Radni przeciwko maseczkom w szkołach: „Zakończmy to szaleństwo”! xvideo

134

Podczas sierpniowej sesji Rady Miejskiej odbyła się dyskusja dotycząca obostrzeń kowidowych. Radni Paweł Grzęda oraz Tomasz Wolan negatywnie odnieśli się do obowiązku noszenia masek w szkołach oraz promocji szczepień.

Przyczynkiem do dyskusji była zorganizowana przez starostę tarnobrzeskiego Jerzego Sudoła i księdza proboszcza Eugeniusza Nycza akcja szczepień w miejscowej parafii. W ocenie radnego Grzędy szczepionka nie przeszła pełnego cyklu badań i nie znane są jej długofalowe skutki, a dane medyczne i statystyczne wskazują że jest nieskuteczna. Z kolei radny Tomasz Wolan wnioskował o zwołanie komisji oświaty z udziałem dyrektorów szkół, w celu zracjonalizowania wprowadzanych w szkołach obostrzeń.

Przebieg dyskusji w poniższym filmie:

134 KOMENTARZE

 1. W klasie w kagańcu, na korytarzu bez kagańca. Na wiecu z Morawieckim stłoczeni wszyscy bez kagańców, ale jak pójdę do urzędu gdzie nie ma tłumów to mam mieć kaganiec. Czy ludziom naprawdę nie przeszkadza, że robi się z nich wariatów?

  • kagance wymyslili szamani z chorego rzadu i chodzi tu tylko i wylacznie o upodlenie narodu zakazami/nakazami.

  • No niezupełnie robi sie wariatów z ludzi. To raczej „wykształceni” ludzie robią disiaj wariatów z siebie.
   Gdyby wszyscy się zaszczepili na covida, a mogli, tak jak wszyscy dawniej szczepili się na gruźlicę, tężca, żółtaczkę A, chorobę Heinego Mediny, czerwonkę i parę innych – jeszcze wczasach przed obecnym średniowieczem gdzie w szczepionce nie widzieli diabła ani transmiterów do szpiegowania, to dzisiaj od nikogo kto jest zaszczepiony nie wymagało by się aby nosił maseczkę. Czyli nikt by jej nie musiał nosić.
   Tak jest w Stanach. No ale Stany to szatan i ciemnota bo tam się wyszczepili, prawda?

   No więc jest jak jest i o co płacz? Maseczka nie służy temu kto ją nosi. Chyba Polska ma najwięcej tumanów bo wszyscy w koło powtarzają tę bzdurę. Że niby nosi się po to by się nie zarazić. Ręce opadają, bo ileż razy można ludzim tłumaczyć?
   Maseczka którą nosisz choni zdrowych ludzi PRZED TOBĄ. Czyli chroni tych wszystkich pracowników, urzędników, którzy codziennie muszą widzieć setki ludzi przed zarażeniem się od nich.
   Tak, wirus przez maseczkę przejdzie. Ale jest go za mało by w krótkim czasie się zarazić. Z tym organizm sobie poradzi (zdrowy organizm). Maseczka jest po to by kiedy jesteś zarażony a kichniesz czy kaszlniesz, byś nie rozsiewał wokół siebie aerozolu z kropelkami w których są miliony zarazek. Z nimi sobie już drugi organizm nie poradzi. Za dużo tego. A te kropelki siadają na blacie, siedzeniach, poręczach które zdrowi ludzie dotykają.

   No ale po co ja to piszę? I tak jutro będą wszyscy mówili że maseczka nas nie chroni. No i będą mieli rację. Bo nie nas ma chronić.
   A wogóle to było się zaszczepić a nie pierdzielić teraz o maseczkach…. Dziś nie było by ani tematu ani maseczek.

 2. Bardzo dobre wystąpienie obu panów. Widać, że reszta radnych nie ma ochoty zajmować się tym tematem, więc tym większy szacunek. Zapewne takie wystąpienia nie przekonają przekonanych, ale pozwolą innym osobom które mają dość kowidianizmu zobaczyć, że nie są sami na tym świecie. Przydałyby się wybory sejmowe. Jestem pewien, że wówczas wirus by zniknał i obowiązywałaby narracja, że „nie trzeba się jego bać”.

