122 FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów w badmintonie

0

 W Mielcu rozegrany został już 122 FZ Forza Grand Prix Mielca Amatorów i Weteranów w badmintonie. Rywalizacja przebiegała w wielu kategoriach wiekowych w grach pojedynczych i podwójnych, a na mieleckich kortach rywalizowali zawodnicy i zawodniczki w różnym przedziale wiekowym, od tych najmłodszych aż po amatorów i weteranów. I znowu tradycyjnie prym w tej rywalizacji wiedli badmintonowi weterani z Nowej Dęby. W kategorii „Old boys” w grze pojedynczej mężczyzn znowu całe podium dla badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.
    W sposób bezdyskusyjny zwyciężył Tadeusz Szczur odnosząc komplet zwycięstw. Drugie miejsce przypadło Jackowi Tomasiewiczowi, trzecie miejsce Mieczysławowi Sitko, a na miejscu czwartym uplasował się Adam Bunio. Rywalizacji o miejsca od drugiego do czwartego była bardzo zacięta, a o ostatecznej klasyfikacji zdecydował bilans setów.
    W grze podwójnej rozgrywanej tradycyjnie w formule open w silnej stawce rywali bardzo dobre drugie miejsce wywalczył najstarszy wiekowo w całej  stawce rywali debel nowodębian Adam Bunio / Tadeusz Szczur, pozostawiając w pokonanym polu wiele młodszych par. Na miejscu dziewiątym uplasował się drugi debel z Nowej Dęby Mieczysław Sitko / Jacek Tomasiewicz.
    Najlepszym zawodnikiem mieleckich zmagań okazał się nowodębianin Tadeusz Szczur. Serdeczne gratulacje dla Tadeusza.
   Warto również nadmienić, że dzięki dobrej postawie w tej edycji Grand Prix, Adam Bunio jest najbardziej utytułowanym uczestnikiem mieleckich zmagań w całej ich historii i ma już na swoim koncie 124 zwycięstwa i już 194 razy stawał na podium dla zwycięzców
Na zdjęciu badmintonowi weterani z Nowej Dęby podczas 122 FZ Forza Grand Prix Mielca, stoją od lewej strony: Jacek Tomasiewicz, Tadeusz Szczur, Mieczysław Sitko i Adam Bunio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here