Zgłoszenia na 4 nowodębski Turniej Niepodległości

0

Po krótkiej przerwie z 4 edycją Nowodębskiego Turnieju Niepodległości w Piłce Nożnej Halowej. Serdecznie zapraszamy drużyny amatorskie z Nowej Dęby i okolic. Turniej ma wymiar patriotyczno – sportowy !!!

NAJWAŻNIEJSZE ZAPISY REGULAMINU:

(…) A. W turnieju mogą wziąć udział tylko drużyny składające się z zawodników AMATORÓW:

1) za zawodnika „amatora” uważa się zawodnika nie występującego w rozgrywkach organizowanych przez jakikolwiek związek piłkarski (PZPN, OZPN itp.) z zastrzeżeniem pkt 2. i pkt 4 w okresie 2 lat przed dniem turnieju (tj. w okresie od 11.2015 do 11.11.2017 r.)

2) dopuszcza się udział w drużynie max. 2 zawodników występujących co najwyżej w klasie „B” rozgrywek o których mowa w pkt 1, w tym jednego na pozycji „Bramkarza”. (…)

TURNIEJ BEZ WPISOWEGO !!

Jednakże organizatorzy przewidują ZBIÓRKĘ PIENIĘŻNA (kwota dowolna) od uczestników z przeznaczaniem na prowadzoną oficjalną akcję „WAKACJE DLA KRESOWIAKA”.

(…) Naszym celem jest organizacja wypoczynku letniego dla polskich dzieci z terenów dzisiejszej Ukrainy, a dokładnie miejscowości: Strzałkowice, Gródek Jagieloński, Hałuszczyńce i Podwołoczyska. (…)
(…) Jednakże, żeby zrealizować ten cel potrzebne są fundusze i zaangażowane ludzi dobrej woli. Dlatego też zwracamy się do wszystkich osób o ofiarę i wsparcie naszej inicjatywy.(…)

Więcej o prowadzonej zbiórce publicznej na stronie internetowej akcji – link poniżej:

http://wakacjedlakresowiaka.pl/?page_id=2

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 608 383 180 lub poprzez stronę na Facebooku:

https://www.facebook.com/4-Nowodębski-Turniej-Niepodległości-w-Piłce-Nożnej-Halowej-145936276018678/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here