iTV WISŁA: PODSUMOWANIA I PLANY PGKiM NOWEJ DĘBIE xvideo

19

Modernizacja stacji uzdatniania wody, przebudowa budynku przedsiębiorstwa, zakup nowego sprzętu oraz zmiany organizacyjne – Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie podsumowało 2022 rok. Następne miesiące upłyną pod znakiem kolejnych inwestycji oraz tworzeniu nowej oferty dla mieszkańców. Co można uznać za największe wyzwanie?

Zapraszamy do obejrzenia:

Źródło: iTV WISŁA

19 KOMENTARZE

 1. Łubu dubu , łubu dubu niech żyje nam prezes naszego PGKiM. A zwolnij gościu połowę tego bloku urzędasów co się cisną po kilku w pokoikach.Każdy na tym skorzysta. Śmieciarek nowych nie kupować tylko ogłaszać przetargi tak jak w MK , tam śmiecie 4 rok nie drożeją. W firmie kupić miotły brzozowe , grabki i pogonić w miasto. Czterech gryzipiórków to ogarnie i będzie git …

 2. Jak polski rząd kupił zbrylone nie wiadomo co przypominające węgiel to jak będzie nasz pgkim kupował atom, to kupimy taki że nie będzie go można rozszczepić.

  • Oj coś Pan Burmistrz nie ma dobrej ręki do wskazywania prezesów. Jeden „przychodził-odchodził”, znowu „przyszedł i odszedł”, jeszcze raz „przyszedł i odszedł”. Zdarzyło mu się też „przyjść” do UMiG. Jak szybko przyszedł tak szybko odszedł.
   Następca „Jasia Wędrownicza” uciekł z poprzedniej posady prezesa i „przyszedł”. Na pożegnanie zrobił Panu Burmistrzowi karczemną awanturę. Poszło o pieniądze.
   Ostatni „przyszedł” zwalniając posadę Prezesa NSM-no wiecie komu.
   działalność każdego z nich charakteryzuje się tym, że długi Przedsiębiorstwa rosną.

 3. Na tym etapie spokojnie można uznać, że problemy gminy i powiatu na czele z dziedzictwem administracyjnym starosty mistrza szpitalnictwa są w gestii zawodników z 18. Dywizji.

  Życiowa przygoda przed nimi

 4. Kupiono nowe śmieciarki i ciekawe co będą zbierać jak przegrywają przetargi na wywóz śmieci od firm i nie tylko!!!!!!!! Ale mieszkańcy zapłacą!!!

  • Będziesz mógł sobie zamówić śmieciarkę na telefon. A w latach 90 tak już było w jednej miejscowości, dzwoniłeś kiedy z koszy ci się wysypywało i za to płaciłeś, a teraz płacisz nawet jak śmieci nie masz. Ale to były dawne czasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here