Nowy parking i nowa droga wjazdowa do szpitala

6

Pacjenci, którzy musieli zaparkować samochody przy szpitalu w Nowej Dębie już niebawem będą mogli odetchnąć z ulgą. Dobiega końca budowa nowego parkingu i drogi wjazdowej do Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Chorób Płuc Szpitala Powiatowego.

Prócz nowej nawierzchni parkingu i drogi wjazdowej do budynku szpitala przy ul. Kościuszki, budowane jest też nowe oświetlenie.

Inwestycja, na którą Starostwo Powiatowe przeznaczyło 350 tys. zł. wykonywana jest przez firmę Prima-Bud Andrzej Sobczyk z Sandomierza i ma zakończyć się 18 grudnia.

To trzeci przyszpitalny parking, który udało się przebudować w ciągu ostatniego półrocza. Pierwszym był parking przy Centrum Zdrowia Psychicznego, drugim przy Oddziale Rehabilitacji i Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym

6 KOMENTARZE

  1. Najprawdopodniej Polacy otrzymają tzw. „Paszport odporności” wynika z poniedziałkowej premiery szefa KPRM, Michała Dworczyka, na antenie Radia Zet: każda osoba, która się zaszczepi po drugim szczepieniu będzie otrzymywała potwierdzenie. Można je otrzymać na miejscu, w wersji papierowej, ale również będzie to potwierdzane kodem QR indywidualnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here