Na Bieszczadzkiej powstanie supermarket? Bardzo prawdpodobne

23

Mieszkańcy miasta i osiedla Poręby Dębskie zastanawiają się co powstanie na sprzedanej przez gminę działce na ulicy Bieszczadzkiej. Wszystko wskazuje na to, że będzie to supermarket jednej z popularnej sieci handlowej.

Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku, gmina sprzedała atrakcyjną działkę przy krajowej dziewiątce za kwotę ponad 1 miliona złotych. Nieruchomość została zakupiona przez firmę Tankpol ze Szczucina zajmującą się między innymi dystrybucją paliw, logistyką i transportem.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, bardzo prawdopodobne jest, że na przedmiotowej działce powstanie market sieci Biedronka. Nabywca nieruchomości zajmował się realizacją podobnych inwestycji w przeszłości. Jeśli nasze informacje by się potwierdziły, byłby to trzecia Biedronka w naszej gminie.

 

23 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieje, że zalew Januszy z Grażynami w paskach lub czterech zerach w tedeiku skieruje się właśnie tam.

 2. Jestem rownież za Lidlem. W Biedronce znacznie się pogorszyło a ceny wcale nie należą do najniższych. Moze 2 dyakont innej formy wpłynął by na ceny.

 3. Jeżeli Biedronka to porażka po co kolejny sklep ja z rodziną często kupujemy w Lidlu lub w Kauflandzie i jedyny kierunek Kolbuszowa lub Tarnobrzeg w biedronce mięsa z lodówek nawet nie da się wyjąć bo tak śmierdzi padliną i żadnego wyboru jakiś dramat

  • Ja juz dawno robie zakupy w Stokrotce gdzie ceny sa przyzwoite a towar przedniej jakosci

 4. A co z terenem od Stokrotki do ronda ? Las nikomu nie potrzebny a teren do powstawania nowych inwestycji doskonały, chociażby placówek handlowych.

 5. Anonim proszę Cię, zainwestuj w słownik, już Ci gdzieś mówili żebyś był kompetentny a nie tylko kąpętetny”. Z resztą jak lepiej nawet ten słownik „kupij”

 6. Tajemnicą poliszynela jest iż powstanie tam żabka.

  P.S Co ze sprawą kotłowni palącej oponami?

  Kiedy się tym zajmiecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here