Poznaj topowe wskazówki na poprowadzenie swojej kariery online!

0

Dróg na rozkręcenie drogi zawodowej w internecie jest całkiem sporo. Sięgnij po bonusy bukmacherskie od depozytu i zacznij grać albo zostań e-handlowcem.

Rozwiązań oczywiście nie brakuje, zwłaszcza jeśli nie traktujemy internetu jako szansy na dorobienie kilku groszy, tylko wchodzimy w temat na całego skupiając się przede wszystkim na osiągnięciu wcześniej postawionego sobie celu. Krocząc tym tropem, jeżeli zdecydujemy się postawić mocniej na zakłady sportowe, wyszukujemy najlepsze bonusy bukmacherskie od depozytu, by następnie zacząć obstawiać.

Rzecz jasna nawet najlepsze promocje nie zastąpią nam wiedzy, doświadczenia, czy pomysłowości. To właśnie te czynniki dadzą nam odpowiedź na pytanie, czy w naszym przypadku da się zarabiać na zakładach bukmacherskich. Sprawy mają się zupełnie tak samo, gdybyśmy zdecydowali się zostać internetowym doradcą turystycznym – także tu musimy pozyskać eksperiencję, czego z całą pewnością nie zrobimy w kilka minut.

Chcąc realizować się w internecie, musimy postawić wszystko niemal na jedną kartę. Dla niektórych będzie się to wiązało z koniecznością działania na dwa etaty, zaś inni będą zmuszeni do opuszczenia ciepłej urzędowej posadki, uruchomienia oszczędności i zbudowania nowej ścieżki kariery, która będzie wybrukowana w sferze online – wyjaśnia ekspert serwisu Mightytips, Amadej Walczak.

Poniżej zaprezentujemy Wam topowe wskazówki na poprowadzenie swojego życia w nowy ciekawy internetowy rozdział, który może się okazać zarówno bardziej dochodowy od poprzednich zawodowych doświadczeń, jak i ciekawszy.

Udana kariera online? Oczywiście e-handlowiec

Jak wszyscy doskonale wiemy, globalny handel przenosi się do internetu. Zwłaszcza pandemia koronawirusa pokazała nam jak istotne jest funkcjonowanie sklepów online. Wystarczy, że złożymy zamówienie, a już po kilku dniach paczka jest pod naszymi drzwiami. Co bardzo istotne, rynek sklepów internetowych wciąż nie jest nasycony i można się pokusić o stwierdzenie, że miejsca starczy dla wszystkich chętnych. Dziś Polacy średnio spędzają w sklepach online nawet po pięć godzin dziennie!

To dużo, ale poszukiwanie właściwego produktu w dobrej cenie czasami jest bardzo czasochłonne. I chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem jeśli po badaniach na różnych społecznościach okazuje się, że ponad 50 centów z każdego dolara idzie zakupy w e-handlu.

Ten trend powinien nas zachęcić do działania. Zwłaszcza, że czeka na nas sporo możliwości, bo możemy samodzielnie produkować pewne dobra, które następnie wystawimy na sprzedaż. Ale ciekawym wyjściem jest też nabywanie towaru po cenach hurtowych, a następnie sprzedaż.

Jednak coraz popularniejszą formą e-handlu jest tak zwany dropshipping. Na czym on polega? – Sprzedajesz towary, których nie posiadasz w swoim magazynie.

To raczej handel informacją. Sprzedawany produkt wysyłany jest od razu z hurtowni, z jaką masz podpisaną umowę, na adres nabywcy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tracisz czasu na wysyłkę, nie musisz opłacać hal magazynowych. Do Twoich zadań należy przede wszystkim reklama gwarantująca dużą ilość zamówień i odcinanie kuponów.

Niezależnie od drogi, jaką obierzesz, do Twojej dyspozycji jest kilka platform sprzedażowych online:

  • Allegro.pl

  • OLX.pl

  • Amazon.pl

  • Facebook.com/marketplace

  • Ceneo.pl

  • Spartoo.pl

Możliwości jest znacznie więcej, co tylko potwierdza, że wejście w e-handel może być dobrym rozwiązaniem.

Udana kariera w internecie? Specjalista social media!

To często obierany kierunek, zwłaszcza, że możemy się sprawdzić zarówno jako freelancerzy, jak również pracownicy większych firm. Na polskim rynku wciąż jest ogrom przedsiębiorstw, które nie potrafią w odpowiedni sposób zarządzać marketingiem sieciowym, dlatego specjaliści social media są krajowemu biznesowi bardzo potrzebni.

A ofert pracy dla ludzi obeznanych w tej materii zdecydowanie nie brakuje. Co należy do zadań social media ninja? To między innymi kompleksowa obsługa Facebooka polegająca na tworzeniu pozytywnego wizerunku marki. Ale do naszej dyspozycji są też Twitter, Linkedin, Instagram oraz wiele innych ciekawych platform.

Jednym z zadań specjalisty od mediów społecznościowych będzie na przykład komunikacja z fanami, robienie zdjęć, branding graficzny, jak również obsługa kampanii sponsorowanych. Generalizując, chodzi o łączenie w tym zawodzie wszystkiego, co znajdziemy w reklamie, „pijarze”, czy marketingu, a następnie przelewanie tego do przestrzeni internetowej.

Kariery online – pozycjonowanie stron www, grafik komputerowy i wiele innych…

Spec od social media to niejedyna działka quasi reklamowa, w której możemy się sprawdzić. Ciekawym zajęciem może się okazać pozycjonowanie serwisów internetowych w wynikach wyszukiwarek. Fachowcy od SEO oraz SEM otrzymują za swoje realizacje bardzo rozsądne pieniądze. Dlatego jeśli umiecie zrobić tak, by lepiej i wyżej wyglądać w Google, warto tę wiedzę spieniężyć.

Nie inaczej jest w przypadku grafików komputerowych, którzy są bardzo pożądani na rynku, niezależnie od branży. Według badań, to jedna z lepiej zarabiających grup zawodowych (możliwości zarobkowe są ściśle związane z naszymi umiejętnościami). To praca wymagająca bardzo twórczego podejścia i nie da jej się w zupełności zastąpić sztuczną inteligencją.

Jak zarobić w internecie? Sięgnij po bonusy od depozytu i zacznij karierę typera

Nikt nie powiedział, że będzie lekko, a uczynienie z bukmacherki pracy może być wyjątkowo trudnym zadaniem. Chcąc grać i wygrywać tak dużo, by odpuścić sobie etatową pracę, musisz wiedzieć, że w ten sposób na życie zarabia tylko 2 procent graczy. Ten fach wymaga świetnej wiedzy, ogromnych predyspozycji oraz doświadczenia.

To droga dla hardkorowców kochających sport i ryzyko. Na szczęście to niejedyne rozwiązanie dla fanów zakładów wzajemnych, bo możemy też stać się ekspertami bukmacherskimi. To rozwiązanie zdecydowanie bardziej stateczne i stabilne finansowo. Jako specjalista w tej branży możesz otworzyć własną stronę lub działać w ramach większej firmy. Będziesz opisywać bonusy bukmacherskie, testować aplikacje, porównywać kursy, analizować systemy, czy wreszcie pisać teksty poradnikowe.

Zaprezentowaliśmy tylko część wariantów na zrobienie ciekawej kariery online. Takich wskazówek jest znacznie więcej, bo możemy zająć się na przykład media workingiem, księgowością, blogowaniem, programowaniem, jak również profesjonalnym e-gamingiem. Każda droga jest dobra, jeśli tylko mamy na nią pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here