HUCZNE OTWARCIE KLINIKI UNIMED! STUDIO URODY I FIZJOTERAPIA W NOWEJ DĘBIE

13

W miniony wtorek na mapie Nowej Dęby pojawiło się nowe miejsce: Klinika Zdrowia i Urody UNIMED stworzone przez prezesów firm UNIDEZ i Spółdzielni Inwalidów „Zjednoczenie” – Halinę i Dominika Wilk. Klinika UNIMED to unikatowe połączenie oferty salonu piękności i fizjoterapii.

Na otwarciu Kliniki zjawili się przedstawiciele władz centralnych i samorządowych: poseł Piotr Uruski, wicemarszałek województwa Podkarpackiego Ewa Draus, starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł, burmistrz Nowej Dęby Wiesław Ordon wraz z przewodniczącym rady miejskiej Damianem Diektiarenko.  Uroczystość była okazją do zademonstrowania możliwości UNIMEDU i prezentacji nowoczesnego wyposażenia.

-Klinika Zdrowia i Urody UNIMED w swojej ofercie posiada dobrze rozbudowaną fizjoterapię. Działamy w oparciu o nowoczesny sprzęt i wysoko kwalifikowaną kadrę. UNIMED to również strefa Urody w której umożliwiamy modelowanie sylwetki, a także poprawę wyglądu przy pomocy nowoczesnych technologii oraz technik manualnych – mówi Dominik Wilk.

Radości z inicjatywy przedsiębiorcy nie kryją przedstawiciele lokalnego samorządu. Władze gminy doskonale pamiętają w jak trudnym położeniu przez ostatnie lata znajdowała się Spółdzielnia Inwalidów Zjednoczenie. Nikt nie miał pomysłu jak utrzymać ten zakład przy życiu. Dzięki zaangażowaniu  i odwadze prezes UNIDEZ Haliny Wilk oraz jej syna Dominika który objął ster w Spółdzielni zakład nie tylko staje na nogi ale również rozwija nowe gałęzie działalności:

To poszerzenie dotychczasowej oferty rehabilitacyjnej o sferę beauty, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ale w jakże zmienionych warunkach. To bardzo dobra informacja płynąca ze Spółdzielni Inwalidów, po okresie trudnych zmian gospodarczych. Gratuluję prezes Unidezu Halinie Wilk, prezesowi SI”Z” Dominikowi Wilkowi i wiceprezesowi Marcinowi Błasiakowi otwarcia kolejnej placówki na mapie gminy, służącej zdrowiu naszych mieszkańców – napisał na swoim Facebooku burmistrz Wiesław Ordon.

13 KOMENTARZE

    • Przewodniczący jest przecież Sąsiadem Pani Prezes więc jak nie mógł Swego Błysku nie Podkreślić . Ale jaka patologia z tymi progami jest jak zwykle od D…u strony robione na Jana Pawła II.

  1. ,, Nikt nie miał pomysłu jak utrzymać ten zakład przy życiu.”

    Jak sama nazwa wskazuje był to zakład pracy chronionej.Odpowie mi ktoś jaki procent pracowników stanowiły osoby niepełnosprawne?Kolejne, szybkie zmiany prezesów pokazywały że zakładem nie rządzili fachowcy tylko grupka starych działaczy i wyjadaczy ze SIZ którym na rękę była taka sytuacja.Który z prezesów chciał zrobić z tym porządek zaraz był w szybkim tempie odwoływany.

  2. a co robią tam ci wszyscy ciapaci w obrębie SI, strach tamtędy przechodzić, już nie mówiąc o wejściu na teren, bo łażą i się panoszą! Kto ich ściągnął do Dęby?

  3. Ordon już się szykował na poświęcenie a tu księdza nima . Za dużo wydali kasy na remonty i brakło kasy dla księdza , a wiadomo ,że ten nowy proboszcz z górki nie taki tani

  4. Czarna Mamba i jej synuś traktują pracowników jak śmieci. Kiedyś będą rządzić całym tym dołkiem zwanym Nowa Dęba, wtedy zrozumiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here