  • Niech występują, rozmawiają „przy piwie i herbacie”, tańczą, śpiewają, lepią garnki…. ale niech nie obrażają ludzi – swoich wyborców i nie szydzą z innych…bo dla jednych „prawda, jest guwno prawdą” i na odwrót.
   Upieranie się, że JA mam rację, a WSZYSCY inni nie, jest SŁABE! Nasi radni wyrastają na bohaterów narodowych, a tak naprawdę tańczą, jak im dyrygent zagra-a to panowie widać, jak na dłoni, gdy ogląda się sesje :) Dyskusja merytoryczna TAK, chamstwu stanowczy sprzeciw!

  • Prawdy… hmm… czyli statystyki i testy na kowida kłamią.
   Może maseczki wiele nie dają. Może nie ma sensu ich noszenie. Ale co to ma wspólnego za szczepionkami?
   Nie ogarniam.

 3. A ja widziałem nauczycieli w sklepach bez maseczek. Co się zmieniło w przeciągu 2 dni, że ci szaleńcy ze szkół nagle myślą, że dzieci bez masek przyczynią sie do ich zwiększonych zachorowań?

 4. W urzędzie czy innych instytucjach też śmiesznie to wygląda. Wchodzisz, nie ma kolejek, zero ludzi poza pracownikami, więc jaki jest sens zakładać maseczkę, gdy sami pracownicy ich nie noszą?

  • Jaki jest sens nosić maseczkę, która, jak dziesiątki badań dowodzą nie ma żadnego wpływu na transmisję wirusa? Chyba po to aby pielęgniwać w ludziach ich psychozę.

 5. Podobno nauczyciele się ochoczo szczepili. Są więc bezpieczni i nie powinni zakładać dzieciom masek. No chyba, że szczepioneczki nie działają? A jeśli nie działają to po co je brali i po co jest taki nacisk aby je przyjmować?

  • Masz ty rozum i godność człowieka? Szczepionki łagodzą przebieg choroby a nie przed nią chronią to wiedza z podstawówki kotek chyba nie skończyłeś

  • Andrzeju. Przecież na samym początku autorytety w telewizji mówili, że szczepionki chronią przed zachorowaniem. Jak się okazało, że nie chronią to teraz mówisz, że gwarantują łagodny przebieg. Przeczą temu jednak fakty. W Izraelu największą liczbę hospitalizowanych stanowią zaszczepieni. Jeszcze niedawno eksperci mówili, że ta bezpieczna i przebadana szczepionka jest dwudawkowa. To również okazało się kłamstwem. Trwają przygotowania do trzeciej i kolejnych dawek. Czy naprawdę nie widzisz tych kłamstw?
   Przypominam wypowiedź szefa rady medycznej. Prof. Horban: Zaszczepieni na Covid-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni
   https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-prof-horban-zaszczepieni-na-covid-19-nie-beda-zarazali-bo-ni,nId,4953501#crp_state=1

  • Andrzej napisał, że szczepionki gwarantują łagodny przebieg choroby. Ja dodam, że choroba ta sama w sobie jest łagodna: katar, kaszel tak jak przy przeziębieniu i grypie). Bez szczepień większość populacji przechodzi ją łagodnie tak jak każdego roku większość łagodnie przechodziła grypę. Około 10% ludzi ma ostrzejsze objawy, a około 2% z nich wymaga hospitalizacji. W wyniku choroby umiera niespełna 0,3%. Co więcej nie wiemy na co ci ludzie umierają bo testy są całkowicie niewarygodne o czym głośno mówi sama WHO czyli światowa organizacja zdrowia. Cała pandemia opiera się na tych właśnie niewairygodnych testach których wyniki są uzależnione od ilości cyklów. Po co więc ten cały cyrk z niszczeniem gospodarki, szkół, biznesów, relacji między ludzkich?

  • Ale Andrzeja i jemu podobnych niktt nie przekona , oni niestety prawdę wypierają , a tylko telewizor mówi to w co chcą wierzyć i jego bezkrytycznie słuchają

  • Realisto – dlaczego kłamiesz????
   Możesz nam odpowiedzieć na to proste pytanie? – Dlaczego kłamiesz?
   To nie jest żaden fake news i nie pochodzi z szemranych źródeł szerzonych przez rosyjskich troli tylko z oficjalnych badań i statystyk prowadzonych przez wiele państw. To jest FAKT: szczepiona CHRONI.
   Więc nie kłam albo nie przeinaczaj faktów.

