104 Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie w Mielcu

0

W Mielcu rozegrany pierwszy w nowym sezonie rozgrywkowym 2016/2017, a w sumie już 104 Grand Prix Victora Amatorów i Weteranów w badmintonie. Wręcz rewelacyjnie spisali się w nim badmintonowi weterani z Nowej Dęby.

W grze pojedynczej w kategorii „Old Boys” wszystkie miejsca na podium przypadły badmintonistom z Nowej Dęby.  Wygrał zasłużenie po rocznej przerwie Tadeusz Szczur, drugie miejsce wywalczył Jacek Tomasiewicz, a miejsce trzecie przypadło Mieczysławowi Sitko. W grze podwójnej rozgrywanej w formule open czwarte miejsce wywalczył debel: Tadeusz Szczur / Jacek Tomasiewicz.

Niestety w Mielcu zabrakło Adama Bunio trenera badmintonistów Stali Nowa Dęba wielokrotnego zwycięzcy tych turniejów, który w tym samym czasie przebywał ze swoimi podopiecznymi na Grand Prix Polski w Suchedniowie. Tym samym nowodębscy weterani przedłużyli znakomitą passę badmintonistów z Nowej Dęby, trenera Adama Bunio, który w Gorlicach wywalczył tytuł mistrza Polski oraz młodych badmintonistek Stali, które tak doskonale spisały się niedawno w Suchedniowie.

Tak więc tradycja sukcesów nowodębskich badmintonistów na mieleckich kortach trwa nadal oraz doskonała promocja Miasta i Gminy Nowa Dęba w regionie podkarpackim.