie narzucali siłą swoich wartości głównie w szkołch. Nie mają do tego prawa a jednak to robią.
   I jest ta deklaracja skierowana nie do mieszkańcôw Nowej Dęby tylko do oszołomów spoza Dęby by tutaj nie próbowali mącić.
   Czytaj i myśl zamiast głupoty pisać i szkodzić miastu i Polsce.

   Po czwarte: ten homoseksualny aktywista zrobił dokładnie to przeciw czemu jest ta deklaracja. Popełnił przestępstwo, okłamał świat że niby rzeczywiście w Dębie jest jakaś strefa do której jest zakaz wjazdu i zakaz mieszkania homoseksualistom.
   Pamiętaj – w Polsce o tym nikt nie wie że ten znak w Uni Europejskiem jest oficjalnym znakiem zakazu. Głównie zakazu wstępu na dany teren. A poza Polską znają go wszyscy bo jest stosowany.
   Mam nadzieję że ten człowiek stanie za to przed sądem tak jak każdy inny przestępca. Obawiam się że jego sponsorzy i ci którzy mu mieszają w głowie zapłacą za niego każdą karę a on wciąż będzie czuł się bezkarny i dalej będzie łamał prawo tego kraju.

   I właśnie przed tym lokalna społeczność ma prawo się bronić.

   Dodam tylko że piszę spoza Polski. Z demokratycznego i tolerancyjnego państwa prawa, gdzie za coś takiego ten przestępca nie dostał by zawiasów tylko kilka lat za kratami. Miasto zaś sądziło by go dodatkowo w procesie cywilnym na milionowe odszkodowanie za utratę wizerunku i za szkody finansowe.
   Na tym też polega demokracja.
   Złamał prawo. I tyle w temacie.

  • @Jerzy co z twoich zagranicznych wojaży jak głowa ciasna, co widać po tym komentarzu i ograniczonym, nieperspektywicznym sposobie myślenia. Szanuję to twoje zdanie, staram się zrozumieć niektóre twoje wywody i mam nadzieję, że to objaw troski, a nie nienawiści.
   Pozdrawiam z Polski

 19. pamietajcie wyborCY ze Stasio z Tarnowskiej byl PRZECIWKO To nastepca na stolek burmistrza beda srodki plynac z funduszy tecza ;0

  • pies na baby, w której ławce siedzisz w kościółku? Miłość do bliźniego widzę całym sercem i całą duszą. Buahaha.

  • @Sasin
   Do kościoła chodzę jedynie na pogrzeby, a ty masz problem, że ktoś chodzi do kościoła i siada w pierwszej ławce? To taka nowa faszystowsko-lewacka tolerancja i demokracja?

 20. To zdarzenie powinno się nagłośnić na cały świat. Środowisko polskich homoseksualistów, biseksualistów i osób transpłociowych domaga się stref do których nie mają wstępu!
  Co więcej – sami nielegalnie ustawiają znaki zakazujące im wstępu do tych stref, miast i gmin!

  To naprawe trzeba pokazać światu.
  Może jakieś fajne memy?

 21. Mem1: Misiu wbija znak „ZAKAZ SPANIA ZIMĄ – NO WINTER HIBERNATION”

  Mem2: Misiu wbija znak przed pasieką ” STREFA WOLNA OD MIODU – HONEY FREE ZONE”

  Zrzekam się praw autorskich.
  Inne pomysły? Niechby z tego Dęba zasłynęła w świecie. Podejść do tematu z humorem… to się podoba.

 22. Jak by nie uznali strefy wolnej od tzw. LGBT to by wszyscy posądzili radnych, że coś z nimi nie tak. Może wszyscy peda..y i lezbijk… Żyjemy w kraju, który dba o najważniejsze cele jakimi jest rodzina. I nie bierzmy przykładu młodzi ludzie z zachodu bo dorośniecie gimbusy i na pewno wasze wyssane z palca kopiowane ideologie np. z TVN-u pójdą do lamusa. Zobaczycie.

  • Widzę Kopnij Go że myślenie u ciebie też wyłączono.
   Czytałeś tę uchwałę?
   Jeśli nie, to dlaczego piszesz o niej?
   Uchwała NIE ustanawia żadnej strefy wolnej od niczego. To aktywiści gejów i lesbijek kłamią i larum podnoszą o coś czego nie ma.
   Najzwyklejsza sponsorowana z zagranicy akcja dywersyjna przeciwko Polsce. Przecież ten gej który postawił ten znak nawet by nie wiedział jak wygląda znak zakazu wstępu używany poza Polską.

  • @Jerzy
   no tak, tylko Ty ją czytałeś…
   Jedyny oczytany, prawowity obywatel @Jerzy, tylko to czytanie ze zrozumieniem coś Ci nie wychodzi,
   o analizie przyczynowo-skutkowej już nie wspomnę.
   Nie rób z ludzi kretynów i nie wpajaj im swojego zaślepienia

  • Hej @Lol – tak, czytałem – inaczej bym nie pisał. W przeciwieństwie do ciebie.
   Nie czytałeś a bzdury wypisujesz. Założę się o wszystko że NIKT na tym forum nie czytał, ale oceniać będą że łojezu!
   Ale cóż się dziwić – do dzisiejszego pokolenia tylko pismo obrazkowe przemawia. Dlatego jeden nawiedzony zawiesił tablicę a baranki biją brawo bo myślą że coś zrozumieli…

   Jeszcze ta wstawka przyczynowo-skutkowa… Typowe polskie przeintelektualizowanie.
   Skoro widzę że nie czytałeś, to zadaj konkretne pytanie (na temat) a może będę w stanie ci wytłumaczyć.

 23. Sami zwolennicy tej deklaracji karkołomnie przyznają, że nie jest ona skierowana przeciw osobom niehetero tylko przeciwko „propagowaniu ble,ble,…”. Teraz proszę mi powiedzieć, który dyrektor z terenu TAKIEJ gminy zgodziłby się na spotkanie uczniów z jakimś seksuologiem, który przedstawiłby młodzieży naukowe ustalenia w tej dziedzinie, nawet jakby tej deklaracji nie było?
  Poza tym udział uczniów wypisanych z lekcji religii w dużych miastach już dochodzi do ok.30%.
  Tak więc cała ta sprawa wygląda na niezbyt samodzielny rajd katechetki a radni lepiej niech szukają kasy na zapłacenie lekcji etyki, które szkoły będą musiały zorganizować..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here