   Nikt też nigdy nie mówił że będzie chroniła w 100% !!! Nigdy tak nie mówił. Ale jej skuteczność jest wyższa niż większości szczepionek stosowanych od 100 lat. 98% skuteczności to dla ciebie mało????
   To znaczy że na 100 osób zaszczepionych 2 zachorują. Więc ty te dwie bierzesz i mówisz że szczepionka nie chroni? To jest po prostu albo ciemnota albo oszołomstwo.
   I jeszcze jedno i BARDZO WAŻNE jedno: te dwie osoby które zachorują przejdą chorobę bardzo łagodnie. Praktycznie niemożliwe by musiały iść do szpitala albo pod respirator. Jedynie jedna na tysiąc z tych które już zachoruja po szczepieniu trafia do szpitala. Czyli jedna na dwieście tysięcy zaszczepionych może wylądować w szpitalu.
   Ty musisz nic nie wiedzieć o szczepionkach skoro tak łatwo jest ciebie ogłuić. Zapamiętaj więc sobie to jedno: żadna szczepionka, w tym i ta, nie uchroni wszystkich zaszczepionych przez zarażeniem się chorobą. Ale ta akurat jest niezwykla skuteczna. No i to że sie zarazisz niewiele znaczy bo po zaszczepieniu twój organizm błyskawicznie zwalczy chorobę zanim się nawet zorientujesz że się zaraziłeś.
   Na tym polega działanie szczepionki, a NIE na tym że się nie zarazisz, czyli jak to oszoomstwo określa – „zachorujesz”. TAK – po szczepieniu wciąż zachorujesz, tyko że na jeden albo dwa dni i ani ty tego nie zauważysz, ani wirus nie zdąży się namnażać więc nie będziesz zarażał innych.
   A to że niektórym zalecają trzecią dawkę… ręce opadają. Tego nawet nie będę tłumaczył. Ty na pewno nie będziesz potrzebował trzeciej, chyba że za kilka lat. Normalna rzecz.
   Prościej wytłumaczyć już się nie da.

   PS. Jeśli chcesz absolutnie bezpiecznej szczepionki, robionej metodą jaką się robi szczepionki od 100 lat, to zaszczep się Astrą Zenecą. Tylko proszę – nie oszłamiaj że po niej dostaje się zakrzepy bo to jest kolejny przekręt ruskich troli promujących swój koktail Sputnik. Te raportowane zakrzepy wiadomo już że są powodowane tabletkami antykoncepcyjnymi a nie szczepionką.
   Pamietać jedynie musisz że skuteczność Astry jest nieco mniejsza, ale też wysoka. Więc warto jeśli boisz się Pfizera.

 6. Jakbyście karnie nosili maseczki, trzymali dystans, wietrzyli pomieszczenia, żyli w permanentnym lockdowanie, nie chodzili do lasów i na stoki gdy były zamknięte, stukali kijem w parapet przychodni zamiast włażenia do środka, nie chodzili do fryzjerów i kosmetyczek a zamiast łażenia na siłownie kupili hantle do chałupy, a przede wszystkim jakbyście przyjęli 3 , 4 , 5 i kolejne dawki zbawiennej szczepionki to by nie było pandemii. Sami jesteście sobie winni.

 7. Tak Panowie Radni skonczmy z tym szalenstwem ale waszym, twierdzicie ze wbrew faktom pandemi nie ma to dlaczego tak boicie sie interesantow ze ich nie przyjmujecie?

 8. nauczycielom i związkowcom cała ta panedmia pasuje jak ulal. do roboty nie trzeba chodzić, pensja co miesiąc wpływa na konto, później dwa miesiące wakacji, ferie. najlepsze są zajęcia WF na zdalnym. nauczyciel każe filmik oglądać na youtube jak dzieci grają w piłkę. groteska. Największą robotę muszą odwalać rodzice, którzy po skończeniu swojej roboty muszą jeszcze pracować z dzieckiem które niczego się na tym całym zdalnym nie dowiedziało.
  Polecam piosenkę https://youtu.be/UYJmwXkhXss

  • Łatwo krytykować przed komputerem, anonimowo i bez hamulców. A niech przyjdzie jeden z drugim porozmawiać rzeczowo do szkoły o tym, co mu „nie leży”!!! Prawie nikt nie przychodzi, bo mu nie zależy.
   Drodzy Państwo: najpierw rozmowa, potem działania.
   A niezadowolonych z pracy nauczyciela i ich przywilejów zapraszam na studia pedagogiczne a potem do szkoły.
   Zobaczcie najpierw belkę u siebie a nie drzazgę u innych. Czy nie tak uczy Kościół katolicki?
   Trochę zrozumienia i dla pracy innych, czego życzę wszystkim niezadowolonym.
   ps. Jeszcze raz ZAPRASZAM do bycia nauczycielem.

