Obudźmy dziadzia Krzysia !

0

Krzysztof ma 52 lata, pochodzi z Rozalina. Jest mężem, tatą i szczęśliwym dziadkiem Nikodema i Oskara. Zanim zapadł w śpiączkę udzielał się społecznie. Jego największą pasją jest motoryzacja – szczególnie stare motocykle. Niestety los sprawił, że zasnął i teraz sam potrzebuje pomocy…bardzo chcemy aby wrócił do domu.

Cały świat zawalił się nam dnia 4 marca 2019 roku. Krzysztof jak co dzień udał się do pracy, niestety do tej pory nie wrócił do domu. Tego dnia źle się poczuł i w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala w Staszowie, a następnie w trybie pilnym do Kliniki Kardiochirurgii w Kielcach z rozpoznaniem tętniaka rozwarstwiającego aorty.

W tamtejszej klinice przeszedł poważną operację kardiochirurgiczną. W pierwszej dobie po operacji doszło do dwukrotnego zatrzymania akcji serca w wyniku których doszło do niedotlenienia mózgu, czego następstwem jest śpiączka. 27 marca rozpoznano u Krzysztofa stan wegetatywny. Aktualnie przebywa on na oddziale Intensywnej terapii w szpitalu w Kielcach.

Krzysztof wymaga natychmiastowego przeniesienia do specjalistycznego ośrodka wybudzeniowo-rehabilitacyjnego, gdzie będzie kontynuowany proces wybudzania. Im dłużej śpi, tym trudniej będzie mu się obudzić. Taki ośrodek to jedyna szansa dla niego na powrót do pełnej świadomości i sprawności. Pobyt w takim ośrodku wymaga dużych nakładów finansowych, które przerastają możliwości naszej rodziny.Nikodem i Oskar z utęsknieniem czekają na powrót dziadka do domu. Razem możemy zdziałać cuda !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here