Kolejny dobry występ PIRANI

0

W sobotę 22 maja w Stalowej Woli odbyły się zawody pływackie dla roczników 2011 i 2010.

Wielobój pływacki 10 i 11 latków ma charakter zawodów ogólnopolskich, gdyż w każdym okręgu ( województwie) odbywają się dokładnie takie same zawody, aby potem korespondencyjnie skonfrontować wyniki i stworzyć tabelę ogólnopolską.

Nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny pokazali moc notując bardzo dobry występ. Tym razem łupem ,, piraniątek” padło 7 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe medale. Nasza drużyna tą zdobyczą znalazła się na czele tabeli medalowej!!!

Tabela

Medale zdobywali:

Krasowski Jan 4 złote medale ( najlepszy zawodnik zawodów), Ksawery Siwiec 2 złote oraz 1 brązowy medal, Rozmus Maja 1 złoty i 3 srebrne medale, Kopeć Bartosz 1 srebrny i 1 brązowy medal, Wiącek Ewa 1 srebrny medal.

Wyniki

Poza indywidualnymi sukcesami najważniejszym dla Piranii wynikiem tych zawodów było drużynowe zwycięstwo 10 latków w całych zmaganiach. Piranie zdobywając 3649 punktów zdeklasowali konkurencję w województwie podkarpackim i z niecierpliwością oczekujemy zestawienia ogólnopolskiego, które ukaże się po rozstrzygnięciu ostatnich zawodów w Polsce. W składzie 10 latków znaleźli się: Kosiorowska Lena, Surowiec Zosia, Rozmus Maja, Gałązka Karolina, Ordon Szymon, Piekarz Florian, Bednarski Bartłomiej, Dobrowolski Jan, Kopeć Bartosz.

Punktacja drużynowa

Postawa naszych Piranii po raz kolejny była powodem do dumy za co należą się szczególne gratulacje i brawa dla całej drużyny. Trzymamy za Was kciuki i oby taka dalej…

Hubert Krasowski
– trener sekcji pływackiej Piranie SOSiR Nowa Dęba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here