iTV WISŁA: MAREK KOPEĆ KANDYDATEM NA BURMISTRZA

107

Marek Kopeć oficjalnie potwierdził swój start w wyborach na burmistrza miasta i gminy Nowa Dęba. Obecny radny wystartuje z Komitetu Wyborczego Wyborców „Szansa dla gminy Nowa Dęba”. Kandydat niebawem zaprezentuje szczegółowy program wyborczy oraz kandydatów do Rady Miejskiej. Dlaczego zdecydował się na walkę o urząd burmistrza i co chciałby zmienić? Zapraszamy do obejrzenia

UWAGA Z DN. 28/02/2024
NAGRANIE ORYGINALNE ZOSTAŁO USUNIĘTE PRZEZ NADAWCĘ iTV WISŁA NA PROŚBĘ KANDYDATA MARKA KOPCIA
______________________________________

107 KOMENTARZE

 1. Sorry Marek, ale dopóki się nie odezwałeś to sprawiałeś dobre wrażenie. Najpierw obraziłeś mieszkańców Nowej Dęby mówiąc „coś jest nie tak z tym społeczeństwem”, następnie naplułeś na swoich rywali że obaj są słabi, powiedziałeś że startujesz bo nikt więcej nie chciał, do tego śmiejesz się jakby to wszystko było jakąś zabawą. I to co napisałem nie jest hejtem bo życzyłem Ci dobrze, ale swoimi wypowiedziami udowodniłeś, że to nie jest funkcja dla Ciebie. O tym, że jako radny nie chodziłeś na sesje każdy wie, więc nie będę się rozpisywał na temat tego jak traktowałeś swoje obowiązki jako radnego. Marku, życzę Ci jak najlepiej ale samorząd to nie jest twoja domena.

  • No ja akurat jestem mieszkańcem osiedla Dęba i jakoś gościa czaje tyłko z widzenia dopiero moja córka uświadomiła mi że to nasz radny. Nie wiem gdzie ten człowiek się porywa ale życzę powodzenia

  • Wyobrażacie sobie takiego burmistrza w delegacji służbowej, np. w ministerstwie? Jaki wstyd dla miasta !!!

  • Czyli mieszkańcy chcą zmian, ale ich nie chcą jednak więc napisz czy jednak to społeczeństwo nie jest dziwne? I napisz dlaczego w swoich programach tak Diektiarenko jak i Ordon nie zapisali sobie inwestycji które poszły w błoto, więc jednak stwierdzenie że to słabi kandydaci ma jak najbardziej odzwierciedlenie tylko trzeba mieć jakąś wiedzę na ten temat a nie brednie pisać.

  • Prawda was boli !?!?!?
   Powiedział to co jest totalną prawdą o mieszkańcach. Zamiast się obrażać – zmieńcie swoje postępowanie. Banda hipokrytów.

 2. Przecież jego nie da się słuchać…naprawdę człowiek, który w każdej wypowiedzi szydzi z ludzi chce wygrać, może niech startuje w Kolbie jak taki zachwycony

  • Część osób tu komentujących mówi o jakimś obrażaniu, więc proszę mi napisać poza kamerkami jak śmiali się tak radni jak i przewodniczący rady pan Diektiarenko z mieszkańców i ich próśb? Następnie mieszkańcy w sumie to chcą zmian ale w sumie ich nie chcą, więc czy to stwerdzenie bardzo trafne,że jednak dziwne to społeczeństwo nasze jest? Gro inwestycji przez ostatnie lata to pieniądze wyrzucone w błoto i jakoś ani pan Diektiarenko ani pan Ordon sobie ich nie wypisali ciekawe dla czego, więc również stwierdzenie że to słabi kandydaci ma tutaj jak najbardziej uzasadnienie.

 3. Nie tak sa to odlegle czasy kiedy sesje rady organizowano po godzinach pracy. Odkad jest 18zl za posiedzenie radni wola isc do pracy i miec pelna dniowke.

  • I bardzo dobrze.To wina Damianunia. Mieszkańców jakby mniej na sesjach i ma chłoptaś spokuj.Przecież o to mu chodzi.Mniej problemów!

