iTV WISŁA: W NOWEJ DĘBIE NIE BĘDZIE PODWYŻEK ZA ODBIÓR ŚMIECI xvideo

5

Rada Miejska w Nowej Dębie nie przyjęła uchwały w sprawie wprowadzenia nowych stawek za odbiór śmieci na terenie całej gminy. W tym przypadku radni byli niemal jednogłośni i zdecydowali, że póki co obowiązywały będą dotychczasowe stawki. Za przyjęciem uchwały był jeden radny, jeden wstrzymał się od głosu a aż 11 radnych było przeciwko. Zapraszamy do obejrzenia

5 KOMENTARZE

 1. Najatwiej podnieść podatki.
  Bardzo dobrze ze uchwała nie została przyjęta. Burmistrz i rada powinni podjąć takie działania aby cena za wywóz została na takim samym poziomie. Zaznaczmy ze i tak opłaty za śmieci są bardzo duże. Kierownik jednostki organizacyjnej powinien podjąć wszelkie działania aby nie podwyższać oplat. Wystarczy trochę poświęcić trochę czasu na analizę częstotliwości wywozu, sprawdzić inne tańsze firmy, negocjować warunki na lepsze a nie zgadzac się na podwyżkę . Dostajecie tyle wynagrodzenia ze waszym podstawowym obowiązkiem jest myślenia proobywatelskie. I tak mamy przez rądzacych wysoką inflancje. Nie potrzeba nam innych podwyżek

  • Ale władzy potrzeba :) Ludzie myślą, że władza jest dla ludzi, ale to błąd, gdyż to ludzie są dla władzy i ta pokazuje na każdym kroju dojąc społeczeństwo do cna. Wystarczy się rozejrzeć dookoła :) Dzisiaj nie ma podwyżki, ludzie klaszczą uszami, ale za miesiąc czy dwa będzie i co wtedy? :)

 2. Dokładnie. 20 tys. dla Susła to zdecydowanie za dużo, o innych nie wspominając. Kiedy do k….wy nędzy te drogi na Stale i Bojanów będą naprawione? Czego nie blokujecie tirów przez Bojanów?. W dalekim poważaniu macie bezpieczeństwo użytkowników. Jesteście hipokrytami i cynikami. Po co te progi na ulicach ND. Czy kogoś pogięło do reszty?

 3. Tak sobie siedzę i myślę. Dlaczego taki Gazda Skimina Tomczyk. I te wszystkie ordonowe radni przez wszystkie te lata z głosowali za podwyżkami czy to wody podatków itd. A teraz w tej kadencji jak ordon daje projekt podwyzek to sa przeciw . Może mi ktos odpowiedzieć?

 4. Można się do tego odnieść merytorycznie i komediowo :-) merytorycznie podwyżek nie ma głównie dlatego, że rok 2023 jest rokiem przedwyborczym – w roku powyborczym, mogą być – są możliwe obecne podwyżki razy dwa, trzy, cztery lub pięć :-) … ale wtedy możliwe że bedziemy miec wyborcow w ….. i te wzniosłe deklaracje bedą tylko radosnym wspomnieniem roku przedwyborczego. Można by racjonalnie powoli krocząco podnosić a nie skokowo co w perspektywie wyraźnego wzrostu kosztów w 2023 może ale nie musi nas czekać w powyborczym już 2024r i następnych. Głównie rysuje się tu normalny cykl wyborczy i tyle nie ma się przechwalać i dorabiać filozofii szkoda nagrania.
  a Komediowo : jak to oglądam i słucham..wspominam:
  Stefana ,,PREZESA” z Poranku Kojota: https://www.youtube.com/watch?v=Yk2stLdEeZ8

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here