Jak wyglądał czas kwarantanny w DPS w Nowej Dębie? FOTORELACJA!

12

Jak informuje dyrekcja Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie, wszystko pomału wraca do normy po tym jak placówka została objęty kwarantanną.

Pozostały tylko wspomnienia ze wspólnie spędzonego czasu, który w pierwszych momentach upływał nam na obawach i lęku o zdrowie naszych podopiecznych i pracowników oraz ich rodzin, dopóki nie otrzymaliśmy dobrych informacji „że wszyscy są zdrowi”. Odetchnęliśmy z ulgą, udało się nam uniknąć zakażenia. Wtedy wiedzieliśmy, że przez resztę kwarantanny możemy być spokojniejsi i że w zamkniętym budynku, odizolowani jesteśmy bezpieczni. Przez ten cały czas 12 pracowników opiekowało się 52 podopiecznymi, starali się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki mimo zmęczenia, które zaczynało doskwierać dobrnęliśmy do końca. Mamy nadzieję, że los nas oszczędzi i że nie będziemy musieli kolejny raz przeżywać tego od nowa.

Dyrekcja dziękuje wszystkim 12 pracownikom za odwagę i determinację. Bez wahania zdecydowali się, że zostaną i zaopiekują się naszymi  podopiecznymi. Jesteście Wielcy…

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali nas przez ten cały czas nie tylko dobrym słowem, ale również przynosząc nam środki do dezynfekcji, rękawice, maseczki, jedzenie, napoje i itp. Dziękujemy!!!

Fotorelacja:

Źródło: DPS Nowa Dęba

12 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here