Trwa drugi etap odkomarzania miasta i gminy

10

Wczoraj wieczorem ruszyła druga akcja odkomarzania obejmująca teren miasta i gminy Nowa Dęba. Odkomarzanie będzie przeprowadzane również dzisiaj i jutro.

Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba informuje, że  w dniach 27 – 29 czerwca 2019 r. na terenie miasta i gminy zostanie przeprowadzona II akcja odkomarzania. Czas wykonywania oprysków – 27.06.2019 r. od godz. 19 do późnych godzin nocnych.

  1. W trakcie akcji należy zachować szczególną ostrożność.
  2. Ze względu na możliwości wnikania substancji użytych podczas odkomarzania na tereny ogrodów przydomowych

W okresie 24h od odkomarzania nie należy spożywać warzyw i owoców pochodzących z terenów objętych odkomarzaniem.

  1. Odkomarzanie przeprowadzi specjalistyczna firma świadcząca usługi w zakresie dezynsekcji metodą oprysku z zastosowaniem produktu biobójczego.
  2. Warunkiem przeprowadzenia zabiegu jest bezdeszczowa i bezwietrzna pogoda. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, opryski zostaną przełożone na najbliższy możliwy termin.

10 KOMENTARZE

    • Na 1 Maja 3 jedna malpe tak pogryzly ze dostala 3 stopnia wscieklizny i caly Komisariat zostal postawiony w gotowosci bojowej

  1. W Tarnobrzegu wydali już 110 tys. na dwie tury i niestety niewiele to dało, komarów jakby więcej. Kiepski środek i fatalne wykonanie roboty.

  2. A te śwarne chopy na fotografiji, to ino tak sie zabezpieczjom prze wdychaniem tych straśnie niebezpiećnych substancyji??? biołom maskom z biedrunki ??? a gdzie je Bhpe?

  3. Widoczne i odczuwalne, zmniejszenie ilosci komarow. Tylko ze te odkomarzania powinny byc przeprowadzone juz co najmniej miesiac wczesniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here