iTV WISŁA: BURMISTRZ NOWEJ DĘBY NIE UZYSKAŁ WOTUM ZAUFANIA xvideo

15

W Samorządowym Ośrodku Kultury odbyła się sesja absolutoryjna Rady Miejskiej w Nowej Dębie. Najważniejszym elementem obrad było głosowanie nad udzieleniem burmistrzowi wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2022 roku. Radni negatywnie ocenili pracę włodarza i nie obdarzyli go swoim zaufaniem. Dlaczego radni zdecydowali się na podjęcie takiej decyzji? Zapraszamy do obejrzenia.

 

15 KOMENTARZE

 1. Burmistrz chwali się że pozyskał 300 tysięcy na nowe korty, które finalnie kosztowały 800 tysięcy, a wystraczy sprawdzić w internecie że koszt wykonania takich kortów to maksymalnie 400 tysięcy, no chyba że ktoś chce na bogato z jakimś dodatkowym kontenerem szatniowym to pół bańki styknie. I najgorsze w tym wszystkim że pan burmistrz wydał 800 tysięcy a korty są spierdzielone jak większość inwestycji w tej gminie. Ale to na Ziarena będą nasyłać CBA zamiast zająć się kosztownymi budowami miejskimi które okazują się fuszerką.

  • Wpisałem w google frazę ile kosztuje wykonanie kortów tenisowych. Pierwsza lepsza strona:
   „Budowa odkrytego kortu to wydatek rzędu od 60 do 150 tysięcy złotych (o przyczynach rozbieżności powiemy dalej). Do tego należy przygotować infrastrukturę w postaci szatni, WC z natryskami, pomieszczenia gospodarczego i recepcji, co daje kolejny wydatek rzędu 100 tysięcy złotych. Miesięczne utrzymanie takiego miejsca wyniesie około 1,5 tysiąca złotych (wliczając w to fundusz remontowy). ”
   https://activenow.io/wlasny-kort-tenisowy/
   Nie wiem jakim cudem w Nowej Dębie mogło to kosztować 800 tysięcy?????? I jak mówią ludzie, podobno nie da się na nich grać. Tymczasem zadowolony Ordon wychodzi do kamery i mówi, że pozyskał 300 tysięcy na tego bubla. Śmiać się czy płakać?

 2. Z tymi kortami to on wstydu nie ma. No ale nie miał też wycinając stare dęby i betonując planty. Schody do DK też przeinwestowane i kilka razy robione. Czego włodarz ze swoją sitwą się nie dotknie to spartoli!

 3. Co z kortami i oświetleniem nad przejściem dla pieszych przy Domu Opieki społecznej które nie działa od czasu zainstalowania

  • To chyba dewiza Wieśka bo wykaszał przyjaciół przez lata aż miło. Ostała mu się ino tylko sekretarzowa.

 4. „Mili”radni, wymusiliscie remont fontanny, teraz postarajcie sie o remont odkrytego basenu, bardziej sie przyda. Jak opowiadaja niezyczliwi, ze w miejscu kortow jakis deweloper ma budowac, Rajcy nowodebscy podpowiadam, jest super plac do zabudowy za szpitalem wewnetrznym, Drzew tam bak a te za basenem niech spokonnie produkuja tlen,

 5. Wakacje pełną gębą. Czy już przygotowaliście swoje paszporty covidove na wyjazd zagraniczny? Ile jest kwarantanny po powrocie z Grecji? Ktoś coś wie? Czy trzeba w trosce o bezpieczeństwo swoje i innych poddać się samoizolacji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here