Pijany leżał w śniegu. Bez spodni…

9

Dzięki szybkiemu działaniu policjantów, pomoc i opiekę otrzymał mężczyzna, któremu groziło wychłodzenie. Pijany, leżał na chodniku bez spodni.

W czasie niskich temperatur policjanci szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo osób narażonych na wychłodzenie. Każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać osoby potrzebujące pomocy. Kontrolują pustostany, ogródki działkowe i altany, skwery oraz miejsca, które zostały naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństw, jako te, w których mogą przebywać osoby bezdomne. Funkcjonariusze sprawdzają każdy sygnał i interweniują w sytuacjach, kiedy ludzkie życie lub zdrowie jest zagrożone.

Około godz. 2 w nocy, policjanci z Nowej Dęby otrzymali podobne zgłoszenie. Na ul. Kościuszki,  w śniegu, leżał mężczyzna. Był bez spodni, w rozpiętej kurtce i pod silnym działaniem alkoholu. Funkcjonariusze obudzili mężczyznę, był tak zmarznięty, że nie mógł ustać na nogach. Policjanci ustalili, że jest to 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. 30-latek trafił do szpitala.

9 KOMENTARZE

  1. To chyba kierownik budowy odpowiedzialny za prace rewitalizacyjne przy K-szki 110! omawiał plan prac z tubylcami i nie wytrzymał tempa

  2. Panie, nie jeden tak leżał. Wstał, otrzepał się, wypił piwko i poszedł na drugą zmianę na narzędziownię. Kiedyś to byli inaczej chowani ludzie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here