Konkurs Jubileuszowy 60 lat Szpitala

23

03-04-2013


POBIERZ KUPON

0

23 KOMENTARZE

 1. Nasz oddział wewnętrzny , to nie przymierzając niemal Leśna Góra. Tak , to dobry pomysł na na główna nagrodę, jest o co zabiegać, super oddział.

  0
 2. Dobre sobie, to kim są ci panowie w karetkach co podawali mi leki do żyły,robili zastrzyk w tyłek, czegoś tu nie rozumiem to są oni medyczni czy nie medyczni ?

  0
 3. oczywiście,że są medyczni-ale zawsze w istotnych sprawach pomijani-za to jak trzeba kogos kopnąć w tyłek to wtedy są na piedestale!

  0
 4. PAnie Dyrektorze, po co Pan organizuje ten konkurs? Potrzebuje PAn reklamy Szpitala? Nonsens!
  -kadra nieudolnych lekarzy,
  -ich nabite kieszenie fartuchów,
  -kiepski PR wobec pacjentów,
  -sam oddział wewnętrzny-królowa jest tylko jedna – MARIA,

  to już jest REKLAMA!
  Rozumiem że twarz zwyciezcy konkursu zaświeci się na bilboadzie koło ronda?

  0
 5. Laborantki, rentgeniści, rehabilitanci, opiekunki medyczne, Panie z Serologii, ratownicy (i ratowniczki) medyczne itp. – "Martwe Dusze"?

  0
 6. Podnieść standard usług,a potem bawić się w konkursy.Personel musi wiedzieć za co ma być ceniony.Wizerunek zewnętrzny ,cała otoczka szpitala to nie wszystko!!! Kompletny brak, jak mniemam motywowania personelu / całego /.

  0
 7. A ja mam nadzieję ,ze obchody 60 lecia Szpitala w Nowej Dębie nie zamienią się w przedwyborczy heppening. Zadbać o mnie człowieka, który potrzebuje także miłego słowa i uśmiechu, rozmowy. Nie tylko wykonywania mechanicznych czynności i burczenia. Czy włodarze szpitala kiedykolwiek zastanowili się nad tymi złymi opiniami. Czy będą w dalszym ciągu udawać ,ze się nic nie dzieje . Bo rzeczywiście zaczyna trącać malizną.

  0
 8. Skończyć z zamiataniem pod dywan skarg pacjentów,wyciągać wnioski.Szkodniki niech ponoszą odpowiedzialność.Zgadzam się z przedmówcą.

  0
 9. najsympatycznieszy/a ? A co to? rewia mody, wybory miss szpitala? nie liczy się już fachowość? No pewnie że nie, przecież w tym nie chodzi o to by pacjenta trzymać jak najdłużej przy życiu i dać mu szansę na dalsze życie. Robić głupie miny i uśmiechać się do pacjenta to wystarczy w dzisiejszym sposobie leczenia? Dobrych lekarzy i pielęgniarki to się zwalnia lub przenosi na inne oddziały za co? za prawdę która bardzo w oczy kole zwłaszcza pana dyrektora. Owszem jest kilka pielęgniarek które znają się na swojej pracy i robią to bardzo dobrze ale to na palcach jednej ręki można policzyć. Oj bardzo dużo jest zastrzeżeń ale chyba szkoda o nich pisać bo wszyscy o nich wiedzą tylko boją się odezwać.

  0
 10. To imć pit to chyba z branży, bo zorientowany ,ze na palcach jednej ręki można policzyć dobre pielęgniarki. Puknij się w głowę zanim coś tak durnego napiszesz. A do słownika zajrzyj i dowiedz się co to jest sympatia a co wybory mis. Mylisz dwie różne imprezy głupolu i to świadczy kim jesteś jeżeli dla ciebie bez różnicy jakim człowiekiem jest pielegniarka,ratownik,lekarza ,technik, laborant i wszyscy inni pracujący w ZOZ. Życzę Ci abyś w przyszłości trafił tak źle,że zrozumiesz czym jest uśmich i miłe słowo, nawet w chorobie

  0
 11. Konkurs chyba się zakończył,ponieważ nagroda finalowa padła z nieoficjalnego żródła pan dyr otrzymał od 30tyś. nagrody za swoje, bądz co bądz obowiązki, anie dodatkowe zajęcia działające na rzecz spzzoz.

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here