Zgolili głowy na łyso dla Kacperka! Zobacz zdjęcia!

5

Aleksandra Lis i Ian Boon z Tarnobrzega zdecydowali się publicznie zgolić swoje głowy na łyso. Wszystko by pomóc Kacperkowi Serafinowi.

Jak już informowaliśmy na naszym portalu Kacperek Serafin urodził się 18 sierpnia 2013r. Dzień po urodzeniu został przewieziony karetką do szpitala w Rzeszowie na oddział chirurgii dziecięcej. Rozpoznano u niego bardzo rozległego wrodzonego naczyniaka limfatycznego. Później wykryto także naczyniaka krwionośnego. Leczenie dziecka jest bardzo kosztowne dlatego jego rodzina zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Więcej na: www.kacperserafin.pl

PUBLICZNE GOLENIE GŁÓW

W samo południe na Pl. Bartosza Głowackiego w obecnośći mediów i tłumów gapiów Aleksandra i Ian dali się ostrzyć „na zero”. Przypomnijmy, że golenie głów to nietypowy sposób zwrócenia uwagi na problemy osób zmagających się z chorobami nowotworowymi. A rak to chemioterapia, po której wypadają włosy. W trakcie publicznego golenia głów, wolontariusze zbierali fundusze na rzecz Kacperka. Cała akcja miała na celu nagłośnienie trudnej sytuacji rodziny Serafinów, a przez to zwiększenie szans na uzyskanie pomocy, która jest im niezwykle potrzebna.

 

Fot. Marcin Radzimowski / Echo Dnia

5 KOMENTARZE

  1. Pozdrawiam I gratuluje odwagi oraz otwartosci na I szczerego serca wsparcia dla Kacperka I jego Rodzicow, ktorzy tez pewno czasami moga takiego wsparcia, czy zrozumienia potrzebowac! Nie jestescie sami! Trzymajcie sie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here