W pierwszy miesiąc kino odwiedziło 5307 widzów!

15

14-02-2012


Od uruchomienia kina w grudniu do 22 stycznia filmy obejrzało dokładnie 5307 widzów.

W tym czasie w repertuarze kina znalazły się produkcje, które wypadało zagrać mimo iż ich premiera była wcześniej: Bitwa Warszawska 3D, Listy do M., Artur ratuje gwiazdkę 2D i 3D.
Graliśmy też filmy w terminach premierowych: Mission impossible Ghost protocol, Kot w butach 2D i 3D, Pokaż kotku co masz w środku, W ciemności. I często wyświetlaliśmy te filmy wcześniej, niż w okolicznych miastach.– podkreśla dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury Krystian Rzemień.

Dyrektor SOK przyznaje, że nie spodziewał się iż w pierwszym miesiącu funkcjonowania kina odwiedzi go 5 tysięcy osób. Frekwencja zaskoczyła go pozytywnie: –Dobrze, że ludzie chcą oglądać u nas filmy, bo dzięki dobrej frekwencji mam dodatkowy argument przy rozmowach z dystrybutorami, ponieważ to również wpływa na to, jakie filmy i w jakim terminie mogę wynegocjować.– mówi.

Kino „żyje” nie tylko z biletów kupowanych przez mieszkańców gminy ale również przez osoby przyjeżdżające z zewnątrz. Skąd przyjeżdżają najczęściej? – W rezerwacji nie pytamy o miejsce zamieszkania. Ale jak już w czasie projekcji wyjdzie się na parking prze SOK, to można to sprawdzić po rejestracjach. Myślę, że nie przestrzelę, jeśli powiem o 30% gości z poza naszej gminy, tzn. takich którzy mają rejestracje samochodów inne niż RTA. A gości mamy często z powiatu kolbuszowskiego, sandomierskiego, stalowowolskiego, mieleckiego i czasem z rzeszowskiego.– wyjaśnia Krystian Rzemień. Kończąc, życzę wszystkim widzom przyjemnego oglądania filmów w nowodębskim kinie i tego, by jak najczęściej mieli czas i chęci do nas zaglądać.


/rek

0

15 KOMENTARZE

 1. może to i fajnie ale na drastyczne filmy jak Dziewczyna z… wpuszczano 13-14 latkow. To co jest wazne frekwencja czy to ze daje sie przyzwolenie na ogladanie taaaakiego okrucienstwa w tym wieku

  0
 2. Wszystko ok. Ale jedna uwaga, którą zaobserwowałem podczas oglądania filmu "W ciemności" (dużo scen z ciemnym tłem). Dwa światła – wyjście ewakuacyjne – świecą za jasno i oświetlają ekran na środku i tworzą jaśniejszy pasek trochę przeszkadzający w oglądaniu.
  Ciekawe czy ktoś jeszcze to zauważył?

  0
 3. Tak ja też to zauważyłem, i też na "w ciemności" wcześniej na "bitwie …" tego nie widziałem a teraz niestety widzę to na każdym filmie którym jestem i bardzo mnie to irytuje. Uważam też że światła są stanowczo za jasne i należało by je nieco przyciemnić. Po za tym kino OK !

  0
 4. Ja też zauważyłem ten jaśniejszy pasek na filmie ,W ciemności,. Powinni założyć osłonę aby światło nie padało na ekran. Fakt przeszkadza w oglądaniu, a już myślałem że ,,takie wszystko fajne i już ma jakąś wadę ten nasz projektor.

  0
 5. Panie Rzemień, przyciemń pan te dwa swiatla "Wyjscie Ewakuacyjne" bo rozpraszaja podczas ogladania filmow!!!!!!!!!!

  Bardzo prosim!

  0
 6. Dokładnie na Listach do M jakoś je ścierpiałem ale na Mission impossible Ghost protocol to już mnie strasznie denerwowały

  0
 7. [i]Wbrew zarzutom burmistrza swoją lekcje odrobiłem i dalej uważam, że lepszym rozwiązaniem byłaby budowa nowego ośrodka kultury: ładniejszego, bardziej funkcjonalnego, nowoczesnego, dostosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych czyli mówiąc krótko obiektu na poziomie XXI wieku, spełniającym oczekiwania mieszkańców niż remontowanie straszydła z którym już od samego początku było wiele problemów."[/i] Cytuję M. Ostapko

  0
 8. 100% racji… W tym remontowanym podłoga w holu "chodzi". Chociaż może już naprawili. Niby nowe a już trzeba było naprawiać hehehe. Wiadomo, ze jak teraz jest odremontowane to ładne. Ale nowe byłoby jeszcze ładniejsze.

  0
 9. jak by wybudowali nowy Dom Kultury to ludzie narzekali by ze mogli stary odremontować i tak w kółko, dajcie sobie ludzie spokój :)

  0
 10. Fajne to kino macie , ekran duży. Szkoda tylko że tak blisko ronda i strasznie samochody szumią , poza tym jest ok …

  0
 11. Jak to o którym , macie tam jedno tylko rondo w tej mieścinie. A obok niego jest wielki ekran , to chyba to kino o którym mowa …

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here