W piątek sesja budżetowa

16

Sesja Rady Miejskiej w Nowej Dębie odbędzie się 28 stycznia 2022 r. o godz. 9.00 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba.

Mieszkańcy chętni do udziału w sesji obowiązani są do przestrzegania obowiązujących nakazów sanitarnych.

Obrady będą transmitowane on line – link do transmisjilink otwiera się w nowym oknie

Porządek obrad dostępny jest w linku poniżej: XLVIII Sesja w dniu 28 stycznia 2022

16 KOMENTARZE

  • Panujący prezydent, dzielnie przechorował dwukrotnie kowida, dzięki trzykrotnemu szczepieniu – lekko. Nie panujący już prezydent, w czasie choroby kowidowej, odczuwał odrywanie ciała od kości, pojednał się z żoną, a dusza nie oderwała się od ciała tylko dzięki trzykrotnemu zaszczepieniu.

 1. Wszak wg Prawdziwych Polaków to syn milicjanta i zakonnicy i wysyła dzieci na mróz żeby na niego żebrały…

  • Jeżeli mam wybierać to wolę osobiście wspomóc chore dziecko niż dawać kasę na tego cwaniaka który pod płaszczykiem dobroczynności uczynił sobie z tego lukratywny interes.
   Tak się składa że lata do tyłu,naiwnie brałem udział w WOŚP.Zadałem sobie trud policzenia kosztów tej imprezy gdyż miałem do tego dostęp,koszty przerosły zyski.Np. same fajerwerki na ,,światełko do nieba „kosztowały
   na tamte czasy ponad 2500 zł.O innych kosztach nie będę nawet wspominał.
   Organizatorzy WOŚP niech naklejają serduszka na sprzęcie zakupionym przez J.Owsiaka a nie na wszystkim sprzęcie znajdującym się w szpitalach,łącznie z wiadrami i mopami na szpitalnym wyposażeniu.

  • Do Starego Bobra – a w jaki sposób dasz te pieniążki dla tego dziecka? Przez jakąś fundację i odpiszesz sobie od podatku? A czym się różni Kotański od Owsiaka? Chcesz, to dasz, nie chcesz, nie dasz. Jaki masz problem?

  • Robi
   28 stycznia 2022 at 21:29

   Daję bo chcę dać, lecz osobiście ,bez pośredników którzy pod płaszczykiem pomocy i dobroczynności łoją naiwnych.Nie oczekuję z tego powodu peanów na moją cześć.W przeciwieństwie do Ciebie ,nie oczekuję jakichkolwiek wymiernych korzyści z tego tytułu,choćby np.wymieniony wyżej odpis od podatku. Bez poważania -Stary Bober

 2. Skoro wiadra i mopy trzeba było zakupić z pieniędzy z WOŚP, jak twierdzi Stary Bober, choć to było w gestii „władz” lokalnych, to o czym tu gadamy ?

  • Anonim
   28 stycznia 2022 at 09:38
   Potrafisz nieuku czytać tekst ze zrozumieniem ?Jak widzę nie bardzo Ci to wychodzi i próbujesz wypaczyć moją wypowiedź na korzyść zwolenników WOŚP
   Abyś prostaku zrozumiał napiszę Ci to drukowanymi literami.NIGDZIE NIE JEST NAPISANE ŻE WIADRA I MOPY KUPIONE BYŁY ZA PIENIĄDZE WOŚP.WYRAŹNIE PISZĘ ŻE
   SERDUSZKA WOŚP NAKLEJANE BYŁY NA WSZYSTKO CO JEST W SZPITALU BEZ WZGLĘDU NA TO CZY SPRZĘT BYŁY ZAKUPIONY PRZEZ J.OWSIAKA CZY NIE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here