Ile kosztowały ozdoby świąteczne?

6

Tegoroczne ozdoby świąteczne okazały się strzałem w dziesiątkę. Stojące na plantach bombki stanowiły sporą atrakcję dla mieszkańców i odwiedzających nasze miasto gości.  Portale społecznościowe zostały zalane zdjęciami z nowymi ozdobami świątecznymi.

Na prośbę zainteresowanych Czytelników informujemy, że świąteczne iluminacje jakie  pojawiły się w naszym mieście, zostały wynajęte przez władze gminy na okres od dnia 14.12.2017 r. do 01.02.2018 r. od firmy Multidekor Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Piastowie, za kwotę – 12 498,77 zł.

Zdjęcia: Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba

6 KOMENTARZE

 1. Szkoda ze oświetlenie plant wciąż nie działa – i nikt się jakoś nie interesuje tym zeby zaczęło działać. Dziwne ze nie wezwano producenta opraw do usunięcia opraw

 2. Proponuję tylko do przyszłego roku zadbać lepiej o bezpieczne podpięcie instalacji elektrycznej – bo to w tym roku to z lekka jest bardzo niebezpieczne (wtyczka wpięta w gniazdko natynkowe – na które przy opadach leje się woda). Zalecałbym złączki o szczelności IP68 :)

  • Szanowny rzeczoznawco o nicku Mieszkaniec.Z tego co widziałem zastosowano tam gniazdo hermetyczne bryzgoszczelne w klasie ochrony IP 44.
   Gdybyś jednak nie był zbyt biegłym informuję:
   pierwsza cyfra 4 a więc ochrona przed obiektami większymi niż 1 mm
   drga cyfra 4 to ochrona przed wodą bryzgającą ze wszystkich kierunków.
   Wystarczy?

 3. Nie wystarczyła choinka?Dodajmy koszt energii elektrycznej i wyjdzie całkiem spora kwota.Stać nasze miasto na takie wydatki?
  Nie sądzę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here