 4. Marku wszytko co powiedziałeś ma sens. Bardzo dużo ludzi w Ciebie wierzy i pójdzie za Tobą w ogień. Jest sporo czasu aby ludzie się do Ciebie przekonali. POWODZENIA

 5. Odwarzne słowa jak na 40 latka; wypalenie zawodowe , słaby przeciwnik. Panie Marku przerost formy nad treścią. Po tym materiale tv, ktoś kto bieże Pana pod uwagę żeby oddać głos, musi być więcej niż szalony i pomylić but lewy z prawym zawiązać sznurówki oraz założyć klapki na oczy w dniu wyborów.

 6. Obrażanie i nazywanie rywali słabymi jest płytkie i prostackie. Mówisz że Damian nie ma doświadczenia a jakie ty masz ? Przecież Ty uczysz dzieci i lutujesz jakieś drobiazgi w garażu.. i to jest to doświadczenie ? Przecież Ty nigdy nic dla tego Miasta nie zrobiłeś ani zorganizowałeś. Nie chodziłeś na sesje a swoim zachowaniem pokazujesz, że ludzi masz za nic!

 7. Panie Marku tylko Panu chyba się udało zniechęcić ludzi tym filmikiem arogancja i ten śmiech z konkurentów tragedia powrotu na ziemię życzę.

 8. Panie Marku lepiej żeby tego moja mama nie widziała, bo jednak to prawda że ma Pan przerośnięte EGo i brak szacunku do drugiej osoby żeby Pan chociaż zrobił 10 % dla Miasta czy nawet osiedla co Pana kontrkandydaci
  to jeszcze bym zrozumiała a pan nawet nie chodził na zebrania swojego osiedla nie wspominajac o sesjach czy komisjach a najlepszy komentarz to i tak wystawił Przewodniczący Z osiedla Dęba o panu zero zaangażowania w życie osiedla.

  • Co racja to racja niestety muszę zgodzić się z opinią Flisa Zero zaangażowania się w życie społeczne Osiedla.

 9. To że Pan Marek Kopeć olał społeczność swojego osiedla wiadomo od dawna ,ale ja jestem ciekawy kogo ma na swoich listach wyborczych na pewno to ludzie tak mocno działający w swoich sołectwach i osiedlach jak pan Marek czyli kto kolwiek widział kto kolwiek wie ,którzy z dnia na dzień są gotowi działać dla obywateli. A może się mylę ?!jak macie jakieś informacje to piszcie .ciekawski

 10. Marek jako radny był w komisji rewizyjnej i widział jakie wały się robi i dlatego że mu się to nie podobało został usunięty z tego stanowiska. W radzie zasiada zorganizowana grupa gdzie jest ich większość i czy będzie Marek na posiedzeniu rady czy nie to nie ma żadnego znaczenia bo i tak zrobią swoje. Czy jak ty byś był radny i nikt nie chciał by cię słuchać, twój głos nie miał by żadnego znaczenia , chciał byś chodzić na takie spotkania?. Znam wszystkich kandydatów i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że Marek skończł by z wałami jakie się robi w naszej gminie. Idą ciężkie czasy zielone Lady i inne wariactwa które będą powodować cały czasu wzrost podatków i nowe ograniczenia i w takich czasach jest potrzebny gospodarzy który nie będzie się bał postawić tym idiotycznym pomysłom. Słyszeliście o wprowadzeniu np. Warszawie strefy czystego transporty . Plany są takie żeby wprowadzić ten idiotyczny pomysł we wszystkich miastach ,nawet takich jak Dęba. Chcesz mieć Burmistrza który postawił opór idiotycznym pomysłom i niepotrzebnym wydatkom naszych pieniędzy typu np. betonowaniu plant , zagłosuj na Marka

  • I sam jeden burmistrz przeciwstawi się wszelkim szykanom. Będziemy taką wyspą wolności pośród uciemiężonych.

  • Marek musi nauczyć się funkcjonowania w społeczeństwie i rozmawiać z ludźmi. Narazie to mu się wydaje że jest najmundrzejszy na świecie i on jedyny jest na innym poziomie intelektualnym. To jest słabe i wydaje mi się że raczej przez tą jego bute i arogancję przegra sam że sobą .

