Ruszyli z odkomarzaniem

13

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba informuje, że od 3 sierpnia 2010 r. na terenie miasta i gminy Nowa Dęba rozpoczęła się akcja odkomarzania, polegająca na prowadzeniu monitoringu, przeprowadzaniu zabiegów zwalczania larw komarów i dorosłych osobników komarów. Prace prowadzone są w godzinach rannych i wieczornych przez specjalistyczną firmę Dezynfekcja, dezynsekcja i Deratyzacja, Sprzątanie i Czyszczenie Obiektów Działalność Sanitarna i Pokrewna ze Świnoujścia zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

Urząd Miasta i Gminy

0

13 KOMENTARZE

 1. Pomijając fakt, że rzeczywiście już ich jest niewiele (znaczy sie komarów) to czy ma jakiś sens rozpylanie jakiegokolwiek środka przy tak dużym wietrze i tuż przed deszczem. Moim skromnym zdaniem wczorajsza akcja to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

  0
 2. do ktosik #3 :)Mylisz się niestety – chemia anty / comarek [#5!!:D:D]..:P:P wyrzucona w błoto = Hajs jest po kieszeniach w firmie..'' Posmrodzić'' fest by obywatele nosem poczuli,że k^^wa odkomarzamy! ech! Jakie to nie-ludzkie..

  0
 3. Najlepszy redaktorze naczelny w Nowej Dębie Marku Ostapko, musisz zapytać się naszego Burmistrza, czy mocny wiatr, a potem deszcz nie zaszkodził odkomarzaniu? Czy w taką pogodę należało odkomarzać?
  Komary jak były, tak są.

  0
 4. A na wsi ile komarów jest, ponoć tak radni zazdroszczą nam kasy a jakoś u nas, gdzie komarów jest więcej, nic się nie zmieniło.

  0
 5. może by tak teraz się znów tym zajęli wystarczy lekko ruszyć liściem trawy a już na tobie siada z 20 komarów na raz

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here