iTV Wisła: POWSTANIE DŁUGO WYCZEKIWANA DROGA – INWESTYCJA W PORĘBACH DĘBSKICH xvideo

35

Mieszkańcy osiedla Poręby Dębskie na terenie gminy Nowa Dęba doczekają się ważnej inwestycji. Ulica Drozdowska zostanie wykonana od postaw i wreszcie będzie spełniała oczekiwania. W tym momencie jest to droga gruntowa, dojazd jest utrudniony a ulewne deszcze za każdym razem generują problemy. Warto zaplanowanej inwestycji to 150 tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia.

35 KOMENTARZE

  • Nareszcie właściciele działek przy ul. Drozdowskiej będą mogli je sprzedać bo raczej nie będą sie tam budować. na chwile obecna bez drogi nie są atrakcyjne. Brawo

 1. Ale bełkot kluski je .
  W pobliskiej Gminie Budowniczego Wójta Robią bez zapowiedzi w Telewizji . A Tutaj Rajcy nagadają się dopiero coś ruszy . Po zrobieniu pewnie Szampana będą otwierać oraz sesja zdjęciowa . Lansiory nie ma Co ..

  • „INICJATYWA” to jest Kluczowe Słowo w Tej Kryształowej Radzie. Przemawia jak Trzosnek ręce opadają.

 2. a ty anonim czep sie tramwaja po raz po dwa to radny chyba nie zamawia materiałów to pytaj ordona i ekipy jak prowadza inwestycje

 3. Co za bzdury. Koszt inwestycji to 1000000 zł a nie 150 tys jak jest mówione. Niech Pan radny się przyzna ile za jego kadencji było już przeznaczone na tą drogę pieniędzy a ile w rzeczywistości zostało wydane i może wtedy kilka osób zrozumie mieszkańców walczących o tą drogę. Niestety przy tej ulicy nie mieszka żaden radny bo gdyby mieszkał już dawno droga by była zrobiona. Za 150 tys to nawet ten odcinek nie zostanie dobrze utwardzony nie mówiąc o zrobieniu normalnej drogi tak więc Panie Kopeć przestań Pan bredzić bo uważasz się Pan za biznesmena a liczyć Pan nie potrafisz no chyba że rada odwali taki sam wałek jak z ulica Spacerową gdzie położy 100 m nawierzchni pod dom właściwych osób a reszcie powie ze na więcej nie ma kasy!!!

  • Podpisz się najmądrzejsza pało jeśli chcesz dyskutować, a nie sie skrywasznl jak szczur pod pseudonimem. Ale masz racje, lepiej tam nie robić, lepiej zrobić chodnik w centrum osiedla, po co tam ladowac kase.

 4. Dlaczego gdy czytam te wpisy powyżej, to zalatuje wiochą ? Taką wiochą z obornikiem, wystającą słomą z butów i ciekawskimi babami obserwującymi wszystko i wszystkich zza płotu, że o politykujących chłopach nie wspomnę… A dobrze znam ten zapach, bom się na wsi wychował, tylko ociec batem pogonił do miasta uczyć się. I tak już zostało…

 5. Myślący a gdzie Ty tu widzisz jakąś wypowiedź żeby tej drogi nie robić bo ja przeczytałem wszystkie komentarze i nie widzę ani jednego mówiącego o tym żeby tej drogi nie robić ale w odróżnieniu od Ciebie ja potrafię zrozumieć co czytam a Ty jak widać nie !

 6. Droga w pola. Zupełnie bez sensu. Zyska parę osób które te pola chcą zbyć na działki budowlane. Jeśli ktoś się osiedlał gdzieś na wypizdowie bo chciał mieć spokój i ciszę to niech wie że ceną takiego działania może być to że nie będzie asfaltu albo mediów. Ktoś wyżej napisał że cała droga ma kosztować 1 milion złotych. To przepraszam bardzo, ale czy na osiedlu poręby nie ma ważniejszych potrzeb? Czy nie warto realizować zadań gminnych w miejscach zamieszkanych? Zrobią drogę za milion po to by kilka osób wystawiło działki na OLX za 10 tys za ar. Macie zebrania osiedlowe w Porębach to powinniście sobie to jakoś załatwić.

  • To prawda ta droga jest tylko po to żeby podbić cenę działek, a asfalt tam jest do ostatnich dwóch domów. A że domy są wybudowane na końcach swoich działek to już inna sprawa. Panie radny i sołtysie są chyba na porębach są inne ważniejsze inwestycje jak droga do nikąd. Chociażby budowa chodnika wzdłuż Borowej i pogłębienie rowów wzdłuż niej.

 7. Ciekawe czy jak by jeden z drugim z tych ujadaczy musiał codziennie jeździć po polnej dziurawej drodze czy nie chciał by mieć normalnej drogi? Temat tej drogi jest roztrząsany od ładnych kilku lat i dalej drogi nie ma. Kwota 1000000 zł jest kwota podana w projekcie budowy. Jakoś nie widzę komentarzy że w Chmielowie radny załatwił drogę córce a przy całej tej drodze są 2 domy a asfalt kończy się idealnie na wysokości domu córki radnego tu jakoś nie szczekacie a przecież to z waszych pieniędzy.

  • Bidulku ne rozpaczaj dzisiaj kazdy to wie ze pogoda jest dla bogaczy a dla biednych prognozy sa zle

  • U nas na porębach, też jedną ulicę na której mieszka ktoś wyjątkowy, gmina przejęła na swoją własność i wyposażyła ją poza kolejnością w asfalt i oświetlenie. A ulice które są obok nie chcą być przejęte przez gminę. Przypadek???

 8. Niech rada się pochyli nad wprowadzeniem przez gminę prawnie błędnych zapisów do ksiąg wieczystych budynków w momencie wprowadzenia ustawy regulującej udział w gruntach pod budynkiem wielorodzinnym dla właścicieli lokali (2019).

  Osoby chcące taki lokal zbyć mają problem z księgą wieczystą.

  Chyba trzeba wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo celowego działania w celu ograniczenia ruchu sprzedażowego na tych blokach (będących niegdyś w zasobie gminy/PGKiM) na rzecz utrzymania wysokich cen nieruchomości w Nowej Dębie. Cz przypadkiem nie jest to w interesie deweloperów?

  Może pozew zbiorowy?

 9. Obiecuje a dopilnować nie ma kto kratki pozatykane na niedawno robionej ul. Kościuszki woda prawie pod parking obok basenu się wdarła po ulewie przed południem . Ludzie Przypilnujecie rzeczy zrobionych by funkcjonowały w pełni . Placyk zrobiony nad zalewem Nowy kto to odbierał …. szczeble w ławkach nie przykręcone Nawet tego Nie Ma Kto Przypilnować a Za Drogi Się Biorą Śmiech . Weście Lekcje Drodzy Rajcy u Pana Wójta z Majdanu tam Wszystko Cieka bo Dziadostwa już tutaj Wystarczy .

  • Pieprzysz głupoty jak Ci w W-wie ścieki leją do Wisły a Ty bedziesz się Pluskał w Morzu zabierz ze sobą koło i krzyżówki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here