Trwa remont placu targowego

19

PSS Społem w Nowej Dębie realizuje dlugooczekiwany remont placu targowego. Nowodębski rynek wreszcie zyska nowe oblicze. Radości nie ukrywają kupcy i mieszkańcy miasta.

Nowodębski „targ” od lat cieszy się popularnością wśród nowodębian. Upływ czasu zrobił swoje i miejsce to nie zachwycało estetyką. Jednak podjęte przez zarząd firmy działania umożliwiły przystąpienie do zadania, które w całości realizowane jest że środków własnych –Rozpoczęliśmy właśnie duży zakres robót placu przed Halą Targową, choć to dopiero jeden z etapów, ok 1500 m ². Planowany czas zakończenia remontu jest do końca listopada. Mamy nadzieję, że sytuacja w kraju spowodowana epidemią nie wpłynie na przedłużenie tych robót.- mówi Barbara Trela, prezes Zarządu. –Klientów przepraszamy za czasowe utrudnienia i mamy przekonanie, że efekt końcowy spowoduje wzrost poziomu zadowolenia dla handlujących i kupujących – dodaje.

Targ działa mimo remontu

W okresie remontu handel będzie odbywał się w wyznaczonych miejscach wokół Hali Targowej, natomiast przy dużej ilości stoisk w dniach jak czwartek. piątek i sobota a w razie potrzeby codziennie w porozumieniuz dyrektorem SOSIR handel będzie odbywał się na placu przed krytym basenem.

Spółdzielnia powstała wskutek wielu reorganizacji handlu. Założona została 01.07.1976 roku jako Oddział Wojewódzkiej Spółdzielni Spożywców „SPOŁEM” w Tarnobrzegu. Z dniem 01.01.1983r. Spółdzielnia została zarejestrowana jako samodzielna jednostka pod nazwą „SPOŁEM” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Nowej Dębie. Prezesami Zarządu od momentu założenia byli : Tadeusz Kowalczyk, Janusz Jakubczyk, Marianna Trela, Józef Sawuła, Maria Pysz, Jan Drozd, Marian Mikielewicz.

 

19 KOMENTARZE

  1. No nareszcie. Ale czy remont zakończy się na samym położeniu nowej nawierzchni, czy są też może planowane jakieś proste, skromne i estetycznie zadaszone stanowiska/kioski dla sprzedających?

  2. „efekt końcowy spowoduje wzrost poziomu zadowolenia” -przecież taką gwarą raczono nas za komuny, peesesie wstań na dzisiejsze tory przedsiębiorczości. Zwiększenia obrotu pani prezes życzę,

  3. Super wiadomości. Miasto będzie wyglądało piękniej. Tylko niech burmistrz zrobi jeszcze ten chodnik co widać na zdjęciu po prawej bo wstyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here