  • Piosenka słaba tekstowo i wpisuję się (niestety) politycznie w dzielenie Polaków na pół. Szanuję opinię i energię płynącą z tego przekazu, ale czy to są opinie tej młodej osóbki? Wątpię.

 9. Z mojej strony szacunek dla obu Panów którzy zabrali głos, szacunek za odwagę. Cieszę się, że coraz więcej osób widzi co się tak naprawdę dzieje. Dzięki Panowie, że robicie coś żeby zatrzymać to szaleństwo, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Żadnych masek i eksperymentów na dzieciach!!!!!!!

  • Szacunek? Dla tych, co nie szanują innych, mających odmienne zdanie????
   Dla radnego, który publicznie używa zwrotow tj. „debile”, „kur… mać” I nie potrafi poprawnie sie wtsłowić? Tacy ludzie nas reprezentują…
   Rada, która wmawia nam, że działamy pod naciskiem autorytetu burmistrza, proboszcza czy „zaboboniarza” papieża? Wypraszam sobie szuflatkowania!!!! Nie znam nikogo, kto bez namysłu podjął decyzję…szczepic się – nie szczepic się!!!!

  • Tak szacunek za to, że mówią o drugiej stronie całej tej maskarady. Wszędzie jest cenzura i jedna prawda, że tylko szczepionka nas uratuje a niestety to coś jest preparatem genetycznym w fazie badań, które skończą się za kilka lat. Nikogo nie interesuje lek choć jest ich już kilka i z badań choćby amantadyny wynika że jest to lek bezpieczny i skuteczny. Nikt też nikomu nic nie wmawia, bo naciski są z każdej strony, media już nie wiedzą jak straszyć tych co się jeszcze nie przestraszyli. Żeby ludzie mogli podjąć decyzję muszą znać prawdę a nie tylko zmanipulowane półprawdy od pseudo ekspertów na garnuszkach koncernów.

 10. Dalej wylewajcie pomyje.
  Poczytajcie zalecenia dla szkół i zarządzenia ministerstwa i kuratorium. Szkoły muszą się do nich stosować, a nie słuchać dyrdymałów radnych. Łatwo się pisze ale jak przyjdzie do łamania prawa (czy ono się podoba czynie) to już tak odważnych nie ma, a szczytem hipokryzji jest próba wymuszenia przez panów radnych łamania tego prawa.

  • Jak chcieliście podwyżek to zrobiliście strajk i mieliście w nosie czy dzieci podejdą do egzaminów i matur, a jak trzeba teraz walczyć o dobro dzieci to też macie to w nosie i zasłaniacie się przepisami. O kasę wiedzieliście jak strajkować. O dobro dzieci już nie umiecie.

  • Nie ma takiego prawa. Są jedynie zalecenia ministerstwa. Jednak dla wykształconych magistrów nauczycieli jest bardzo trudne do zrozumienia że zalecenia nie stanowią prawa. Jednak czego wymagać od umysłów które w szkołach okrywają foliami wystawy dziecięcych obrazków.

  • Podejmijmy nowy temat:
   Wyliczmy zasługi radnych dla szkół w naszej gminie w ciągu trwania ich kadencji:
   …….
   …….
   Hmmm….Nic mi nie przychodzi do głowy…

 11. Nauczycielom na rękę jest covidowe szaleństwo siedzą w domku pieniążki co miesiąc na konto wpływają po co się męczyć z dzieciakami. Komputer kartkówki pisze. Ale już w historii to było zbrodniarz ukraiński bandera (niech go piekło pochlonie ) mówił ,, Ukrainiec musi być głupi bo głupim Ukraińcem łatwo się steruje ,, Może z nas chcą zrobić to samo Głupim narodem który ma tyrać za grosze i siedzieć cicho .

 12. Mają Panowie rację kto ma dostęp do informacji nie obłudy tvpis wie co przyniesie to szczepienie . Ja szczerze mówię z mojej rodziny więcej ludzi zmarło po szczepieniu niż na covida . Może zbieg okoliczności Ale co jeżeli nie?

