Zwycięstwo PiS w wyborach do powiatu!

28

 

Zdecydowana większość mieszkańców Nowej Dęby w wyborach do Rady Powiatu Tarnobrzeskiego opowiedziała się za kandydatami Prawa i Sprawiedliwości. W sumie zdobyli oni imponującą liczbę:   2 802 głosów. Najlepszy wynik na liście i w tegorocznych wyborach osiągnął Tomasz Zieliński!

Z Nowej Dęby w radzie powiatu zasiądzie 6 radnych zgodnie z niżej przedstawionym wykazem:

 

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – łączna ilość głosów na listę: 2 802 głosy.

Ilość zdobytych mandatów: 3

Mandaty zdobyli:

 1. Wojciech GRUSZKA – 494 głosy;
 2. Tomasz ZIELIŃSKI 719 – głosów;
 3. Jerzy SUDOŁ – 436

 

POROZUMIENIE POWIATU TARNOBRZESKIEGO – łączna ilość głosów na listę: 1 250

Ilość zdobytych mandatów: 1

Mandaty zdobyli:

 1. Andrzej KOŁODZIEJ – 458 głosów

FORUM SAMORZĄDU POWIATU TARNOBRZESKIEGO – łączna ilość głosów na listę: 1826

Ilość zdobytych mandatów: 2

Mandaty zdobyli:

 1. Jerzy SUDOŁ – 417
 2. Marek ZIĘBA – 438

 

 

28 KOMENTARZE

  • Po tym co PIS zrobił Sudołowi nie licz na to, że pan Jerzy pójdzie z nimi , raczej to niemożliwe , ludzie się mylili w głosowaniu , więc PIS zostaje na lodzie

  • Skoro zniknal artykul o Sudole tzn.z e wiadomo ze pojdzie w Gorzyce i oleje Dębę
   A taki czlowiek solidarnosci i przeciwnik PO ale wiadomo rączka rączkę myje
   Zapamiętaj jeno Nowa Dęba ci tego nigdy nie zapomni NIGDY

  • Prawdą jest że ludzie nie są głupi,lecz mylić się jest naturalną rzeczą.Zwłaszcza że było dwóch kandydatów o tym samym imieniu i nazwisku-Jerzy Sudoł.Więc część ludzi myliła się,natomiast część głosowała na kandydata PiS z litości.Faktycznie jak widzę przeważyła litość gdyż jak to wyrażali się wyborcy”niech ma,ma żonę na wózku inwalidzkim i niepełnosprawną córkę”
   Jerzy Zbigniew Sudoł pójdzie tam gdzie będzie miał zapewnione profity,natomiast Jerzy Sudoł będzie śpiewał pod dyktando dyrygenta.
   Dobrze że skruszony został stary beton,czas na młodych gdyż do nich należy przyszłość.
   Szkoda tylko przegranej M.Ostapko,nie zasłużył on na nią lecz tu najprawdopodobniej odbiła się negatywnym echem ubiegła,brudna kampania wyborcza i walka o fotel burmistrza.

 1. Coś mi się wydaje że były poseł Pluta rozegra to po swojemu,zostanie starostą,v-ce starosta będzie z Gorzyc .
  Baranów Sandomierski, Gorzyce i Grębów dogadają się i podzielą stołki, Dębie pozostanie tylko być bezradnymi jak w poprzedniej kadencji.

  • Panie Jerzy Sudoł Nie pozwól by tak się stało
   Gmina Nowa Dęba jest większa niż pozostałe Urząd starosty powinien być dla nas z urzędu

   Układ z Po i Gorzycami spowoduje że na ulicy za panem pluć będą

   z całym szacunkiem wierzę w rozsądek i działanie dla dobra gminy a nie prywatne animozje

 2. Jeżeli jest tak jak mówicie ten podstawiony Sudoł zdobył mandat przez pomyłkę a się nie nadaje to powinien się zastanowić czy da radę. Może lepiej niech odda mandat . Bo po co tam pójdzie okno otwierać, skoro nie ma powołania to po co zajmuje komuś miejsce. Pan Sudoł w powiecie pasuje jak dżem do chrzanu albo trampki w zimie

  • Nie nadaje się ten pan Sudoł co oddaje miasto Gorzycom i PSL. Ten w czarnych włosach jest mądrzejszy od tego pierwszego i ma honor oraz zasady.

  • Takiego obrotu sprawy nie spodziewali się nawet autorzy pomysłu wystawienia tego kandydata.Nie należy jednak gardzić ludźmi szanowny internauto @Błoto a z Twojej pogardy dla tego radnego wynika że jesteś faktycznie „błoto”
   Jeżeli jednak radny Jerzy Sudoł(nie mylić z Jerzym Zbigniewiem Sudoł)będzie wypowiadał się i używał takiego słownictwa jak w przedwyborczej rozmowie ze mną przed tablicą ogłoszeń to radzę mu zrezygnować.Oddać mandat i dalej śpiewać w chórze kościelnym,wyjdzie mu to na dobre.

 3. Co to za gadanie? Dlaczego Jerzy Sudoł z miasta z ul. Rzeszowskiej, który zdobył więcej głosów niż chłop z Dęby Wsi, ma się tłumaczyć? Żyje u nas, ludzie go lubią, robił lata w zakładach i pracując, wytwarzał coś materialnego w odróżnieniu od „wiecznego wicestarosty”, który żyje z oddawania politycznych przysług Gorzycom i Wrzawom.
  Poza tym przypomnijcie sobie co się stało z prawdziwym przedwojennym PSL-em w czasach stalinowskich. Ilu wymordowano, ilu pojechało za Ural i kim są w takim razie funkcjonariusze dzisiejszego PSL?

 4. Po prostu głosowałam na Romka Puzia i on się bardziej nadaje jestem razczarawana że nie wyszedł bo go znam i wiem że byłby bardzo dobrym radnym powiatowym nie mogę zrozumieć dlaczego nie wszedł skoro jest lepszy pod każdym względem. Nie mieszam z błotem pana Sudoła tylko …. Uważam że to pomyłka. Jestem za PiS i głosowałam na PiS nie ma co się tak obrażać

 5. Nie mieszam nikogo z błotem jak by mi ktoś powiedział że na policjanta się nie nadaję bo nie znam przepisów drogowych a tam się pcham i nie mam do tego talentu ipasuje tam jak kanarek w zimie to nie uważam tego za pogardę. To konstruktywna opinia bo P Sudoła znam.

 6. Partia Pis powinna z nim porozmawiać z Panem Sudołem niech odda mandat bo pierwsze 5 osób wystawionych to pewnie mocne osoby które coś sobą reprezentują politycznie i to któraś z nich co się zna i coś zadziała powinna reprezentować miasto.

  • dajcie spokój, cała drużyna była dobrze ułożona i lista zrobiła dobry wynik
   nikt nie będzie zdawał mandatu
   Z pewnością Pan Jerzy nabierze szybko doświadczenia w samorządzie i da radę.

 7. Pluta wprowadzil do Powiatu 3 Radnych, Bartoszka wprowadzil do Pwiatu 4 Radnych,wiec do kogo jest blizej Jurkowi?,Mysle ze Starosta zostanie Pluta a wice Bartoszka, jureszek dostanie stanowisko w Zarzadzie

 8. Teraz czekamy na stanowisko Starosty dla Jerzego Zbigniewa Sudoła i czas na robienie porządków po poprzedniej ekipie.
  Parę osób tych co się nie sprawdziły wysłać do budynku na przeciw starostwa niech postoją w kolejce po numerek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here