iTV Wisła: POWSTANIE DŁUGO WYCZEKIWANA DROGA – INWESTYCJA W PORĘBACH DĘBSKICH FILM

35

Mieszkańcy osiedla Poręby Dębskie na terenie gminy Nowa Dęba doczekają się ważnej inwestycji. Ulica Drozdowska zostanie wykonana od postaw i wreszcie będzie spełniała oczekiwania. W tym momencie jest to droga gruntowa, dojazd jest utrudniony a ulewne deszcze za każdym razem generują problemy. Warto zaplanowanej inwestycji to 150 tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia.

0
Nadleśnictwo Nowa Dęba

35 KOMENTARZE

  • Nareszcie właściciele działek przy ul. Drozdowskiej będą mogli je sprzedać bo raczej nie będą sie tam budować. na chwile obecna bez drogi nie są atrakcyjne. Brawo

   +3
 1. Ale bełkot kluski je .
  W pobliskiej Gminie Budowniczego Wójta Robią bez zapowiedzi w Telewizji . A Tutaj Rajcy nagadają się dopiero coś ruszy . Po zrobieniu pewnie Szampana będą otwierać oraz sesja zdjęciowa . Lansiory nie ma Co ..

  +4
  • „INICJATYWA” to jest Kluczowe Słowo w Tej Kryształowej Radzie. Przemawia jak Trzosnek ręce opadają.

   +4
 2. a ty anonim czep sie tramwaja po raz po dwa to radny chyba nie zamawia materiałów to pytaj ordona i ekipy jak prowadza inwestycje

  +2
 3. Co za bzdury. Koszt inwestycji to 1000000 zł a nie 150 tys jak jest mówione. Niech Pan radny się przyzna ile za jego kadencji było już przeznaczone na tą drogę pieniędzy a ile w rzeczywistości zostało wydane i może wtedy kilka osób zrozumie mieszkańców walczących o tą drogę. Niestety przy tej ulicy nie mieszka żaden radny bo gdyby mieszkał już dawno droga by była zrobiona. Za 150 tys to nawet ten odcinek nie zostanie dobrze utwardzony nie mówiąc o zrobieniu normalnej drogi tak więc Panie Kopeć przestań Pan bredzić bo uważasz się Pan za biznesmena a liczyć Pan nie potrafisz no chyba że rada odwali taki sam wałek jak z ulica Spacerową gdzie położy 100 m nawierzchni pod dom właściwych osób a reszcie powie ze na więcej nie ma kasy!!!

  +5
  • Podpisz się najmądrzejsza pało jeśli chcesz dyskutować, a nie sie skrywasznl jak szczur pod pseudonimem. Ale masz racje, lepiej tam nie robić, lepiej zrobić chodnik w centrum osiedla, po co tam ladowac kase.

   +2
 4. Dlaczego gdy czytam te wpisy powyżej, to zalatuje wiochą ? Taką wiochą z obornikiem, wystającą słomą z butów i ciekawskimi babami obserwującymi wszystko i wszystkich zza płotu, że o politykujących chłopach nie wspomnę… A dobrze znam ten zapach, bom się na wsi wychował, tylko ociec batem pogonił do miasta uczyć się. I tak już zostało…

  +4
 5. Myślący a gdzie Ty tu widzisz jakąś wypowiedź żeby tej drogi nie robić bo ja przeczytałem wszystkie komentarze i nie widzę ani jednego mówiącego o tym żeby tej drogi nie robić ale w odróżnieniu od Ciebie ja potrafię zrozumieć co czytam a Ty jak widać nie !

  0
 6. Droga w pola. Zupełnie bez sensu. Zyska parę osób które te pola chcą zbyć na działki budowlane. Jeśli ktoś się osiedlał gdzieś na wypizdowie bo chciał mieć spokój i ciszę to niech wie że ceną takiego działania może być to że nie będzie asfaltu albo mediów. Ktoś wyżej napisał że cała droga ma kosztować 1 milion złotych. To przepraszam bardzo, ale czy na osiedlu poręby nie ma ważniejszych potrzeb? Czy nie warto realizować zadań gminnych w miejscach zamieszkanych? Zrobią drogę za milion po to by kilka osób wystawiło działki na OLX za 10 tys za ar. Macie zebrania osiedlowe w Porębach to powinniście sobie to jakoś załatwić.

  +6
  • To prawda ta droga jest tylko po to żeby podbić cenę działek, a asfalt tam jest do ostatnich dwóch domów. A że domy są wybudowane na końcach swoich działek to już inna sprawa. Panie radny i sołtysie są chyba na porębach są inne ważniejsze inwestycje jak droga do nikąd. Chociażby budowa chodnika wzdłuż Borowej i pogłębienie rowów wzdłuż niej.

   0
 7. Ciekawe czy jak by jeden z drugim z tych ujadaczy musiał codziennie jeździć po polnej dziurawej drodze czy nie chciał by mieć normalnej drogi? Temat tej drogi jest roztrząsany od ładnych kilku lat i dalej drogi nie ma. Kwota 1000000 zł jest kwota podana w projekcie budowy. Jakoś nie widzę komentarzy że w Chmielowie radny załatwił drogę córce a przy całej tej drodze są 2 domy a asfalt kończy się idealnie na wysokości domu córki radnego tu jakoś nie szczekacie a przecież to z waszych pieniędzy.

  +3
  • Bidulku ne rozpaczaj dzisiaj kazdy to wie ze pogoda jest dla bogaczy a dla biednych prognozy sa zle

   0
  • U nas na porębach, też jedną ulicę na której mieszka ktoś wyjątkowy, gmina przejęła na swoją własność i wyposażyła ją poza kolejnością w asfalt i oświetlenie. A ulice które są obok nie chcą być przejęte przez gminę. Przypadek???

   0
 8. Niech rada się pochyli nad wprowadzeniem przez gminę prawnie błędnych zapisów do ksiąg wieczystych budynków w momencie wprowadzenia ustawy regulującej udział w gruntach pod budynkiem wielorodzinnym dla właścicieli lokali (2019).

  Osoby chcące taki lokal zbyć mają problem z księgą wieczystą.

  Chyba trzeba wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo celowego działania w celu ograniczenia ruchu sprzedażowego na tych blokach (będących niegdyś w zasobie gminy/PGKiM) na rzecz utrzymania wysokich cen nieruchomości w Nowej Dębie. Cz przypadkiem nie jest to w interesie deweloperów?

  Może pozew zbiorowy?

  0
 9. Obiecuje a dopilnować nie ma kto kratki pozatykane na niedawno robionej ul. Kościuszki woda prawie pod parking obok basenu się wdarła po ulewie przed południem . Ludzie Przypilnujecie rzeczy zrobionych by funkcjonowały w pełni . Placyk zrobiony nad zalewem Nowy kto to odbierał …. szczeble w ławkach nie przykręcone Nawet tego Nie Ma Kto Przypilnować a Za Drogi Się Biorą Śmiech . Weście Lekcje Drodzy Rajcy u Pana Wójta z Majdanu tam Wszystko Cieka bo Dziadostwa już tutaj Wystarczy .

  +3
  • Pieprzysz głupoty jak Ci w W-wie ścieki leją do Wisły a Ty bedziesz się Pluskał w Morzu zabierz ze sobą koło i krzyżówki

   +3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here