NOWA DĘBA POZYSKAŁA DOFINANSOWANIE – SAMORZĄD CHCE WYKONAĆ KOLEJNE INWESTYCJE xvideo

20

W Nowej Dębie zrealizowana zostanie kolejna duża inwestycja. Wszystko dzięki pozyskaniu ponad 9,5 miliona złotych z Rządowego Funduszu Polski Ład. Dzięki dofinansowaniu samorząd wykona drugi etap budowy i renowacji kanalizacji sanitarnej na terenie strefy ekonomicznej i w mieście Nowa Dęba. Przygotowane są już wnioski, które zostaną złożone w drugim naborze do programu. Jakie inwestycje mogą zostać wykonane na terenie gminy? Zapraszamy do obejrzenia.

MATERIAŁ iTV WISŁA:

20 KOMENTARZE

  • Tak TSM szykuję się już kroić mieszkańców niedawno dostarczyli podwyżkę . Czemu jak w ubiegłym roku były obniżki Gazu Tak pochopnie nie Informowali Mieszkańców tylko po gazetach opisywali ludzie jak Mądrzy rozpisywali zużycie gazu by wyjść na Swoje . I Ta Woda Ciepła Przecież Ona nie jest Gorąca toż to Cyrk Normalnie . Jak Oni podliczają że klatka schodowa wychodzi za sezon jak ogrzanie Mieszkania , każdy Wie że Upałów na klatce NIe Ma rureczki letnie ….Panie i Panowie może potrzebna jest Zmiana w tym Budyneczku.

 1. Epicki lektor i epicka muzyka
  Kanalizacja = Serducho Nowej Dęby
  „Przedsiębiorcy będą wykonywać swoją produkcję w sposób niezakłócony”… z gazetą na kolanach

 2. No i jak tam, smakowała dzisiejsza kiełbaska?

  Ceny gazu i prądu w górę, inflacja szaleje, ale najważniejsze, że lex tvn przeszło, co? :)

  Wykarmicie tym rodziny i zapłacicie tym rachunki? :0 POWODZENIA. DOWIEDZENIA.

  • Nie gorączkuj się, rudy ma dwa przyciski taniej i drożej. Jako król Europy może ich użyć, jak myślisz, który naciśnie?

  • Kopertowy Fetyszysto, twoi bożkowie z pisu mają dwa przyciski. Drożej i jeszcze drożej. Myślisz, że który nacisną? :)

 3. Morawiecki mówi że za inflację odpowiada Tusk, bo on zaklepał pakiet klimatyczny. xD Nie mogę z tego jak ci PiSowcy kłamią. Co tam że pakiet klimatyczny przyklepał Lech Kaczyński w 2007 i tylko on mógł go wtedy zawetować. Co tam, że PiS wyprzedał uprawnienia do CO2 innym krajom i teraz im ich brakuje.

  PiS rządzi prawie 7 lat ale za inflację odpowiada opozycja. xD Ciekawe czy jak Polacy będą żarli gruz to też będą winić Tuska, bo przecież gdyby nie PiS byłoby jeszcze gorzej.

  To cyk URE zwiększa stawki prądu o 24%, gazu o 50%, inflacja skoczy do 9% i stopy procentowe z 1,5% do 4% (przeliczcie sobie jak wzrosną raty, powodzenia). Miasta ograbione z budżetu przez PolskiŁad dowalą niebotyczne podwyżki opłat, usługi po podwyżce podatków drastycznie zwiększa ceny… A PiS już ma kilkanaście nowych opcji dopłat i socjalu, które jeszcze bardziej rozpędzą inflację.

  Zapowiada się ciekawy rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here