RELACJA FILMOWA ZE SPOTKANIA W SPRAWIE OBWODNICY xvideo

20

7 września w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się kolejne spotkanie informacyjne dotyczące projektowanej obwodnicy Nowej Dęby w ciągu drogi krajowej nr 9. Spotkanie zorganizowane zostało przez Wrocławskie Biuro Projektów DROSYSTEM Sp. z o.o., które działa na rzecz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie. Projektanci omawiali inwestycje w ramach drugiego etapu, tj. studium techniczne, ekonomiczne i środowiskowe, harmonogram realizacji inwestycji, przedstawili główne parametry projektowanej obwodnicy, omawiali cztery aktualne warianty przebiegu obwodnicy. Wszystkie warianty zlokalizowane są po zachodniej stronie Nowej Dęby.

Uwagi, wnioski i zastrzeżenia do przedstawionych wariantów przebiegu obwodnicy można zgłaszać w formie pisemnej na formularzu opinii do dnia 16.09.2022 r. do Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba lub do dnia 22.09.2022 r. do Drosystemu. Formularze dostępne są w Biurze Obsługi Klienta UMiG Nowa Dęba lub na stronie GDDiK.

 

20 KOMENTARZE

 1. Kolejny raz wam powtarzam. Zobaczycie obwodnicę jak świnia niebo. Walczcie lepiej o ekrany bo nic lepszego was nie spotka. Kilka dni temu na tym portalu pisało, że remont kawałeczeka ulicy Ogrodowej kosztuje pół miliona więcej niż planowano i nie ma skąd wziąć kasy. Na te obowdnicę planowali przeznaczyć 800 milionów złotych i to na odcinek 7km. Z każdym spotkaniem kilometraż wymarzonej obwodnicy zwiększa się z 7 km do już ponad 20. Nie gniewajcie się na mnie, że wam mówię prawdę. Chcecie ciszy to przestancie wierzyć w obwodnice i walczcie o ekrany. Amen.

 2. a to tylko dlatego że sie podoba anonimowi… Zresztą, nie powstanie żadna obwodnica bo anonim zamiast pokazać że ma huevos grande i naciskać na konkretne osoby, lansuje sie tutaj tylko, pokazując jaki z niego macho … Ot, taki Antoś gawędziarz….

 3. Pierwotna idea była taka, że miała to być obwodnica Nowej Dęby i na to była kasa. Nagle sołtys Ordon zaczął zabiegać o swoją wieś i już wszystko zmieniło się w obwodnicę Nowej Dęby i Tarnowskiej Woli. Ale żeby tego było mało to nagle w temacie pojawił się Majdan Królewski i już z obwodnicy Nowej Dęby pojawiła się obwodnica Tarnowskiej Woli, Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego. Jaki będzie finał? Nowa Dęba nie będzie mieć obwodnicy. Tarnowska i Majdan też nie. Ale ich od początku nich nie uwzględniał. A Dęba dzięki zagrywkom sołtysa straci swoją szansę.

 4. Czy myślicie, że niektórzy tak bardzo promują pewne warianty, bo być może trasa obwodnicy będzie przebiegać przez działki które niedawno nabyli i będą mogli je sprzedać z ogromnym zyskiem jeżeli ich wariant wygra?

 5. A kto by chciał twoją głowę anonim ? Nic nie warta, bo w środku pusto. A tą pustą skorupę to tylko w jeden dzień można wykorzystać - na Helołin...

  A właściwie w wieczór… Świeczka do środka i wio…

  • Wystarczyło że się odezwałeś… A Hellołin coraz bliżej….

  • @Anonim 15 września 2022 at 17:10
   Z szacunku do języka polskiego i uniknięcia nieporozumień, lepiej było by używać czcionki polskiej. Chyba, że Anonim używając nie polskiej czcionki robi nam „laskę”

 6. Warian 8 i 10 – od ostatniego domu w Rozalinie droga mial być w odległości 400m. Z tych projektów wygląda to na niecałe 100 metrów i mamy rondo. Wiec jak to ma wyglądać?

 7. Miała to być według rządowego programu obwodnica miasta Nowa Dęba, a wychodzi na to że to będzie obwodnica Tarnowskiej Woli, Rozalina i Huty Komorowskiej. Ale nie łudźcie się nic z tego nie będzie. w przyszłym roku wybory – które PIS przerżnie. A jakby nawet jakimś cudem to jakoś wygrał to się okaże ze ważniejsze będą 13-stki , 14-stki, dopłaty do węgla, dopłaty do wojny na ukrainie. Nie zarobicie nic panowie administratorzy tego miasta i powiatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here