iTV WISŁA: Nowe drogi i chodniki na terenie Chmielowa FILM

11

Okres wakacyjny jest bardzo pracowity na terenie gminy Nowa Dęba. Na terenie miasta i wszystkich miejscowości prowadzone są różne inwestycje. W Chmielowie skupiono się na inwestycjach drogowych oraz budowie nowych chodników. Realizacja zadań prowadzona jest zgodnie z planem i jeszcze w tym roku mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej infrastruktury. Zapraszamy do obejrzenia.

11 KOMENTARZE

    • Panie Burmiszczu.. A co to za instalacje na podwórkach miedzy blokami ? Zbrojone, leciwe już betonowe słupki powbijane w trawnik, ze sznurkami zainstalowanymi na wierzchołkach tych słupków…. Gospodynie wykorzystują te instalacje do wieszania swoich wypranych pościeli czy tez majtek… Te pranie to chyba kamuflaż, aby wróg się nie domyślił militarnego charakteru tych instalacji… Ale tak miedzy ludźmi ?

  1. Co wy chcecie od radnego Huberta przecież on robi co może nawet w kościele za kościelnego musi robić bo rada tak kiepsko płaci a biznes na mamusie zapisany żeby się nikt nie mógł doczepić do niego a to że na czarno ludzie tam pracują to tylko mała rysa na jego pseudo biznesie. Radny Hubert robi wszystko żeby się pokazywać jaki to on jest obrotny tylko coś z tą drogą Drozwadowska czy jak jej tam się straszne zakręcił i w nie premyslał no ale w końcu to tylko radny więc nie wymagajmy zbyt wiele .

    • Ta część porąb nigdy nie miała gospodarza,pomimo że nie przepadam za nim oodał bym głoś Kasice.

  2. Bo większość mieszkańców porąb daje się zaślepić obietnicą wyborczym a co później wychodzi to wszyscy widzimy. Radni twierdzą że później że przecież oni są za wypełnieniem swoich obietnic tylko nie mają poparcia i nic nie zrobią. A wracając do radnego Huberta to chyba najgorszy radny jaki mógł się trafić ale już więcej się mieszkańcy nie nabiorą na jego kombinacje i kłamstwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here