 11. Człowiek nie pojawiał się na sesjach rady, na zebraniach osiedlowych też nie. Przez 5 lat nie zasłynął jakimkolwiek działaniem na rzecz gminy i jej mieszkańców. Teraz wyszedł przed kamerę i powiedział że mieszkańcy są źli, jego kontrkandydaci też są źli i tylko on jeden jest dobry i „głosujcie i będzie dobrze hehe”. Przecież to trąci Kononowiczem.

  • Na zebraniach osiedla chodził rzadko bo rzadko ale chodził tylko jego wypowiedzi były żenujące zawsze wywoływały gorącą dyskusję miedzy mieszkańcami. Niech lepiej uczy młodzież a od polityki trzyma się z daleka

  • Do Andrzej
   Jeżeli ktoś nie przychodzi na sesję bo nikt nie chce go słuchać to słabo.
   Jeżeli w radzie zasiada zorganizowana grupa która tworzy w tym mieście wałki to trzeba tym bardziej chodzić na takie spotkania i użyć wszelkich dostępnych narzędzi by takie wałki upubliczniać nagłaśniać i uświadamiać środowisko co jest nie tak jeżeli ktoś się poddaje na takim szczeblu to będąc wyżej tym bardziej nic nie zrobi weźmie kasę i będzie siedział cicho lub jeszcze gorszej będzie długopisem.
   Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 12. Spadochroniarz od Tłustej? Najpierw efekty samorządowe Pan przedstawi i skuteczność w utrzymaniu spokojnej atmosfery na osiedlu Dęba.Przerost ambicji widać a wydaje się Pan być sympatycznym gościem.

 13. Marek twój start wygląda jak jedna wielka ustawka. Ludzie z łapanki lista zrobiona na siłę. Miasto się podzieli głosami a Ordon swoje zbierze na wioskach i dalej będzie wójtem. Brawo wy brawo Nowa Dęba

  • I dodam po nie daj Boże wygrania ordona na następny dzień zapomni o was taki to już człek

 14. Wiecie na co Pan Ordon lubi wydawać mnóstwo kasy podatników? Na projekty. Kosztują 100 a nawet 200 tysięcy. Później lądują w szafie i tracą ważność. Teraz zapowiedział na fejsbuku że w kampanii będzie pokazywał dużo obrazków, wizualizacji. Ci projektanci namalują mu duzo grafik do kampanii. Kiedyś malowali mu osiedle północ i wiele innych rzeczy które miał ma ulotkach. Jutro czy za parę dni zrobią to samo. Będzie je pokazywał na fejsbuku i zaprzyjaźnionych mediach jako wielkie wielkie wow, jako coś nowatorskiego. Po wyborach trafią do tej słynnej szafy, a jak wygra to znowu zleci kolejne rysunki. I tak się to będzie kręcić jak się znowu dacie nabrać na te malowidła.

  • Nikt rozsądny nie nabierze się na te obrazki. Ja pamiętam obrazki na których przedstawiał Mieszkanie Plus które nigdy nie powstało, budynek przedszkola w Chmielowie którego nigdy nie wybudował i jakieś rzeźby na przystanku PKS które też nigdy nie powstały. To jest cały Ordon. Obiecać, nastulać głupot i zaczarować tłum swoją gładką gadką. No nic, czekamy na obrazki od zaprzyjaźnionych projektantów. Jak Ordon (odpukać) wygra to będzie zlecał kosztowne projekty.

 15. Liczne komentarze świadczą o tym, że Marek ma jakiś potencjał a wiadomo, że pierwsza walka to o wejscie do drugiej tury. Ja akurat jestem teraz poza Nową Dębą, ale wiem że Marek ma głowę na karku, zawsze wyrozniał się w szkole, ma wiedzę i umiejętności, ktore deklaruje ze chce wykorzystac dla dobra miedzkańców. Wypowiedź byla udzielana na szybko, spontanicznie, więc można na niego spojrzeć jako człowieka ktory mówi co myśli, a to też dobra cecha. To że niektorych boli jak im się powie parę słów prawdy w twarz to inna sprawa. Ja glosować nie mogę ale faktycznie jak się cofnie 20, 30 lat do tyłu to i Nowa Dęba miała wyzszy budżet niż Kolbuszowa, teraz tak na prawdę temiasta zaczyna dzielić przepaść, niestety. Ważne żeby była jak najwyższa frekwencja bo to świadczy o tym, że są ludzie zainteresowani losem miasta i gminy, a wygra ten…………. kto otrzyma najwięcej głosów

 16. Marek Kopeć „coś jest nie tak z tym społeczeństwem”. Aha, wszyscy jesteśmy nie teges, ale Marek Kopeć jest normalny i oświecony i nas teraz uszczęśliwi. Grubo.

