Wyniki I tury wyborów Prezydenta RP z terenu gminy Nowa Dęba

22

wyniki wyborow prezydenckich i tura 2015

Źródło: UMiG

22 KOMENTARZE

 1. Kto wie dlaczego wybory sołtysów kończyły się o godzinie 18-ej pomimo, że odbywały się w tym samym lokalu co prezydenckie, które trwały do 21-ej. Bardzo wielu osobom nie udało się prze to zagłosować na SWOJEGO LOKALNEGO PRZEDSTAWICIELA. O co tu chodzi i co jest grane ??? Jestem pewien,że nikt myślący raczej nie uwierzy, że to był niezamierzony manewr i czysty przypadek.

  • Zapewne wmówiono ci, że jeśli zagłosujesz na po to staniesz się wielkomiejska i wykształcona. Wstyd nam za ciebie.

  • PiS wg Naczelnej Komisji wygrał we wsiach. Tak więc N.Dęba jest wiochą…. I tego już się nie da cofnąć

 2. wybory zwalowane jak zwykle kto normalny glosuje na komora po tylu aferach i jego bełkocie czytanego z kartki takiego chcecie miec prezydenta zal mi was lemingi ograniczone do rezimowej telewizji ktora wam sprała głowy i która jest opłacana przez rzad czyli z naszych podatków żeby pokazywać nieprawdziwe sondaże i spoty wyłącznie komorowskiego i dudy bo to ich partie maja wladze w panstwie czyli maja kasiore i to nasza badzcie troche bardziej rozważni i bardziej niezalezni bo jak narazie widac ze kieruje wami tylko sprana telewizja i radio maryja dziekuje tyle w temacie.

  • Starzy ludzie boja sie zmian to wszystko przez nich . Trzeba ograniczyć głosowanie do 67 lat!!

 3. No, to teraz przygotujcie się na „dobrobyt” pisowski. Życzę miłego rozczarowania….. I jak zwykle w PiS, na życzeniach się kończy…..

  • się mylisz. Albo masz sklerozę, albo, co pewniejsze, wyprany przez reżimowe media mózg

 4. Przykro jak ktoś się naoglada tvnu i daje sobie robić pranie mózgu, tvn to niemiecka telewizja i zawsze będzie po stronie PO , a jak ktoś nie zagłosuje na Dude tylko dlatego ze tvnie powiedzieli ze największe poparcie miał na wsiach to współczuję ilorazu inteligencji… Oczywiście ze Warszawka głosuje na Komora bo tylko Warszawce w tym kraju się dobrze żyje i dlatego nie chcą tam żadnych zmian, a resztę Polski mają daleko w czarnej…..

  • Duda bedzie mial 200 mld zlotych do rozdysponowania, to najwiecej przeznaczy na Podkarpacie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here