  • Sanitariusz ? Dobrze wiesz , że na żaden oddział ludzi nie wpuszczają, więc po co takie teksty .A w internecie swego czasu pokazały się filmiki z takich oddziałów ,covvidowych, oprócz pustych łóżek i personelu bez masek nikogo tam nie było.Autir miał potem poważne kłopoty za to , że pokazał to .światu A swoją drogą na 287 pacjentów pod respiratora mi w katowickim szpitalu przeżyli 39 !!!.Tak tam ludzi leczono.Dane oficjalne .

 13. proszę sprawdzić na ile ważny macie Państwo paszport Covidowy po sczepieniu ?? na rok – także za rok cyk kolejna dawka – hulajnoga , zakrzepik , zawalik , milion zł

  • W naszym kraju nie ma takiej partii politycznej która była by dla Polski i Polaków wszyscy sługusy żyda ruskich Brukseli i całej tej USA nikt nie dba o nasze interesy. Dziś 1wrzesnia ilu Prawdziwych Polaków zginęło za nas Więc zamiast się wzajemnie wyzywać może zróbmy coś porzytecznego.

 14. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-premier-izraela-kazdy-uprawniony-do-szczepienia-musi-to-zrob,nId,5376498#crp_state=1 nie wiem skad ma to info, ale w mediach premier izraela mówi co innego. Znaffcy medycyny – piłkarz i budowlaniec. Specjaliści od wszystkiego. Ja mam badania naukowe ktore nie potwierdzają szkodliwości maseczki do 8h dziennie i potwierdzają zmniejszoną ilość zgonów na covid osob zastrzepionych. Na marginesie lekarze chirurdzy codziennie operuja w maseczkach przez cale życie , takich prawdziwych mocno trzymających powietrze i co oni szybciej umrą? Caly świat głupi tylko wolan i grzeda najmądrzejsi, jeszcze sie jąkają przy wypowiedzi. Będą stanowić prawo lokalne niezgodne z krajowym. Proponuje zatrudnić dobrego radcę prawnego bo ich chyba duzo wagarowal.

 15. Jak zwykle w N.D. gówno burza wariaci górą itd. tak samo było z LGBT czy słupki za 25 tyś. Gówno burza. Medialnie o wsiakach musi być głośno

 16. Pan Grzęda taki mądry i przeciwny bo pewnie go to nie spotkało ani nikogo w jego rodzinie a po za tym w aptece w Pana budynku gdzie znajduje się apteka można się zaszczepić

 17. Na temat maseczek WHO wypowiedziało się że na świrusa toto nie działa, ale nośmy w razie czego. Na temat testów PCR też wydało negatywną opinię. I co, i nic.
  Ale o co ten szum – ponoć mamy demokrację wolność słowa, wolność wyboru!!!!!
  Więc dla czego wyznawcy Sanctusa Covidusa chcą wszystkim narzucać co mają robić i jak żyć. Jak się zaszczepili i wierzą w to – to czego się boją – ponoć są chronieni – no chyba że sami już w to nie wierzą.
  Polecam:
  https://dorzeczy.pl/opinie/196472/pospieszalski-czas-skonczyc-te-psychoze-i-wrocic-do-normalnosci.html
  https://dorzeczy.pl/plus/polska-do-rzeczy/197194/lisicki-mam-dosc-szczepionkowego-zamordyzmu.html

 18. I OBYŚ czyjeś dzieci uczył zwłaszcza w dzisiejszych czasach i przy tych mądrych mamusiach i tatusiach partnerach / wiadomo że to nie wszyscy tacy / ale mało ich nie jest .Słyszy się mądrości na wywiadówkach , placach zabaw ,sklepach itp W domach nie dajecie sobie z nimi rady bo palą przeklinają uciekają nie przychodzą na czas a myślicie że szkoła sobie ma radzić Ciebie nie słucha to nauczyciela posłucha , chyba za daleko to poszło no niestety , a maseczki trzeba temat pozostawić tym lepiej i odpowiednio wyedukowanym w tym temacie a sobie życzmy zdrowia ,tyle zostało.