 17. Obejrzałem dwa filmy, z Damianem i Markiem. Damian wypadł zdecydowanie lepiej. Ja już swoją decyzję na te wybory podjąłem.

  • Damian to się nadaje na rasowego polityka który zawsze pięknie mówi a potem co innego robi. Miałem z tym człowiekiem doczynienia i mogę powiedzieć że jako Burmistrza to katastrofa

 18. Jalk można byc takim aroganckim czlowiekiem i pluc społeczenstwu prosto w twarz bo tak odbieram ten filmik.
  Jak dla mnie startuje ten kosmita tylko po to zeby doprowadzic do wygrania przez Zordona i wiekszosc spoleczenstwa juz to widzi bo czlowiek.ktory nie szanuje swoich wyborcow nie bedzie ich szanowal w przyszloscii to tyle w temacie!

 19. Ciekawe czy tym ludziom co się zgodzili z kosmitą startować do rady miasta nie jest teraz wstyd, że uczestniczą w czymś takim. Chyba was Marek wykorzystał do swojej zabawy, a wy to teraz musicie firmować swoimi nazwiskami. Wasz wybór.

 20. A co to za „bagaż doświadczeń” w twoim zespole ? Rozwody, nieślubne dzieci i wałki na lewo ? Faktycznie drużyna marzeń… żaden nawet przy pikniku nigdy nie pomógł. Przestań siebie i nas kompromitować takim gadaniem bo wszyscy wiemy jak Twoja „drużyna” powstała. Człowieku przecież Ty niedawno mnie namawiałeś a nie mieliśmy kontaktu kilka lat

  • no tak bo przecież rozwód to jest coś co skreśla kandydata, porażająca logika. A jak tam niebieska karta u kandydata Pana Damiana? O tym już nie wspomniałeś ekspercie

 21. Marian Tomczyk, Tomasz Gazda, Helena Tłusta czyli taliby Wieśka Ordona. Marek Kopeć jest ich produktem. Wiadomo, że Marek nie wygra, wiadomo też że nie wejdzie do II tury. Jego zadaniem jest rozbicie głosów w mieście bo na wioskach pan Kopeć już zupełnie się nie liczy, z nadzieją że to pomoże Ordonowi wygrać. Można sobie wyobrazić, że w 2 turze pan Kopeć będzie mówił, że pan Ordon to jednak mniejsze zło i trzeba głosować na Ordona. Ja osobiście uważam, że ten plan się nie uda bo nawet patrząc po Facebooku to posty Komisty są serduszkowane przez dawnych wyznawców Ordona którzy dzisiaj mają go dość: Ryba, Agnieszka itd. Z kolei Wiesiek traci dużo na wioskach bo też go tam mają dość. Dlatego stara ekipa Ordona przeliczyła się wystawiając kosmitę.

 22. Marku powodzenia. Chłop z Dęby, nie z Majdanu. Konkrety, nie liczenie na możnych i upadłych patronów jak Warchoł. Charyzma, wizja, intelekt. Oddam głos!

  • Kosmici obrazili społeczeństwo , po czym zwrócili się do telewizji żeby usunęli to nagranie i podmienili na inne :)) Czyli kabaretu ciąg dalszy. Kompromitacja goni kompromitacje. Gość narobił „dziadostwa” i teraz każe innym po sobie sprzątać. Żenada.

  • No widzisz anonim coś narobił… Facet poczytał kilka twoich wpisów i się wypisał… Nawet nie musiał wąchać twego koronnego argumentu…

 23. Kopeć wyszedł do kamery, nagadał głupot i po kilku dniach emisji filmu dotarło do niego że zrobił dziadostwo. Wyobraźcie sobie jakiego bałaganu by narobił gdyby miał chociaż ułamek władzy. Film możesz panie Kopeć usunąć a ja będę przypomniał co pan powiedział: „coś jest nie tak z tym społeczeństwem”, „ciężko tu znaleźć kogoś konkretnego”, „mój komitet nazywa się heee heee”. Manipulacje z usuwaniem filmu tego nie zmienią. Pokazałeś swoją prawdziwą twarz i została już obejrzana i zapamiętana.

