Trwa budowa OAiIT w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie

14

Starosta tarnobrzeski Paweł Bartoszek, wspólnie z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Kołodziejem i dyrektorem SPZ ZOZ w Nowej Dębie Martą Piskór, wizytowali plac budowy zadania pn. Dobudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii do budynku nr 1 Szpitala- Podniesienie jakości i dostępu do świadczonych usług medycznych (…).

Dobudowa Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii do budynku nr 1 Szpitala, ma na celu podniesienie jakości i dostępu do świadczonych usług medycznych SPZ ZOZ w Nowej Dębie. Budynek OAiIT zaprojektowany został w oddzielnym pawilonie zlokalizowanym pomiędzy istniejącym budynkiem Nr 1 mieszczącym Izbę Przyjęć, oddziały łóżkowe oraz blok operacyjny i budynkiem Oddziału Dziecięcego. W oddziale znajdować się będzie w 7 łóżek do intensywnej terapii w tym dwie Izolatki oraz łóżko pediatryczne. Zostanie wyposażony w najnowszy sprzęt służący do ratowania życia i przywracania zdrowia pacjenta.

Wartość Inwestycji to kwota ogółem blisko 8 mln zł.

w tym dofinansowanie UE: 6.768.469,52 zł oraz wkład własny: 1.194.435,86 zł.

Zakończenie robót budowlanych zaplanowane jest na koniec br.

/Powiat

14 KOMENTARZE

    • Tak,fachowcy.Jeszcze nie skończyli budowy a już właścuiciel skupu złomu pojawił się na placu budowy.Ciekawa sytuacja,nieprawdaż?

    • Starosta jest z PSL, pani z psl+pis+po+ wszystko inne co spowoduje że będzie pobierać wynagrodzenie dyrektora za rozkładanie szpitala.

    • Znawczyni he he he he. I nie dyrektor tylko pełniąca obowiązki dyrektora. Na dyrektora musi być ogłoszony konkurs i trzeba go jeszcze wygrać, a to zostało jedynie namaszczone przez PSL i starą pruk..ę.

    • @Józef,w odbycie byłeś,gówienko widziałeś.Pracownik działu BHP w nowodębskim szpitalu nie ma nic do firmy która buduje OAIIT.Jeżeli jesteś taki „mundry”to wiedz że nie należy to do jego obowiązków.Opłacany jest jak każdy inny pracownik i w zakresie jego obowiązków jest dbałość o interes pracodawcy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy a przede wszystkim przestrzeganie przepisów BHP przez pracowników SPZZOZ Nowa Dęba.

    • Jeszcze jedno internauto @Józef.Jeżeli jesteś tak bardzo zorientowany w kwestiach opłacania pracowników przez dyrekcję SPZZOZ Nowa Dęba ujawnij swoje dane.Zweryfikujemy Twoje sensacje wyssane z palca.Przez Twoje durniu, niczym nie uzasadnione wypociny i użycie imienia jako podpisu pracownik szpitala ma problemy w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here