 19. to nie jest normalna rada sa w pisie a narzekaja na nich to po co śa w tej parti taka pokazówkie robia a sa za nimi , nie ma za co brawo dla nich trzeba płakc zajmuja sie tym co nie trzeba nie maja co robi c, grzęda grrzedzi jak zawsze grzęda wolan to sa wirusy nic im nie pasuje jak zawsze, niech chodz alepiej w maskach na przerwach , bo po tem będzie płacz jest co raz wiecej chorych a będzie gorzej ludzie chodza bez masek jest wszędzie ludzi za dużo nie ma odległości i sie zarazaja

 20. Pan grzeda jak zwykle, klasa sama w sobie :D Przy Lgbt gadal o kosmitach, teraz jest uczonym w pismie wirusologiem, biologiem (zaocznie studiowal medycyne oraz ekonomie). Pan Wolan – uczy sie od starszych i jak slychac, jest niezwykle oczytany (reszte nowodebskiego pospolu zacheca do czytania). Brawo Panowie!

  • Nie trzeba studiować medycyny, wystarczy zdrowy rozsądek i łączenie kropek.Wuelu tzw.wyksztalconych , bo pamięciowe zakuwanie opanowali do perfekcji, ma z tym kłopoty niestety .

 21. Dożyliśmy czasów gdzie prosty chłop z małej mieściny zna się na epidemiologii lepiej niż naukowcy z wieloletnim stażem xD chętnie poczytam pracę naukowe autorstwa Pana Wolana lub Pana Grzędy w dziedzinie wirusologii / epitemiologii :D Dodatkowo powoływanie się na „ekspertów” z instytutu ordo medicus gdzie co prawda są osoby z tytułami naukowymi ale z dziedzin takich jak genetyka roślin, alergologia czy nawet stomatologia zahacza już o zwykłą śmieszność.

  • Prof.Halat to zdaje się epidemiolog jest , podobnie jak ldr Z.Martyka.Ale przecież Horbana czy Simon to tęgie głowy za tęgie pieniądze i ich trza słuchać

  • @stop making stupid people famous 2 września 2021 at 13:08
   Nie muszą być naukowcami, by stwierdzić to, co widzą. „Naukowcy” (przekupieni), potrzebni są do uwiarygodnienia manipulacji. Ten „ …prosty chłop z małej mieściny… ”, odważył się powiedzieć to głośno i chwała mu za to. Przeczytaj (ze zrozumieniem), „Nowe szaty cesarza” Andersena, a przekonasz się, co to jest manipulacja. Polecam przeczytać całość, ja zacytuję ostatnie zdania tej baśni; „ …Nagle odezwał się dziecięcy głos: „- Patrzcie, przecież cesarz jest nagi!”. Tłum zaczął powtarzać najpierw szeptem, a potem coraz głośniej słowa dziecka. Tylko cesarz i dworzanie nadal kroczyli dumnie, nie zwracając na nic uwagi. Obawiali się, żeby nie uznano ich za głupców.”

  • @JChA „Naukowcy” (przekupieni) – wszyscy??? Ci z UK, USA, Kanady, Australii itp też? O kurczę to jakieś strasznie bogate siły stoją za tym covidowym spiskiem (Bill Gates i iluminati a może nawet jaszczuroludzie i cykliści) :D A propo manipulacji i teorii spiskowych to zachęcam do zapoznania się z metodami manipulacji faktami stosowanymi przez tak zwanych „antyszczepionkowców/antycovidowcow” i jakimś dziwnym trafem są one bardzo podobne to tych stosowanych przez rosyjskie służby szerzące dezinformację w polskim internecie ;) więc może się okazać że ci wasi guru o wątpliwym dorobku naukowym przytulają grube pieniążki od wujka Wladimira za szerzenie antynaukowych bzdur. Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

  • @stop making stupid people famous 3 września 2021 at 15:22
   Dziękuję za pozdrowienie i życzenie zdrowia, na które nie narzekam, być może dlatego, że nie uległem naciskom i nie dałem sobie wstrzyknąć preparatu, nie wiadomego działania za którego negatywne skutki, nikt nie bierze odpowiedzialności. Naukowcy przekupieni, miałem na myśli tych, co do których nie ma wątpliwości, że otrzymali profity od koncernów farmaceutycznych. Nie mam wiadomości pewnych, że ktoś brał grube pieniążki od Putina. Proszę byś oglądnął konferencję prawników, która zakończyła się przed dwoma godzinami (jest motyw radnych ND), a być może zrozumiesz kto kim manipuluje. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie.
   https://www.youtube.com/watch?v=O3CNFHUu1rI&t=147s

  • Nie widzisz różnicy? Bion tech za rok 2019 2020 miał zarobek ok 140 mln euro , rok 2021 to prawie 13 mld euro natomiast 2022 będzie ponad 14 mld!!!! I powiedz mi jeśli ktoś zaczyna produkować mld ” szczepionek” jak jego przychody miałyby nie wzrosnąć, co to za logika?

