Tomasz Wolan podsekretarzem stanu w ministerstwie sportu.

35

Edycja:godz. 19:00
ARTYKUŁ O CHARAKTERZE HUMORYSTYCZNYM Z OKAZJI PRIMA APRILLIS


To już pewne! Nowa Dęba będzie miała swojego przedstawiciela w ministerstwie sportu. Nowym podsekretarzem stanu w resorcie zostanie radny Tomasz Wolan, asystent ministra Marcina Warchoła.

Tomasz Wolan to znany działacz sportowy, zaangażowany w działalność klubów i stowarzyszeń piłkarskich. Jest również blisko związany z wiceministrem sprawiedliwości Marcinem Warchołem i jak się wydaje to właśnie ta relacja zaowocowała tym, że o aktywności i dynamizmie młodego działacza zrobiło się głośno w siedzibie PiS na ul. Nowogrodzkiej. Prezes Jarosław Kaczyński docenił zaangażowanie Tomasza Wolana w sprawy lokalne i postanowił sprawdzić jego kompetencje na wyższym szczeblu. Oficjalna nominacja ma nastąpić w piątek. Tymczasem już dzisiaj Tomasz Wolan zbiera pierwsze telefony i maile gratulacyjne. Życzymy powodzenia!

35 KOMENTARZE

 1. Dziś o godzinie 17.00 na żywo, na profilu Facebook Ministerstwa Sportu uroczyste wręczenie nominacji. Obecność online potwierdzili, Minister Sportu, Minister Sprawiedliwości, Minister Zdrowia, wiceministrowie w tych resortach, Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Robert Biedroń oraz Anna Grodzka.
  Wszystkich serdecznie zapraszamy na relacje.
  Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje podsekretarz z naszego klubu!!!
  Hura, hura, hura!!!

  • A pamiętasz jak śpiewał Skawiński – … twarde łokcie i giętki kark pomogą Ci …
   Szkołę to musi mieć inżynier, adwokat, lekarz, ale nie polityk. Stary – gdzie Ty żyjesz?

  • #RoadRunner
   Ale Skawiński jest ciepły a tak swoją drogą to przecież fejk na Prima aprilis.

 2. Prima Aprilis ad 2020
  to jest najlepsze ,,Prezes Jarosław Kaczyński docenił zaangażowanie Tomasza Wolana w sprawy lokalne i postanowił sprawdzić jego kompetencje na wyższym szczeblu” :-)

  Sekretarz podsekretarz to nominat ministra / premiera, prezes nie ma formalnie żadnych prerogatyw do tych stanowisk i zapewne taki szczebel niewiele go interesuje w obliczu wyborów. koronawirusa etc.

 3. Długo kariery nie pociągnie – Jarek ze swoją trupą idzie w dół – jak Titanic! Kłamstwo ma bowiem krótkie nogi! Pozdrawiam

 4. Dobry żart na prima aprilis. Ludzie ogarnijcie się, wy naprawdę myślicie, że Pan Wolan mógłby zostać podsekretarzem stanu w jakimś ministerstwie ??

 5. cha ,cha, cha on będzie podsekretarzem stanu jak moja mama zakonnicą a jakie ma wykształcenie a tak kopać piłką to i ja umie może nawet lepiej najwyżej sołtysem we wsi gdzie mieszka
  zawsze zapominam czy Jadachy czy Cygany

 6. nawet jeżeli jest żart 1 kwietniowy…
  wam wieśniakom nowodębskim nic nie sprawi lepszego samopoczucia jak obśmianie kandydatury radnego obojętnie z jakiej opcji. Byle by nie wychylił głowy ponad szambo w którym się lubujecie taplać.
  Nie jest ważne , że Wasz ziomal coś zrobić dla Was a Wy moglibyście być dumni , że jeden z pośród Was ,, zaszedł tak wysoko”. Ważne jest żeby był dalej swój w tym samym szambie. Typowe myślenie ,,polskiego piekła”

  • A szkoda. Ale takie artykuły pokazują jak zazdrość kipi z niektórych. Byle tylko ktoś miał gorzej. Takie to małomiasteczkowe…

 7. komu tomek wpadł w oko jarkowi czy kotu jarka ???? :) ja j…e życzę mu jak najbardziej sukcesów Tomek powiem Ci tylko tyle wpadłeś w ta politykę jak śliwka w kompot …dramat odpuśc bo beda Cie ludzi pamiętacie po wieki ……

 8. „ANNA” – masz rację. Beznadziejnie głupi ,ale na całe szczęście DOWCIP. Co z niego byłby za „podsekretarz”?. Byłby jeszcze bardziej bezsensowny ,jak jego pseudo-gra na boisku. Średniej jakości nadzieja u niego występuje ,na karierę. Jak dla mnie ? Typowy „misiek” ,nie mający póki co ,życiowego celu. Żałosny żart ,podobny do jego osoby :-).

 9. on sie nie nadaje z amłody pisiory wszędzie sie pchaja do koryta najgorsz a partia i rzad a kto by go chciał w rządzie marionetka warchoła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here