 24. Proponuję redaktorowi usunąć ten artykuł o Kopciu tak jak on usunął swój filmik obrażający mieszkańców gminy. Przecież Kopeć to człowiek nieznany nawet w swoim osiedlu, a co dopiero w gminie. Zdobędzie w porywach 5% poparcia. odklejeńców nie brakuje ;)

  • Ziemia sie ociepliła, wiec chyć się swego sprzetu i goń się po polach i rozrzucaj ten obornik…

  • O widzę że kolega też z ulicy Spółdzielczej, co zrobić taka rodzina, nienawidzą się nawzajem a do tego innym spokoju nie dają. Nękanie sąsiadów przez Pana Kopcia to codzienność u nas na ulicy.

 25. Brawa za wzorowo zniszczenie swojej twarzy na początku wyborów, może Pan wykładać jak nie robić kampanii wyborczej. Gratulacje !!!!

 26. W Nowej Dębie nie ma na kogo głosować . No ale też ktoś dobrze napisał , że lepszy nawet jakiś kosmita niż pisior

  • Przeciez kosmita to pisior razem z tłusta Marianem ordonem gazda i cała resztą tych leszczy. Webera spytaj i będziesz wiedział

  • Dobra dobra ,ten „kosmita”większość swego życia spędził poza naszym grajdołkiem i dzisiaj chcę nim zarządzać?Przerost ambicji widać a nie chęci uporządkowania działania miasta.

 27. Co niektórzy kandydaci zaczeli do kościoła chodzić przed wyborami , żeby ludzie widzieli jacy oni religijni hahaha

  • Cos mi mowi ze jestes tym siedzacym w lawce przed oltarzem, wielkim katolikiem smiejacym sie z kogos ze chodzi do Kosciola… to dopiero jest obluda.. ale siedz tam dalej i udawaj swietego ujadajac w internecie

 28. Daj juz spokoj z tym Kosciolem.. nudne sie to robi, pod kazdym artykulem to piszesz po kilka razy do porzygu.. w kolko to samo

 29. Wczoraj wieczorem jadąc z biedronki koło jednostki wojskowej widziałem jak pod osłoną nocy Pan Marek Kopeć rozwieszał swoje plakaty wyborcze, panie Marku takie rzeczy to w dzień można robić. Naprawdę dał by Pan sobie spokój z wyborami, szkoda tuszu do drukarek na karty do głosowania.

 30. Czytając te komentarze i rysujac obraz kandydata to wychodzi :
  1. Lubi obrazac spoleczeństwo
  2 Osmiesza sie w pierwszym filmiku po chwili go usuwa i jego adwokarka twierdzi ze byl to filmik roboczy
  3. Twierdzi ze jest doswiadczony .
  4. Jest skłocony z sasiadami .

  Wiec Panie Kopec przy takich posunieciach nie jest Pan w stanie zjednac sobie wyborcow gdyż rozpoczecie kampani od obrazania spoleczenstwa jest strzeleniem.sobie w kolano.
  Na Pana profilu widzimy z wtpowiedzi w jaki sposob zbieral Pan kandydatow na radnych – kolehna porażka.
  I na koniec slyszalem takie tłumaczenie dlaczego nie chodzil Pan na sesje cyt. Nie było sensu chodzenia na sesje bo nie mielismy wiekszosci w radzie i i i tak nic nie bylismy w stanie zdzialac wiec nasuwa mi sie pytanie jesli by Pan został Burmistrzem a nie mial wuekszosci poparcia w Radzie to nie pełnil by Pan swojej funkcji – bo tak można wywnioskowac po tamtym tłumaczeniu.

 31. Nawet w tak pisowskim Kraśniku ich nie zobaczysz…

 32. Jeżeli nie wiesz dlaczego wiszą flagi to już ci durniu tłumaczę.1marca jest Narodowym Dniem Żołnierzy Wyklętych więc Nowa Dęba wywieszając flagi, pokazała że pamięta o Żołnierzach Wyklętych.
  Wstyd dla infonowadeba.pl że pozwala zamieszczać tego typu wpisy.Nie myliłem się mówiąc że ten portal to gadzinówka.Trzeba będzie spytać się na spotkaniu,jeżeli takowe będzie,szanownego kandydata do
  rady powiatu co o tym sądzi.