 22. Gratuluje odwagi Panowie. Wystarczy przeczytać ulotkę każdej z tych szczepionek. Przecież tam jest wyraźnie zapisane ze szczepionka może zapobiegać zachorowaniu na covid 19 a skuteczność szczepionki i długość ochrony przed zachorowaniem nie zostały do końca zbadane. Ludzie czytajcie ulotki zanim cos weźmiecie. Każdy przed szczepieniem przeciwko covid-19 musi podpisać kartkę, że robi to dobrowolnie. Czy do innych szczepień również cos podpisujecie?

  • Przeczytałem, zaszczepiłem się i się z was teraz mogę śmiać. Mój kolega jest już metr pod ziemią. Nie zaszczepił się bo wiedział lepiej.
   Nie chcesz się szczepić to się matołku nie szczep. Nie ma przymusu, prawda? Tylko czemu chcesz by was było więcej i zachęcasz innych do nie szczepienia się? W grupie baranom raźniej?

  • Przymus jest, są naciski i manipulacje ze strony pracodawców, są naciski ze strony służby zdrowia przy zabiegach, operacjach a nawet odmowy przyjęcia przez lekarza osoby niezaszczepionej. Gdyby nie te naciski nie byłoby oporu.

 23. Brawo panowie radni! Tak trzymać! Nie dajmy się zamordyzmowi! Oby więcej takich odważnych ludzi w Polsce! Mamy już dużo, ale niestety władza systematycznie ich ucisza

 24. Spodziewałem się wszystkiego ale takiego oszołomstwa w wykonaniu radnych NIGDY!
  Kto wybrał to średniowiecze do władzy?
  Co innego być przeciwnym maseczkom i histerii covidowej, a co innego opowiadać oszołostwa o tym że „wiemy że szczepionki są niebezpieczne, szkodliwe i nie działają”!!!!
  Kto wie? Skąd wie? Skąd to kłamstwo? Bo jakiś Bolek w innej radzie miasta tak powiedział to już „wiemy”?
  Natomiast za kłamstwo o tym że szczepionki są źle przechowywane, w zbyt wysokiej temperaturze „bo jest lato”, i że nie ma lekarza oraz gotowych zastrzyków anafilaktycznych na wszelki wypadek – za to radny powinien stanąć przed sądem.
  To już nie jest oszołomstwo. To jest świadome kłamanie. Za to jest paragraf. Tak naprawdę wniosek do prokuratury powinien iść z urzędu bo film dostępny jest publicznie.

 25. Czy nowy prezes pgkim panuje nad swoimi pracownikami? Czy nie wiadomym jest że część pracowników że sprzętem pgkim na lewo zarabia? Proponuję radnym też ty się zająć !

 26. W KOŃCU. Drodzy Panowie radni uwolniliście sprzeciw wobec waszych działań i to dopiero początek. Dzięki tej sprawie zobaczycie że nie jest tak różowo jak wam się wydaje i ludzie wcale nie są tak wam oddanie. Jest wręcz przeciwnie. Dziękujemy!!!

 27. Wuefista zostaje w gminie autorytetem w zakresie wirusologii, słabe to trochę, a jeszcze słabsze jest to, że ludzie za tym idą.

 28. Jak ja kocham ta miescinke. Te komentarze jednej I drugiej strony. I ta go*** radę…
  Nie odnosząc się czy obostrzenia I zalecenia są słuszne czy też nie:
  Po 1. Jak zaczynasz negowac jakikolwiek temat na forum publicznym będąc radnym, przygotuj się merytorycznie. Zbierz dane (nie z du…y) z solidnych źródeł, przedstaw je. Bo wyjdziesz na debila.
  Po 2. Jak już się wypowiadasz publicznie to nie obrażaj drugiej strony, bo wychodzisz na niepoważna osobę tylko na zwykłego krzykacza. Dziecko z piaskownicy.
  Po 3. Zadaj sobie pytanie… Czy wprowadzanie jakichkolwiek zaleceń, praw, etc. w danej dziedzinie życia społecznego jest w ramach twoich kompetencji. Bo wyjdziesz na zwykłego patalacha co szuka atencji a jakiekolwiek wywody są zwykłym biciem piany.

