Ruszył nabór na budowę lub remont dróg gminnych i powiatowych

5
Ulica Ogrodowa

26 lipca 2019 roku wojewoda podkarpacki ogłosił nabór wniosków na budowę, przebudowę lub remont dróg powiatowych i gminnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

W związku z tym do 26 sierpnia samorządy mogą składać wnioski o dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych zadań inwestycyjnych lub remontowych dla dróg posiadających status dróg publicznych kategorii gminnej lub powiatowej. Realizacja przedmiotowych zadań powinna się rozpocząć w 2020 r.

Wysokość środków Funduszu na rok 2020 przeznaczonych na dofinansowanie ww. zadań wynosi 163.631.462,00 zł, do równego podziału na gminy i powiaty, w tym limit zaciągniętych zobowiązań na zadania wieloletnie nie może przekroczyć kwoty 66.561.950,65 zł.

5 KOMENTARZE

  1. Apel do osób odpowiedzialnych za pozyskiwanie pieniążków z funduszy – startować i pisać wnioski na całego – mamy w mieście i gminie co naprawiać i budować!

  2. Nie sztuka napisać wniosek,ale skąd wkład własny,co rada zabierze nauczycielom,MOPS, z dopłaty do mieszkań w mieście.czy jeszcze zabierze komu innemu aby przeznaczyć na drogi.
    Niech wam radni znajdą pieniądze,tacy są mądrzy i przebiegli.
    Teraz zaczynają rozumieć na czym polega rządzenie. Kochani radni trzeba mierzyć siły na zamiary,a nie planować ,wymagać,a mieć kieszenie dziurawe. A jak co to wina burmistrza.On wykonuje tylko to co uchwaliła rada w budżecie.

    • Tak wina, nie musial brac tyle kredytow i wywalac w bloto jak planty a jego przydupasy wlazac do tylka wszystko uchwalali

    • ialbo płacić za 3 słupki ponad 20 tysięcy!!!. Poczynania tego pana są niestety nie do obrony,każdy czlowiek zdroworozsadkowy to wie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here