[FILM] Gość INFO: Łukasz Wargacki

13

06-02-2012r.


GOŚĆ INFO: Łukasz Wargacki

Łukasz ma 21 lat. Urodził się z porażeniem mózgowym. W wyniku choroby jego poruszanie się było znacznie utrudnione. Dzięki zaangażowaniu i ofiarności ludzi dobrej woli udało się zebrać ponad 26 tys złotych na skomplikowaną operacje Łukasza.

0

13 KOMENTARZE

 1. szkoda, że nie można zobaczyć jak On teraz stawia kroki. Ale cierpliwy będę :) Fajnie, że się udała operacja. Łukasz- fajny z Ciebie chłopak

  0
 2. Wielki szacunek należy się dla organizatorów akcji. To chyba pierwsza taka w Nowej Dębie odkąd żyję, a mam już dwadzieścia parę lat. Nie znam Łukasza osobiście, ale fajnie popatrzeć na człowieka z pasją, którą ją realizuje mimo przeszkód, zamiast jałowego spijania browarów pod klatką. Dużo zdrowia chłopakowi życzę, a Nowej Dębie więcej takich inicjatyw.

  0
 3. Łukasz dużo wytrwałości !!! Udanej rehabilitacji !
  Powodzenia !!!
  A dla organizatorów podziękowania, dla wymienionych i nie tylko.
  Dziękujemy, więcej takich ludzi na tym świeci, a ten świat będzie o wiele lepszy.

  0
 4. Oglądając ten reportaż na emigracji wręcz nie moge uwierzyć że w Nowej Dębie znajdują sie ludzie którym nie jest obojętny los innych, a w naszym mieście to dość powszechna praktyka. Jestem zadowolony że młody wraca do zdrowia że wszystko się udało i że postanowił nam powiedzieć to na forum.

  Pozdro Lukasz, pozdro Marek, dzieki wam można się zastanowić czy aby napewno nie ma po co wracać do ND.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here