  Po 4. Zajmij się rzeczami do których zostałeś powołany.. Bo jeśli marnujesz czas na rzeczy, na które totalnie nie masz wpływu to bijesz pianę… A posiedzenie rada to nie jest spend do rozmów o rzeczach niezwiązanych z pracą rady gminy.

 29. Ludzie ta szczepionka nie dziala, dostalem dwie dawki i nic, zadnej reakcji zero powiklania musze jak najszybciej wzasc trzecia dawke to moze mnie choc przynajmniej potelepie

 30. Jak ja kocham to miasto zmęczone…..przez tych panów….
  Po pierwsze primo panie radny kim jesteś z wykształcenie mniemam że „wysokiej klasy wirusologiem” -wypowiedzi Pana są nie wystarczające i jednostronne a wiedza na to o czym pan mówi jest wyciągnięta z co najmniej podejrzanych źródeł – widać brak umiejętności ich pozyskiwania – to nie grzech a wstyd.
  Po drugie primo jako działacz sportowy na podkarpaciu kompromitujesz pan organizację do której przynależysz.
  Po trzecie primo nazywanie kogoś debilem …. ja mam wiele do piłkarzy obecnych lub byłych – pijących lub nadużywających różnego rodzaju używki ale zaraz żeby ich nazywać tak po imieniu – czegoś za dużo było?

  • Hura prawie 60 % Populacji juz zaszczepionych, nie zaszczepionych durni pozostalo malo i nalezy ich odpilowac, oznakowac od Spoleczenstwa i na kazdym kroku omijac

 31. Proboszcz zaprasza do szczepienia preparatami zawierającymi lucyferazę. Współczuje parafianom takiego demonicznego kapłana. Maska na twarzy to znak bestii. W nowym Testamencie w Objawienie Jana 18:23 „I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.” Z greckiego Farmakeia to CZARY. Wasz proboszcz współpracuje z czarną magią, jeszcze raz wam parafianom współczuję takiego kapłana.

 32. jak zachoruja to będzie wtedy płacz i nie powinni ich w szpitalach leczyc jacy znwawcy jepsi od lekarzy przez głupote zasłyneli w polsce nad ich dziecmi nauczyciele będa sie znęcac

 33. Panowie radni z Nowej Dęby, takich głup dawno nie słyszałem. Ziemia nie jest płaska. to po pierwsze, a po drugie nie macie żadnej żadnej wiedzy, żeby takie rzeczy i dyrdymały mówić.
  Jestem byłym mieszkańcem Nowej Dęby i wstyd mi, że tacy jak Pan ludzie, foliarze mieszkają w Nowej Dębie.
  Zbrodnią to jest to co Panowie mówią. Mam pytanie czy wiecie ile w Polsce zmarło ludzi zakażonych koronawirusem w ostatnim roku a ile w Nowej Dębie. To co mówicie to nie jest odwaga tylko totalny brak wiedzy i uleganie propagandzie antyszczepionkowców. Wstyd mi za Nową Dębę. Kazimierz Marczewski
  PS – Zliczcie ile osób się na świecie zaszczepiło? Czy to są idioci i wierzący w zabobony, czy Was coś opętało? Sami sobie wyciągnięcie wnioski. W Bolesławcu w mieście w którym obecnie mieszkam, jest szpital covidowy, zmarło tu mnóstwo osób w czasie pandemii. Obecnie hospitalizowani pacjenci wszyscy nie są zaszczepieni. Pacjentów zaszczepionych nie ma.Pójdzie po rozum do głowy.

 34. Czy ktoś na prawdę uwierzył, że dwóch radnych z podkarpackiej wioski odkryło globalny spisek, za którym stoi papież , starosta i proboszcz, a i burmistrz z PiSu? Wstyd za innych radnych którzy przy tym bełkocie milczeli.
  Antyszczepionkowcy, herezje o lbgt co jeszcze będzie? Ręce lecą na to wszystko, a i jeszcze grono klakierów, że fajni są i nam inne gminy takich zazdroszczą. Ten od kopania piłki co do czytelnictwa zachęca, a sam pewnie nie wiele przeczytał, to można się po takim głupoty spodziewać, ale że radny biznesmen w taki galop poszedł to szok. Sesje rady miasta to nie jest cyrk!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here