  • Te wyklęte żołnierze to ci sami co mordowali chłopów którzy dostali ziemię od rządu w 1946 roku?

   Mordowali za to że ziemię przyjęli…

  • #Te wyklęte żołnierze to ci sami co mordowali chłopów którzy dostali ziemię od rządu w 1946 roku?

   Przestań bredzić KOmuchu

 33. Mordowala komuna wraz z nkwde, informacja i ub ,mordowala za to ze na scianach pisali 3 x nie

  potomku diabla w ktoryms tam wydaniu

  • Na przykład, historyk Paweł Kowal twierdzi; że rzezi na Wołyniu dokonali obywatele polscy na Polakach i Polsce nic do tego, jak Ukraina gloryfikuje tych ludobójców. Takich patriotów Polacy wybrali do Sejmu w ostatnich wyborach. Chwała…

 34. Kto pisze te komentarze…. Po co tyle hejtu, każdy może startować w wyborach i niech każdy zagłosuje sobie jak tylko chce, wszystko co złe to Ordon wszystko co dobre Rada Miasta, a przecież wszyscy przez ostatnie 5,5 roku zarządzali gminą, a teraz nagle wszystko jest źle! Skupcie się na przedstawieniu programu wyborczego, a nie tylko na krytykowaniu!

 35. Doga Pani /Panie WSZYSCY są pluci po rowno Kopcie, Ordony, Diektiarenki i cala reszta , taka jest kolej rzeczy zwiazana z checia robienia czegos publicznie

 36. a ja was podziwiam nigdy nie zdecydowałbym sie na te bagno nie wystartował bym jesteś pod takim hejtem że matko … pod tym względem szacun

 37. Hejt a krytyka to rożne sprawy.
  Jeśli ktoś wyzywa społeczeństwo i chce startowac na Burmistrza to społeczeństwo krytykuje a nie hejtuje.
  Jeśli Pan Burmistrz zamiast zając się kolejnymi bublami na które pozwala a mowa tu np. o obecnej budowie remizy w osiedlu Dęba i inteligentach co nie potrafia czytac rysunku technicznego tylko wylewaja ławy pod budynek odwrotnie niz potrzeba.
  Pan Ordon wstawia co rusz nowe filmiki czego to on noe osiagnąl tylko wygodnie jest przyklejac sie do nie swoich zaslug.
  Dlaczego nie wstawi filmow ktore pokazuja jakie buble wyszly za jego wladzy i tu na szybko przytaczajac:
  Slynne slupki za 20 tys.zl
  Toalety za dziesiatki tysiecy
  Betonowe gorki na.plantach
  Schody do Sok
  Wstrzymanie budowy bloku przez Starostwo i brak pomocy ze strony Birmistrza a teraz szczycenie się ze te bloki to jego zasługa.
  Takich kwiatkow mozna by znalezc sporo wiecej w jego ogrodku niestety.
  Jedyne za co nalezy podziekowac Ordonowi to za sklocenie w strukturach Nowodebskiego PiSu poprzez ukladanie się z oslem Chmielowcem.
  A teraz co do kabdydatow z obozu Burmistrza widzimy tam emerytow takich jak Halka czy Łagoda ktory szczyci sie tym ze zostal odznaczony przez Prezydenta a pozatym nic nie zrobil dla tego miasta a jedyne co pamietam to za czasow kiedy dzialal w PZW to doprowadzal do kłotni i zamieszania a następnie zwyzywal wszystkixh i odszedl z Kola więc jedno jest pewne jesli to maja byc radni to świadczy tylko o szukaniu kandydatow na sile. Miasto potrzebuje nowefo spojrzenia na problemy a nie ciagłego dziadostwa.

 38. do ciekawski – wymieniasz nazwiska m.in. P. Hałkę, łączysz go w kontekście niejakiego P. Łagody, którego nie znam. Czy masz jakieś konkretne zarzuty wobec P. Hałki, czy on też nic nie robi w tym mieście, czy taką po prostu zbitkę stworzyłeś bo ładnie wygląda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here