iTV Wisła: Burmistrz oceniony pozytywnie. Rad Miejska była jednomyślna. xvideo

14

W Nowej Dębie odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miejskiej. W odróżnieniu od dwóch poprzednich lat tym razem radni byli zgodni i pozytywnie ocenili pracę burmistrza Wiesława Ordona. Włodarz otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu w 2020 roku. Wiele wskazuje na to, że po dość burzliwej pierwszej części kadencji współpraca zaczyna się układać. Zapraszamy do obejrzenia.

14 KOMENTARZE

 1. Radny Marian Tomczyk na jednym ze swoich kont na fejsbuku płakał ostatnimi czasy, że radni nie siedzą na sesji w kagańcach. Cóż się zatem stało, że zarówno pan radny Tomczyk jak i radny Stanisław Skimina postanowili zdjąć maseczki ze swoich facjat? Już nie chronią? Obłuda panie Marianie. Z resztą nie pierwszy raz.

 2. Ale ten Wiesiek bredzi. Kto cię burmistrzu kiedykolwiek oceniał jak to nazwałeś personalnie? To, że coś robisz źle albo czegoś nie robisz czego w danej chwili wymaga sytuacja to jest tylko i wyłącznie ocena twoich działań lub zaniechań, a nie atak personalny. Zawsze brakowało ci wójcie pokory.

  • Jak się wychwala pana burmistrza pod niebiosa to jest wtedy konstruktywna krytyka. Natomiast jeśli mu się zwraca uwagę że coś nie działa to jest personalny atak. Czego nie rozumiecie?

  • Bo nie trzeba było mówić mu po imieniu. Nie wiesz że to jest wulgaryzm ? I dlatego cie wyrzucili. Dobrze że nie powiedziałeś jak ma na drugie… Zamknęli by cię…

 3. Anonim właśnie obronił tezę że on z wiochy może wyjść, ale wiocha z niego nigdy… Nawet oprawa muzyczna swojskich odgłosów mu się włączyła…

 4. Proponuje na ul Mickiewicza położyć asfalt od bloku do bloku więcej miejsca będzie dla parkujących w niedziele baranów i moherow wiejskich

  • Trzeba byc mistrzem aby prowadzic dwa zero, i przegrac trzy sety pod rzad i Polacy jako mistrzowie tego dokonali wiec wolajcie, nic sie nie stalo!

 5. Mieszkaniec a jaki mecz oglądałeś? Bo 2:0 to nie widziałem. Sety szły na zmianę. Apropo co w życiu dokonałeś aby Cię świat cenił i podziwiał…. A siatkarzy świat ceni i podziwia więc ……….. w kubeł i doceń wysiłek.

  • Jakie to ma znaczenie jaka byla kolejnosc, ja widzialem ze przegrali trzy sety i plakali ze szczescia jako faforytom sie to udalo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here