Nowa Dęba na Targach Poznańskich

15

26.11.2011r.


Korzystne położenie, wykształcone kadry i nowoczesna infrastruktura – to atuty, którymi Nowa Dęba promuje się na targach Gmina 2011 w Poznaniu. Na targowym stoisku gmina prezentuje przede wszystkim aktualną ofertę terenów i obiektów przeznaczonych dla inwestorów, będących zarówno w posiadaniu gminy jak i lokalnych przedsiębiorców.

Targi Gmina to także doskonała okazja do zaprezentowania niepowtarzalnego klimatu Nowej Dęby oraz ciekawych wydarzeń jakie odbywają się w naszym mieście. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziła m.in. prezentacja Militariady.

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania komunikacyjne i tworzenie dogodnych warunków do prowadzenie biznesu – podkreślił zastępca burmistrza Zygmunt Żołądź, podczas specjalnej prezentacji zorganizowanej w centrum konferencyjnym na terenie targów – Nowa Dęba to miejsce, w którym inwestorzy odnajdą dla siebie nowe perspektywy do prowadzenia biznesu, a dla odwiedzających gości nasze gmina z pewnością okaże się miejscem pełnym wielu wrażeń. W swej prezentacji podkreślił dobre skomunikowanie miasta oraz bardzo przyjazne otoczenie biznesu. Zwrócił uwagę na takie dodatkowe walory jak wspaniały klimat wynikający z \”puszczańskiego\” położenia, czystą wodę oraz bardzo dobre warunki do rekreacji.

\”Taka woda leci z kranów w mieście i gminie\” – zachwalał \”Dębiankę\” zastępca burmistrza.
Nowa Dęba bierze udział w targach gmina wspólnie z tarnobrzeskim oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zarządzającym TSSE oraz miastem Tarnobrzeg.

PA&MS
UMIG

0

15 KOMENTARZE

 1. Tak właśnie ma być.

  Szkoda, że ekipa zarządców zakładów z początku lat 90-tych zamiast wysilić się, pokazać i poszukać klientów lub inwestorów, oddała praktycznie za darmo ogromny majątek i pozwoliła sobie na rozproszenie kadry i sprzętu.

  Ważne, że głupota przynajmniej stała się lekcją. Na tego rodzaju promocję nie wolno szczędzić pieniędzy.

  0
 2. "Korzystne położenie, wykształcone kadry" O matko, co Ty bredzisz człowieku?? jakie wykształcone kadry?? gdzie niby one są, podaj choć jedno nazwisko. Nowa Dęba miała wykształcone kadry, ale przed wojną, bo to inżynierowie budowali to miasteczko. a teraz wykształceni ludzie stad uciekają, bo nie ma dla nich pracy.

  0
 3. trzeba bylo dodac ze pracownik w nowej debie zarabia tyle co chinczyk to tez SUPER atut do sciagniecia inwestorow , a strefa po DEZAMECIE zenada nawet nie ma kto dziur w drogach zalatac BRAWO NOWA DEBA

  0
 4. Choć jedna dobra inicjatywa samorządu. Bo jak wszyscy w Dębie wiedzą, promocja miasta leży na bruku. Czas zatrudnić mądrych i efektywnych ludzi, a nie fantastów z kosmosu!:(

  0
 5. do#2:
  Już nie przesadzajmy, pracowałem na Zakładach Metalowych i można tam spotkać kadry inżynierskie. Poza tym nie twórzmy błędnego koła typu: nie ma inżynierów bo nie ma pracy, nie ściągniemy inwestorów bo nie ma inżynierów.
  Cieszę się, że delegacja z Nowej Dęby prezentowała się na tych targach.
  Pozdrawiam

  0
 6. dobry inżynier nie będzie pracował za 1500zł w Dębie, jeśli np w strefie w Mielcu zarobi dużo więcej i jeszcze trochę świata zwiedzi… służbowo.

  0
 7. Nowa Dęba i promocja na targach w Poznaniu zapytam o efekty za pół roku…ściema i propaganda nic z tego nie będzie,bo po co promować 20 bloków z emerytami i biedronką…? kupić i m więcej zupek na święta dzieciom lodowisko na zimę plus łyżwy i mierzyć siły na zamiary z motyką na słońce,to czysta pozerka.Może do Australii się przelecicie promować na pewno was kupią..błazenada

  0
 8. Najciekawszym walorem naszego miasta panie Zoladz jest nedzny, niezagospodarowany od lat Zalew, dzieki waszym rzadom, bo siedzi pan tam w urzedzie juz druga kadencje (niestety). Do rekreacji oczywiscie sa warunki ale wiecznie niewykorzystane, a z panskiego gadania i wiecznych projektow niewiele wynika jak do tej pory. Inwestycje i wyobraznia to nie mocne pana strony.Wroc pan lepeij do oswiaty, bo tu potrzeba przebojowosci i dynamiki, a pan to opozniasz.

  0
 9. [quote]Najciekawszym walorem naszego miasta panie Zoladz jest nedzny, niezagospodarowany od lat Zalew, dzieki waszym rzadom, bo siedzi pan tam w urzedzie juz druga kadencje (niestety). Do rekreacji oczywiscie sa warunki ale wiecznie niewykorzystane, a z panskiego gadania i wiecznych projektow niewiele wynika jak do tej pory. Inwestycje i wyobraznia to nie mocne pana strony.Wroc pan lepeij do oswiaty, bo tu potrzeba przebojowosci i dynamiki, a pan to opozniasz.[/quote]

  No ale przecież jest Łuyzk w Cyganach do zrobienia. Ławeczki, alejki… ( http://infonowadeba.pl/news.php?readmore=799 )

  0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here